reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe brzuszki :)

Dziewczyny super sa Wasze brzuszki :-)

Wmazur ćwiczyłas cos przed ciąża? Super zgrabne ciało masz :-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
paula_dabro tak ćwiczyłam i to sporo w lutym miałam startować w zawodach fitness ale w październiku już udało Nam się za1razem i będziemy mieli synka. Obecnie wgl.nie ćwiczę bo mam problemy z kolanami i plecami
63b751a038abeae22607014f82e45b23.jpg
tak wyglądałam przed ciąża wiec na obecna chwile jest mega różnica ale wierze,ze po ciąży to nadrobię a teraz nie chce o tym myślec i się przypadkiem dołować czy czegoś żałować jem wszystko na co mam ochotę pizzę,lody,czekoladę itp niczego sobie nie odmawiam gdzie przed ciąża ścisła dieta posiłki pieczone albo gotowane na parze teraz na to nie zwracam uwagi[emoji4]

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
wmazur jakie nóżki. Ja tez mam 6 na plusie. Jutro się zwarzę i zobaczę ile cm.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 
Ja juz szczerze mówiąc nie moge sie doczekać aż sie ogarne po porodzie. Chce wyglądać lepiej niz wcześniej,musi sie udac. :) ciąży mi ta ciąża,we wszystkim jakos idiotycznie wyglądam,nic mi sie nie podoba...ehhhhh
 
reklama
Ja juz szczerze mówiąc nie moge sie doczekać aż sie ogarne po porodzie. Chce wyglądać lepiej niz wcześniej,musi sie udac. :) ciąży mi ta ciąża,we wszystkim jakos idiotycznie wyglądam,nic mi sie nie podoba...ehhhhh

O rany, a wyglądasz bosssko! Masz mój ulubionny typ urody.... Ale rozumiem Twoje złe samopoczucie. Byle do lipca :*

fazer - ale Ty zgrobna jesteś! Wszystko poszło Ci w brzuszek :-)

wmazur - no szacun dziewczyno!! Ale ciało.....

A to ja, 22tc + 3. Ja i Igorek, chyba już nie uda się zmienić na Piotrusia......
22+3.jpg
 

Załączniki

  • 22+3.jpg
    22+3.jpg
    54,2 KB · Wyświetleń: 728
Do góry