reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

czesc dziewczyny!!! wreszcie sie odzywam;-) ostatnio duzo pracuje , a wieczorem jestem tak padnieta ze do kompa nawet nie podchodze:-D . Otoz bylam w poniedzialek u lekarza i widzialam mojego babelka:tak: sliczny!!!!!!:-D mam tylko jedno niedogadanie, poniewaz lekarka mi jakos dziwacznie wyliczyla termin porodu na 4-08-2007:no: :no: :no: ja ostani okres mialam 21-10-2006 wiec mi wychodzi ze porod bedzie okolo 28-07-2007:confused: prawda???? co wy o tym myslicie??????cos mi tu nie gra........a poza tym to dopadly mnie nudnosci!!!!!!!!!!!!:eek: ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
 
reklama
Ja tam juz mam prezent - klocki lego.. ale to chyba kazda sama najlepiej zna swojego chlopa i wie co lubi. A nowy Bond jest super, zwłaszcza jak go pytają o martini, wstrząśniete czy mieszane? A Bond na to: "Mam to w dupie"
:-) :-) :-)
 
witam!
Lila czemu się nie odzywasz? co tam u ciebie?
Dzisiaj robie wielkie pranie, jutro sprzątanie. Samopoczucie w miare dobre ale raz mnie takk zemdliło już leciałam do wc ale po drodze na półce leżała jedna tabletka na zgagę rennie-pomogło:eek::laugh2::-D uratowana! i wiecie co mi jeszcze pomaga-picie mięty, i tic taki miętowe.MIĘTA to jest to!
Do lekarza idę w nast tygodniu albo w środę albo w pon zobaczymy. Plamienie całkiem ustało, chociaż lekarz nie potwierdził że wszystko jest ok ja wróciłam do normalnego trybu życia..
Co do jedzenia, tycia itp to nie wiem z kilo mi przybyło(albo lepiej) a;le normalka, wszystko się powiększa, piersi, macica tłuszczyk na pewno też wiadomo zima idzie:)
a z apetytem to już nawet kopytka ani ogórkowa nie wzbudzają mojej zachęty-nie mam ochoty na nic-kompletnie. Na śniadania zaczęłam jeść bułki z dżemem, lub miodem:szok: rzadkość u mnie bo zawsze wolałam konkrety np jajo albo serek wiejski....szyneczka.....
dziewczyny miałyście badania to hbs, url? jaki wynik jest dobry?
 
Magdalenka nie wiem ja miałam ost okres 15.10.2006 i mam termin porodu na 22 lipca, więc ty miałaś tydzień później i faktycznie by wychodziło że powinnaś mieć na tego 28lipca- nie wiem.....lekarze liczą raz od miesiączki inni kierują się według usg.....nie wiem:no::eek:
Marchewa ja strzykawki się nie boje, mi też pobierała krwi na 4 próbówki-mnie nawet to "uskrzydla" tzn cieszę się jak mam jakieś badania, że się dowiem czy wszystko ok, lubie wiedzieć, mieć kontrolę nad własnym ciałem....zagmatwane...ech...
 
Magdalenka reguła @+7 dni-3 miesiące odnosi się tylko do cykli 28-dniowych. W przypadku krótszych należy odjąc, a w przypadku dłuższych-dodać różnicę:tak::tak:. Z dłuższym cyklemwiąże się też przesunięty termin owulacji a przecież od tego momentu zaczyna rozwijać się nasze maleństwo.
 
czesc

jest 7:39 wymiotowałam dziś już 3 razy, nie mogę zasnąć, męczę sie strasznie:sick:
Bylam wczoraj u lekarza, wszystko ok, malentwo posiada już rączunie i nóżeczki, serducho wali jak młot, długość główkowo - pupkowa 25,2 mm

Gdyby nie mdłości wszystko było by ok. mam tyle roboty a sił brak... Mama poprosiła mnie żebym przyjechała pomóc w przygotowaniach świątecznych, wiem ze to straszne i egoistyczne, ale zastanawiam się jak by się z tego wymigać.

Lileczko, martwię się... ale wytrwale trzymam za ciebie... za Was kciuki.

Milego dnia.
 
witam

Biedkronka - czy Mama wie o ciązy? jesli tak nie ma sparwy jesli nie wymigaj się chorobą. do mnie zadzwoniła mama i chciała, żeby jej umyła okna, wysłalam do nije (na mój koszt) Pania do Sprztania i po krzyku...

wczoraj byłam po raz 4 z tym samym zębem (leczenie kanłowe), w poniedziałek finał, przy okazji wyleczyłam 4 zeby, usunełam kamien i kase...wszystko prywatnie, bo z kasy bym sie nie doczekała. Teraz okazało się, że mam pusto w portfelu - cóż muszę płacić kasą Osobistego, a tego nie lubię. Bo Osobisty oszczędza na wózek, łożeczko ect. ;-)


mdłosci już powoli ustepują. USg w poniedziełek i się stresuję, potem kolejna wizyta w środę....

od czwartku chciałabym wrócic na 2 dni do pracy...

ide na obiad do tesciowej, wczoraj mi wykład zrobiła (o ciązy nic nie wie), że dobrze, że leczę zbęby, bo w ciazy potem to.....;-))
 
reklama
Witam Wszystkie Mamusie!
Dużo postów sie pojawiło od mojej ostatniej wizyty.... :-D A u mnie po wizycie u lekarza zmienił się termin porodu na początek lipca ok 4.07.2007r:-) no i w niedziele wieczorem wylądowałam w szpitalu.Na dzień dzisiejszy to jest jakiś 11 tydzień i z dzidzią wszystko ok. Aha i miałam USG 4D! Mówię wam coś niesamowitego!!!:tak: :tak: :tak: Idę poczytać co tam ciekawego napisałyście w ostatnim czasie.
 
Do góry