reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe brzuszki :)

Dziewczyny jakie wy macie małe brzuszki, ja mam dużo większy. Postaram się jutro zrobić zdjęcie i wstawić, tylko nie pamiętam jak się wstawia zdjęcia, mam nadzieję, że mi się uda.
 
reklama
Jolcia_ i Julka89.89 piękne brzuchy! <3 Cudne, już prawdziwie ciążowe! Z niecierpliwością czekam na taki u siebie ;) U mnie nadal jak po dużym obiedzie :p

ewjaaa mi piersi urosły tak z pół rozmiaru ;) Z małego B na duże pękate :D Ale aż tyle co Tobie to nie!
 
Mi poprzednio mega urosły piersi, musiałam dwa razy staniki wymieniać.

Wtedy pierwsze co czułam w brzuchu to takie jakby pękające bańki. A teraz czuję czasem coś dziwnego, jakby mi się coś w środku rozciągało...
 
Nie wątpię Ewjaaa :-D
Mi też ciut urosły, nie jakoś dużo bo stanik ten sam, ale u mnie to na plus bo po karmieniach to raczej płaska jestem a teraz coś tam mam :tak:
 
reklama
Piękne brzuszki macie!!!!!

Ja też coś czasami poczuję, tak jakby, ale sama nie wiem. Ja mam młodsze dziecko to chyba nie to jeszcze :(

A cycki to mam też duże, nie mieszczę się w stare staniki, muszę kupić coś nowego.
 
Do góry