reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Nusia musialam zajrzec co u Was bo bym chyba pozniej oszalala ze mnie jakies rozdwojenie minelo:-)

Kumpela robi babke wiec za jakies 30 minut bede ja konsumowala:-p

Haha:-D masz racje, trzeba byc czujnym bo teraz to juz bliziutko, w kazdej chwili ktoras z Nas moze zaczac:tak:

Ale Ci dobrze z ta babka, mi pozostaje poki co tylko kupna;-)
 
niusia dzięki za wsparcie.Boję się tak ogólnie,myślałam że mam jeszcze czas żeby do tego (porodu)dojrzeć a to już za tydzień.Nie boję się bólu bo to jest chyba naturalna kolej rzeczy.Boję się tego pierwszego spotkania czy wszystko będzie ok z dzidzią.

Takie jest moje zdanie.
Czy wy dziewczyny też macie takie obawy?
 
Ojej ja też idę w czwartek na oddział to może urodzimy w tym samym dniu :-) Julkowa opowiedz dokładnie co Ci robili dzisiaj. Jakie badania i jak one wyglądają?



Miałam robione USG(za mało wód) i KTG(za mało skurczy jak na poród samoczynny)stąd ta prowokacja, chyba że do czwartku wystąpią skurcze
 
Julkowa ja mysle ze u kazdej z Nas wystepuja takie obawy, to calkiem normalne myslenie kazdej kobiety w ciazy, tak wiec nie jestes sama:)
Starajmy sie wszystkie myslec pozytywnie:-)
 
Jeszcze raz dziękuje dziewczyny za otuchę
Wiem że jestem przewrażliwiona a to dlatego że rok temu poroniłam pierwszą ciąże.
Ale teraz będę już dobrej myśli i tych złych nie dopuszczę.
 
reklama
Julkowa tak trzymaj:-)

Zebrra
to mnie zaskoczylas, duzo ludzi mi mowilo ze wlasnie ma to zwiazek, ale skoro piszesz ze nie, to moze moglabys podzielic sie wiedza i powiesz mi dlaczego trzeba pic az tak duze ilosci plynow podczas ciazy:confused:
 
Do góry