reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Ojejku Marchewa jak ja Ci zazdroszczę też bym chciała już zrobić sobie balejażyk,ale boję się,że przez to moje "ciągnięcie" w brzuszku nie wysiedzę tak długo na fotelu.
 
reklama
Derylka moja pani sylwia zrobiła mi balejażyk szybko. Dwa kolorki, swieżutko. zajęło jej to 2 godzinki. nowy pomysł na grzywkę, nowe ciecie. Lubie dobrze wygladac. Dla meni fryzjer, kosmetyczka i dobre ciuchy to wazna rzecz. Wtedy czuję sie dobrez, nie lubie być nijaka. Wiesz derylka moze masz znajomą fryzjerke, która zrobi ci czary na głowie w domu???

jutro rano badanai krwi......boje sie strzykawek i mdleję na ich widok...

musze uwazać z jedzeniem, bo coś tyje,a nei mam prawa....
 
Mnie na szcęscie nic nie dolega, oprócz samopoczucia.
jestem zła, bo jestem na zwolnieniu, a mam z pracy po 30 telefonów dziennie, jakby beze mnie świat się nie kręcił. Przecież nie ma ludzi, których nie można zastapić....
ciągle ktoś dzwoni, po 60 telefonów dziennie, już nie odbieram tych, których nie mam z spisie adresów, bo moge nie meić ochoty...

męczy mnie to......
 
Goska29 ja też mam fazę na mandarynki i frytki (wczoraj dla odmiany, bo już nie mogłam jeść frytek, kupiłam sobie takie kulki ziemniaczane...) :-D

Marchewa masz rację, ja też lubię wyglądać... a właściwie nie wyglądać, a dobrze się czuć, a dobrze się czuję tylko wtedy kiedy jestem zadbana...
A co do miliona telefonów na zwolnieniu, to własnie dlatego jeszcze nie leniu****ę w domku... wiem, że byłoby dokładnie to samo, zwłaszcza, że zajmuję się konkretną działką, której nikt inny nie robi, postanowiłam więc najpierw kogoś przeszkolić, a dopiero potem iść na zwolnienie, no chyba, że działoby się coś niedobrego, to nawet nie będę się zastanawiać....
 
Ja też jestem na zwolnieniu od samego początku ciąży,ale nie odbieram telefonów z pracy(tak dla świętego spokoju).Dla mnie wygląd też jest bardzo ważny,dlatego tak strasznie Ci zazdroszczę,myślę o tym cały czas i pewnie coś wykombinuję.Jeśli chodzi o tycie to oczywiście masz prawo-jesteś w ciąży:-) Ja do tej pory mam problemy z zaparciami i dlatego chudnę ,bo nie jem.Mam nadzieję że jak wejdę w II trymestr (jak się uda)to mi przejdzie.
 
Derylka ale ja nei mogę przytyc do 5 miesiaca, bo mam i tak 25 kg nadwagi na wesciu, wiec dietetyk mi zabronił i nic nie moge...taki moj los...


Zebrra jam belfer tylko i czy ja mam szkolic, gdzie listy konkursowe ect...szok dla mnie, że nie umieją w sekretariacie prostej sparwy zatwic, czy prostego pisma napisac zamiast mnie......Co bedzie, jak zajme kolejne, wyższe stanowisko....chyba wtedy zatrudnie MOICH uczniów, bo sa obrotniejsi....
 
Witam wszystkich dzisiaj bylam u lekarza i dzidzius ma juz 28,4mm wszystko jest ok i widzialam dzis jak macha raczkami i w ogole sie tam wiercil:-) :-) :-) jutro zaczynam 10 tydzien ale ten czas leci :tak: :-D dzis czuje sie dobrze ale za to wczoraj pol dnia zygalam fujjjjjjjjjjjjjjjjjjj straszne wspolczuje wszystkim mama ktore przez to przechodza.Tez jak kazda kobieta lubie dobrze wygladac wiec zafarbowalam sobie dzisiaj wlosy bo juz nie umialam na nie patrzec a tak to mi sie wydaje ze we wszystkim jakos tak grubo wygladam:-) :-) :-) :-) :-) pozdrawiam wszystkich:) nastepna wizyta za 4 tygodnie:):):)
 
chyba wtedy zatrudnie MOICH uczniów, bo sa obrotniejsi....
tak, tak uczniowie są bardzo zaradni :)

Kasiu@25 super, że z dzidzią wszystko w porządku! I jaka już duża... miałaś wczesniej USG? Bo moja w 6t4d miała 8 mm i ciekawa jestem jaka będzie w 9t4d (bo wtedy będę miała kolejne USG...)

Miłego dnia Dziewczynki! :)
 
ZEBRRA ja bylam pierwszy raz koniec 6 i mialo kolo 6mm pozniej koniec 8 i mialo 18mm a teraz koniec 9 i 28,4mm dzidziusie nasze bardzo,bardzo szybko rosna:)zobaczysz:-) :-) :-)
 
reklama
Witajcie :)

Ja mam jutro dzwonic do dr i może uda się jutro zrobić usg. Już bym chciała zobaczyć maluszka. Plamienia bawią sie ze mną w kotka i myszkę, raz są, raz ich nie ma... :/

Tez już bym sobie zafundowałam balejażyk, ale przez to leżenie w domq nie ma jak, a patrzec juz na siebie nie mogę, włosy długie, nie ukladają się i odrosty. Brrr!!!
Ale jak tylko plamienie ustapi na dobre, to wyskakuję z łóżka i biegne do mojej fryzjerki !!! :D

Kasia, widok musiał byc nieziemski :D

Czy ktos robił usg w 7 tc? Ile powinna mieć wtedy fasolka???
 
Do góry