reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Dzieki dziewczyny za pocieszenie:tak: Naprawde czasem slychac taki plusk:-D
Moj maly tak sie wierci w brzuchu ze hoho (czasem to mam wrazenie ze zaraz wyjdzie przez brzuch tak sie napina:-D), dzis chyba juz mial dosc mojego spania tak mnie kopal:-D jak bym sie nie polozyla to i tak kopal, zrobil mamie pobudke, a co bedzie pozniej:-D

Zaraz jedziemy do szkoly rodzenia, dzis ostatnie spotkanie, maja mowic wszystko o karmieniu piersia.

Anka to Ci Twoj M niespodzianke zrobil;-) chyba wyspana dzisiaj:-)

P.S
Snilo mi sie dzis ze urodzilam, ale maly byl duzy jakby z rok mial, stabilna glowka i prawie juz chodzil:szok::-D i ze nie zdazylam poprac ciuszkow, dziwne co:szok:
 
reklama
Witam.
Melduje sie ze jeszcze sie nie rozdwoilam. Jutro wizyta u Midwife ciekawe co tam?Niusia_23 - Ja mam podbne sny:tak::sorry2:tylko Ja nie boje sie, ze nie zdaze uprac ubranek tylko, ze nie zdazylam ich nalozyc na Mala ani razu, a ostatnio mialam sen ze slysze i patrzylam(pamietam) sie na lozeczko i slyszalam jak Mala sie rusza a w lozeczku przecierz nic nie ma jeszcze :eek::no::szok::-( procz ubranek i poscielki. To podobno normalne, Moja Tesciowa tez tak miala.

Pozdrawiam
 
Nusia wlasnie jestem niewyspana ale przed godzinka zdrzemnelismy sie i jest ok teraz skonczylam prasowanko koszulek dla Mojego:-) zaraz wskocze pod prysznic i do pizamki:tak:

Buziaczekja nie mam takich snow ale kiedys snilo mi sie ze ukrywam moje dziecko przed rodzicsami hehhe:-D
 
Cześć Wszystkim :-)

Przez ostatnie 2 dni miałam gości - siostrę z rodziną. Było fajnie i wesoło, działka grill, zabawa z jej dwoma synkami 8 i 1,5 roku. Ale dzisiaj jestem wykończona. Nogi spuchnięte, ręce też bolą (trochę się nanosiłam młodszego :-D:-D:-D). Ale melduję brak silniejszych skurczy i ogólnie spokój brzuchowy :-D. No zobaczymy jeszcze dzisiaj jakiś mało forsujący seksik ;-) w czwartek na badanie i KTG, chyba zaczyna mi się udzielać zniecierpliwienie niektórych mam :tak: ten ostatni miesiąc faktycznie wlecze się w nieskończoność.
 
chyba zaczyna mi się udzielać zniecierpliwienie niektórych mam :tak: ten ostatni miesiąc faktycznie wlecze się w nieskończoność.
Ten ostatni miesiac-tygodnie ciagnie sie strasznie prawie wszystkim:crazy: Dziewczynom.. a jak juz ma sie kilka dni tak jak Ja to wogule nie mozna sie skupic na czyms tylko o jednym sie mysli -kiedy to sie zacznie?:tak: Zobaczymy co Ja sie dowiem jutro u Swojej poloznej mam nadzieje.. ze juz ostatni raz do Niej ide.;-)
a Ty juz masz jakies konkretne skurcze lub objawy??
 
Buziaczek przedwczoraj trochę opisałam co za objawy u siebie dostrzegłam. Ale wydaje mi się, że jeszcze się spokojnie przetoczę do lipca :-D . Daj znać co Ci ta Twoja położna powie jutro, ja widzę się ze swoim lekarzem dopiero w czwartek. Też ciężko jest mi się skupić na czymś innym niż myślenie o porodzie.
 
Buziaczek przedwczoraj trochę opisałam co za objawy u siebie dostrzegłam. Ale wydaje mi się, że jeszcze się spokojnie przetoczę do lipca :-D . Daj znać co Ci ta Twoja położna powie jutro, ja widzę się ze swoim lekarzem dopiero w czwartek. Też ciężko jest mi się skupić na czymś innym niż myślenie o porodzie.
Nie ma sprawy odezwe sie jutro . I Ci napisze czego sie dowiedzialam ...juz sie nie moge doczekac...:happy2: ehehe widzialam mniej wiecej..co mialas:tak: ja tez ciagle mysle o porodzie ale to naturalne...pozdrawiam do jutra!
 
Buziaczek wiem ze takie sny sa normalne, gdzies o tym czytalam;-) Koniecznie napisz co Ci midwife powie(jestem ciekawa);-)
No ja odliczam kazdy dzien do porodu:-D chociaz mam ich wiecej niz Wy:-D
Kasiulec niema to jak dobrze pogrillowac, u nas niestety pogoda niedopisuje na tego tpu imprezy:wściekła/y:

Dobrej nocki.
 
WITAM
Mi te ostatnie dni też bardzo się ciągną chociaż zostało ich tylko trzy(w czwartek do szpitala) A do tego mam okropnego lenia nic mi się nie chce robić.
Siedzę w domu i rozmyślam czy wszystko jest już przygotowane czy o czymś nie zapomniałam.Zostało tylko wyprasowanie i założenie pościeli do łóżeczka chyba zaraz to zrobię,nie mogę tek bezczynnie siedzieć.
Ale najpierw zrobię sobie cacao może doda mi energii.:-)
 
reklama
Witam sie w ponury dzionek

Julkowa odpoczywaj puki mozesz bo pozniej niestety ale nocki nieprzespane:tak:

Ja popoludniu odbieram braciszka w Monchengladbach bedzie ciekawie:)

Moj drzemie rozwiozl pracownikow , zawiozl material i sie byczy:-D

a Ja jak zwykle nie wyspana:-(
 
Do góry