reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Dziękuje biedroneczko! myślałam że moje posty się nie wyświetlają....ech, jestem ostatnio strasznie zgryźliwa:eek::-(
Ewa białystok nie wiem, jak już kiedyś pisałam różnie liczą a usg czasem zawodzi wiem coś o tym z doświadczenia, a termin jest po to aby ustalić mniej więcej kiedy dzidzia się urodzi może to być tydzień wcześniej lub kilka dni później....28 lipiec a 1 sierpień 5 dni różnicy....
idę upiec biszkopt bo robie torcika mam dzisiaj urodziny:laugh2::-D:-D;-) i mam już lepszy humor!
buziaki
 
Marika wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń ;-)



hmmmm usg 4D to nie jest rzeczywisty osbraz dziecka, na podstawie tego, co mozna zobaczyć normlanym usg, komputer w odpowiednim programie robi wizualizację dziecka, czyli zaklada, jak dziecko może wyglądac biorąc pod uwage znane parametry. dlatego to obraz nierealny. choć pamiatka moze i miła ;-)

nakrzyczałam na panią od sprztania, bo wykryłam, że myje mi podłogę na mopie, a ja sobie tak nie życzę, bo to dla mnei żadne mycie....
 
dziękuje marchewa- właśnie cała rodzina odśpiewała mi 100lat, wypiłam kieliszek szampana i czuje się jak bym całą butelkę obaliła-he he
czuje się jak w święta, prezenty, jedzonko...jest miło.
nie czuje się jak w ciąży:-p jest mi dobrze, już myślę o sylwestrze gdzie iść?..hm
 
Mariczko wszystkiego najlepszego:-) :-) :-) przede wszystkim duzo zdrowia,wytrwałości oraz spełnienia wszystkich marzen i pragien!!!!!
 
Kiedys pytalam Was Kobitki o taki dziwny bol pępeka...nie wiem czy pamietacie...no ale chodzilo o to ze czasami mam takie uczucie jakby mi ktos tam wiercil palcem:confused: No i w koncu wyszukalam w na innym forum ze niektore dziewczyny tez tak mialy...i podobno to "miesnie brzucha sie intensywnie rozchodza...czasami za szybko i stad te odczucia" Tylko dziwi mnie to ze pisaly to dziewczyny ktore byly gdzies w 19 tyg,a ja jestem dopiero w 8tyg:confused: juz sama nie wiem...
 
Aga dzięki za życzenia:)
pamiętam to pytanie, ja tak nie czuje, ale jajnik z lewej strony mnie czasem "rwie" wiesz co każdy odczuwa wszystko inaczej, każda kobieta ma inny organizm, jedna silny, druga delikatny i wszystko odczuwa bardziej, może u ciebie szybciej są odczuwalne takie "etapy" rozwoju dzidzi? np biedronka cały czas ma wymioty...czym to może być spowodowane? czytałam że wszystko(jelita, żołądek itp) się pomalutku podnosi, robi miejsce na dzidzię i ona to dość nieprzyjemnie przechodzi-ja już delikatniej bo raz się zdarzyło że zwymiotowałam a tak to tylko mnie czasem mdli.
mięśnie brzucha jak za szybko się wyciągają to też nie za dobrze-i tu nie chodzi o tycie a o same mięśnie-powrót do formy może być katorgą bo jak mięśnie za mocno się rozejdą to pozostaje....plastyka brzucha:no::dry: niestety. czytałam o tym- nie chcę straszyć, nie jestem lekarzem ale tak bywa.
 
reklama
witam


juz po korkcah...

ufff ale mam migrenę, już nei moge, chyba wezme jakieś leki...wszystko mnie boli...

dzis Osobisty wróci to sprztanie to, czego ja nie zrobię, bo ja nic nie robię..W końcu niech poczuwa się do obowiązków....
 
Do góry