reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe brzuszki :)

reklama
Doris brawo !!!!!!!!!!!
Jak dla mnie to nie wątek i nie forum o zdrowym odżywianiu lub typu ale bede laską po porodzie...
Jesteśmy dorosłymi dojrzałymi kobietami i wiemy co robić żeby dziecko zdrowe było!
 
Doris brawo !!!!!!!!!!!
Jak dla mnie to nie wątek i nie forum o zdrowym odżywianiu lub typu ale bede laską po porodzie...
Jesteśmy dorosłymi dojrzałymi kobietami i wiemy co robić żeby dziecko zdrowe było!

No ja mam wrażenie, że dla niektórych jest to wątek "będę super laską po porodzie bo jem mało, zdrowo i dbam o linię"
 
A ja nie dbam o dietę ani o linie jem niezdrowo tzn zdrowe rzeczy tez jem ale codziennie jem słodycze czy fast foody dzidzia rozwija sie prawidłowo a wczoraj w mc donaldzie zjadłam mega zestaw i znajomi sie dziwili,ze ja zawsze taka fit wszystko zdrowe i ćwiczenia a teraz ciagle cos słodkiego itp i ze mi brzuch urósł duży,ze na twarzy słuchałam i ogólnie grubsza jestem wiec im powiedziałam,ze moze i tak ale czuje sie swietnie i ze jestem w ciazy nie mam zamiaru sobie odmawiać czy sie głodzić jem to na co mam ochotę przytyłam 9kg mam rozstępy ale nie ubolewam nad tym kocham siebie bez względu na to ile wazę i jak wyglądam oraz kocham mojego synka który tam we mnie sobie rośnie i chodź bym miała przytyć 50kg to dla Niego wiem,ze warto bo to nowe zycie taka "pamiątka",która tu po Nas zostanie [emoji4] wszystkie macie piękne domki dla swoich dzieci niezależnie czy małe czy duże [emoji4]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny ale nie popadajmy w skrajności - chwalenia sie zajadaniem fast fodow w ciazy tez nie jest super. Ja nie jestem osoba która jakoś super sie odżywia - przed ciaza zajadalam sie słodyczami i chipsami, ale w ciazy pilnuje tego bardziej i nie ze względu na moja figurę ale na dobro dziecka. To co jem ja - je tez mój synek i nie chciałabym aby jadal notorycznie fast foody - a szczególnie McDonalda ponieważ to sama chemia. Pracuje jako nauczycielka zerówki i to co widzę w żywieniu dzieci jest przerażajace. A nawykow żywieniowych uczymy nasze dzieci juz ciazy- tak nam powtarza polozna na szkole rodzenia co zajęcia.
 
Ja tu wchodzę pooglądać bebzunki a tu jakieś tematy o "żarciu" :D :D

Ja za to mam zwisły cyc i co ? i NIC :D jeszcze trochę przed nami! Jedzmy co chcemy :D
 

Załączniki

  • 56d484847317c.jpg
    56d484847317c.jpg
    41,6 KB · Wyświetleń: 150
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry