reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ładna mama :)

Nanya, pewnie w momencie, jak brzuch się opuścił, skóra nie wytrzymała takiego napięcia :-)

Niestety, uroki ciąży są takie, że zmagamy się z samymi niewiadomymi do końca :baffled:
 
reklama
Dziewczyny ja od początku ciąży zarzywam PRENATAL i nic pozatym!!!Badania wychodza mi bardzo dobre niebrakuje mi zadnych witamin.Pytałam gin czy mam brac jakieś dodatkowe witaminy folik czy coś,ona stwierdziła że w tych co biore jest wystarczajaco dużo dawki i nietrzeba nic dodatkowo brać!!!Teraz jestm w 29tyg.i zarzywam prenatal DHA too jest ostatni etap z tych witamin na trzeci trymestr ciąży(bo są podzielone na I trymestr compleks,na II trymestr jest clasic i III ten co biore DHA )polecam
 
Ja jak brałam Prenatal classic-to wszystkie wyniki miałam super. Teraz brałam DHA-a tam już tylu witamin nie ma-no i nie ma kwasu foliowego. Wróce chyba do tamtych. Można brać classic + ten z DHA. Nawet są takie pakiety. Myślę,ze ten z DHA daje dużo dzidzi-ale nie uzupełnia całkowicie naszych potrzeb.
 
Z tego co wyczytałam na ulotce to powinno się łączyć Pranatal Classic z tym DHA, bo w tym ostatnim nie ma chyba nic poza kwasami tłuszczowymi. A przynajmniej tak mi się wydaje:nerd:
 
Nie wypowiem się na temat witamin, bo się niezbyt znam, za to podzielę się z Wami smutną dzisiejszą refleksją - jestem szpetna :baffled:
 
A ja mam jakąś taką łaciatą cerę, której cholernie daleko do gładkości. A normalnie mam bardzo dobrą, zero przetłuszczania się i świecenia, nawet mi się przed @ zbytnio nie psuje :baffled:
 
Kalinko, cz Ty aby nie wyolbrzymiasz:confused: Chyba nie mogłaś się, aż tak bardzo zmienić odkąd dowiedziałaś się, że Twój Benio jest w rzeczywistości Ksenią...

Za to ja wyglądam staro - zwłaszcza na zdjęciach, które w zeszłym tygodniu pstrykał mi mój M.:sad:
 
Tusieńko, niestety nie wyolbrzymiam :baffled: Jakoś się spaskudziłam ostatnio, tzn. ta gęba moja. I nic nie pomaga. Myślę, że to hormony i pocieszam się, że po porodzie mi wszystko zejdzie :-)

Lenka, słoń przy mnie to sarenka jest filigranowy!

A my właśnie byliśmy na spacerku i też mi mężul zrobił kilka fotek. Na wyświetlaczu aparatu, na tych miniaturkach, wyglądałam przyzwoicie - za chwilkę ściągnę to na kompa i się przekonam, jak to ze mną jest ;-)

Tusieńka, wrzucaj na zamknięty swoje fotki, a ja wrzucę swoje :tak:
Już wrzuciłam!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry