reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja

Ja juz pomalu nie wyrabiam. Kamil je w ciágu dnia cycka przez 5 minut a potem gada do niego i do mnie czarujác. glodny jesst i musze mu dawac butelke. spokojnie je tylko w nocy gfdy mu sie chce pic i nad ranem o 5 i o 8 rano. potem to mozna zapomniec o cycku. jak tak dalej pojdzie to wogole przestaqnie jesc albo mi calkiem mleko przestqanie leciec. odciagaac sie staram. co prawda nie regularnie ale zapasy robie jak juz wogóle mleka nie bedie pil choc raz dziennie chce by pil. Zawsze to cos. tylko nie wytrzymuje juz.
 
reklama
agawa1 u mnie dokładnie to samo. Moja kózka wogóle w dzień nie chce jesć. Dosłownie trwa to kilka minut a potem jest gaworzenie do mamy, do zyrandola a lbo płacz i za nic w swiecie cycka jej spowrotem nie wcisnę. Mleka coraz mniej, bo widzę i czuję po piersiach. W nocy tez jest spokojniej ale co z tego skoro na poprawienie laktacji to nie wpływa. Niestey też będę siedzieć z laktatorem w ręku, nie ma wyjścia....
 
KOga w lodówce do 18godzin. tak mówili na sr. tylko nie wiem czy odnosi sie to do tych upałów, może bezpieczneij 12godzin?

 
zabralam sie za robienie zapasow na czas gdy wroce do pracy. coz....musialam nabyc laktator elektryczny (babyono-w miare tani i calkiem dobry), ale i tak po karmieniu z jednej piersi i z drugiej nietknietej sciagam 60-70 ml:( malutkiej to wystarcza (szczegolnie w te upaly) ale jak tu stworzyc spizarnie???musze czesciej sciagac. przy tych upalach to ta elektryczna pompa jest wybawieniem-nie musze machac ;)
 
dzięki za odpowiedź :)

co do zapasów to dziś zaczęłam je robić - z pełnej piersi odciągnęłam 20 ml :(
czy coś robię nie tak ????????
czy to Maks tak mało je - i dlatego taki chudy?????
 
reklama
koga nieeeeee!!! nie je za malo. bo: nie płacze, jest radosny
a tyle ile trzeba, wyciągnie sobie. Nie martw się!!!
 
Do góry