reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze pediatrzy i ginekolodzy

reklama
Z tego co wiem to jest dwóch ginów Maciej i Remigiusz o takim samym nazwisku. Na Warszawskiej zdaje się M. pracuje.
 
Elena dokładnie jest "stary" i "młody", ojciec pracuje na Warszawskiej "rzeźnik" synek w USK, prowadził moją znajomą na patologii (zatrucie ciążowe) nic mu do zarzucenia nie miała, tylko taki mało "przywiązany" do sprawy, o wszystko sama musiała się dopytywać.
 
Właśnie jak byłam na tej wizycie po porodzie zalecanej to wizyta była tak krótka, że doszłam do wniosku, że nawet nie opłacało mi się tam jechać. Dłużej się rozbierałam, niż samo badanie trwało. USG też nie było. To nie mój lekarz, więc nic na jego temat powiedzieć nie mogę. Wcześniej na porodówce wszedł do sali i podpisał się. Tyle miałam z nim doczynienia.
 
Dziewczyny potrzebuję okulisty dla dziecka. Gdzie jechać? Słyszałam ,że na Witosa jest ale nie wiem czy to przychodnia jest czy centrum okulistyczne Oko-med?
 
reklama
moze któras z was ma numer do jakiegos lekarza alergologa dzieciego ktory wydaje zaswiadczenia o alergii zeby miec znizka na mleka bo place bez zaswiadczenia 40zl za puszke mleka a z tym zaswiadczeniem bym placila 3,50 w DSK sa straszne kolejki bo wizyta dopierio za 4 miesiace szukam jakiegos prywatnie ale narazie nie znalazlam zednego alergologa ktory moze to zaswiadczenie wydac
 
Do góry