reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze pediatrzy i ginekolodzy

orientujecie się może ile teraz kosztuje poród w klinice Arciszewskiego?

między 2000 a 3500 - zależy czy jesteś ich pacjentką, czy ciąża przebiega prawidłowo, czy SN czy CC itp... Mojej koleżanki nie przyjęli do porodu, bo miała cukrzycę ciążową i powiedzieli, że dla nich to za duże ryzyko. Nie lepiej w normalnym szpitalu? W razie komplikacji (odpukać) masz na miejscu specjalistów, a w razie komplikacji w prywatnej placówce i tak odwożą do USK.
 
reklama
między 2000 a 3500 - zależy czy jesteś ich pacjentką, czy ciąża przebiega prawidłowo, czy SN czy CC itp... Mojej koleżanki nie przyjęli do porodu, bo miała cukrzycę ciążową i powiedzieli, że dla nich to za duże ryzyko. Nie lepiej w normalnym szpitalu? W razie komplikacji (odpukać) masz na miejscu specjalistów, a w razie komplikacji w prywatnej placówce i tak odwożą do USK.

to chyba jakiś żart z tą ceną... zapytałam też o to na innym forum i dziewczyna która miała tam ostatnio cesarkę napisała że płaciła 1800, a naturalny podobno 1100. A co do mojej decyzji to tam prowadzę ciążę od początku i nastawiam się na poród po ludzku, po prostu za dużo się naczytałam i nasłuchałam o szpitalach państwowych. Nawet jeśli coś się dzieje nie tak w trakcie porodu to w klinice przynajmniej od razu zrobią mi cesarkę a w szpitalach zazwyczaj czekają, a później dziecko rodzi się niedotlenione czy innego rodzaju historie. Zresztą nie prosiłam o ocenę mojej decyzji tylko o cenę porodu ;-)
 
to chyba jakiś żart z tą ceną... zapytałam też o to na innym forum i dziewczyna która miała tam ostatnio cesarkę napisała że płaciła 1800, a naturalny podobno 1100. A co do mojej decyzji to tam prowadzę ciążę od początku i nastawiam się na poród po ludzku, po prostu za dużo się naczytałam i nasłuchałam o szpitalach państwowych. Nawet jeśli coś się dzieje nie tak w trakcie porodu to w klinice przynajmniej od razu zrobią mi cesarkę a w szpitalach zazwyczaj czekają, a później dziecko rodzi się niedotlenione czy innego rodzaju historie. Zresztą nie prosiłam o ocenę mojej decyzji tylko o cenę porodu ;-)
oczywiście że 1800 za cc.Prowadze tam ciążę(trzecią)i drugi raz będę rodziła:-)Poród sn kosztuje 1200zl.
Z kliniki jestem bardzo zadowolona,czlowiek czuje się jak człowiek,jest pełna opieka,nie łaska + 6 tygodni poporodowa opieka dla mamy i dziecka(w cenie porodu).Na swojej stronie coraz czesciej pisza o nowych sprzętach dla dzieci.Mam porównanie,9 lat temu rodziłam w szpitalu i to był koszmar....
 
Ostatnia edycja:
ja mogę powiedzieć o Parkowej, bo tam rodziłam i miałam komplikacje w czasie porodu i nie zawieźli mnie do USK, tylko szybko zrobili cesarkę i uratowali moje dziecko... także kto się nie zna lepiej niech nie mówi... nie przyjmują tylko porodów przed 37 tygodniem, ponieważ nie mają oddziału wcześniaków... uważam że jest za dużo mitów na temat prywatnych klinik... poród naturalny 800 zł cesarka 1400 zł
 
A ja rodzilam w PSK i jestem bardzo zadowolona z opieki.Nie mam tam zadnych znajomosci i nic z tych rzeczy a zajeli sie mna bardzo dobrze i fachowo.Lekarze i polozne byly w trakcie porodu mile i o wszystkim mnie informowano co i jak.I jestem zadowolona ze nie musialam bulic kasy na prywatne kliniki.
No ale moze akurat tak trafilam na super zespól,nie wiem.
 
A ja rodzilam w PSK i jestem bardzo zadowolona z opieki.Nie mam tam zadnych znajomosci i nic z tych rzeczy a zajeli sie mna bardzo dobrze i fachowo.Lekarze i polozne byly w trakcie porodu mile i o wszystkim mnie informowano co i jak.I jestem zadowolona ze nie musialam bulic kasy na prywatne kliniki.
No ale moze akurat tak trafilam na super zespól,nie wiem.

Też tam rodziłam i mam podobne wspomnienia, jak najbardziej pozytywne. A pomyśleć, że uparłam się na Warszawską...Miałam skierowanie, a i tak mnie pogonili, bo dyżur był o 8 rano, a ja zaraz po północy przyjechała...
Taksówkarz zawiózł do PSK i nie żałuję.

A koleżanka rodziła u Arciszewskiego i musieli ich odesłać do szpitala bo wystąpił konflikt w grupach krwi i mały miał silną żółtaczkę. No mieli pecha. Ale, że gronkowcem ich zarazili, to już chyba winna kliniki... A skoro prowadziła u nich ciążę, to ten konflikt w grupach krwi powinni wykryć moim zdaniem, skoro tam taka super opieka...

Generalnie jednak to trzeba przy porodzie mieć więcej szczęścia jak rozumu, jak to się mówi. Zależy na jakich lekarzy/położne trafisz, no i od tego jak przebiega ciąża
 
to chyba jakiś żart z tą ceną... zapytałam też o to na innym forum i dziewczyna która miała tam ostatnio cesarkę napisała że płaciła 1800, a naturalny podobno 1100. A co do mojej decyzji to tam prowadzę ciążę od początku i nastawiam się na poród po ludzku, po prostu za dużo się naczytałam i nasłuchałam o szpitalach państwowych. Nawet jeśli coś się dzieje nie tak w trakcie porodu to w klinice przynajmniej od razu zrobią mi cesarkę a w szpitalach zazwyczaj czekają, a później dziecko rodzi się niedotlenione czy innego rodzaju historie. Zresztą nie prosiłam o ocenę mojej decyzji tylko o cenę porodu ;-)

Przecież nikt nie oceniał... Tym bardziej ja... co do cen - taką cenę zaśpiewali mojej koleżance, która nie byla ich pacjentką i w 36 tc zdecydowała się tam rodzić. Suma sumarum i tak rodziła na Warszawskiej. Ja rodziłam w PSK i tak jak Joaszka i Rosti jestem bardzo zadowolona. Wszyscy pomagali, wspierali.
 
dziewczyny musze udac sie na krakowska na pobranie próbek,moze wiecie w jakich godzinach tam mozna sie udac,moze macie jakis telefon i adres?bo nie mam pojecia jak to sie nazywa i gdzie sie miesci:(
 
dziewczyny musze udac sie na krakowska na pobranie próbek,moze wiecie w jakich godzinach tam mozna sie udac,moze macie jakis telefon i adres?bo nie mam pojecia jak to sie nazywa i gdzie sie miesci:(

Hej!
Jeżeli chodzi Ci o wymazy na paciorkowca to budynek mieści się przy ulicy Rocha 3 wejście od krakowskiej. Wchodzi się po takich schodkach łatwo znaleźć. Koszt badania 25 zł jeśli wyjdzie paciorkowiec to dopłaca się 27 za antybiotykogram. a i telefon to 857460545
 
reklama
Do góry