reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze pediatrzy i ginekolodzy

reklama
Martyna ja czytałam Twoją historię i polecam Napromedikę.
Slyszałam o tym lekarzu, ale nic nie wiem na jego temat. Na necie znalazłam tylko kobietę gina.
 
Dziewczyny widzę, że zbyt często tutaj nikt nie zagląda, ale mam do Was takie pytanie? Czy któraś może korzystała z usług lekarzy w przychodni na warszawskiej przy szpitalu? Jestem w ciąży dobiegającej końca i do tej pory chodziłam na zamenhofa, ale bardzo chce rodzić na warszawskiej, a na zamenhofa zostawiam coraz więcej pieniędzy i chciałabym skorzystać trochę z nfz-etu. Jak coś wiecie to piszcie. Będę bardzo wdzięczna :-)
 
Nie wiem ilu lekarzy przyjmuje z porodówki, ale wiem, że w poradni kobiecej jest lekarz o nazwisku Urban, który właśnie pracuje także na porodówce. Trzeba wcześniej zapisać się na wizytę. Ja w styczniu 2011 czekałam z półtora tygodnia.
 
reklama
Do góry