reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Ale mną dziś huśta huśtawka nastrojowa :/ a to skarpeta męża gdzieś rzucona, a to okno brudne, a to pies się plącze, a to znowu ktoś dupsko truje i dzwoni z banku z extra ofertą wrrrrr, a wszystko przez nocne sikanie :/
Wstaje non - stop, co sie położe i łapię oko, już mi sie chce, wstaje, sikam i znów kładę się łapie oko i kurna znów ciśnienie wzywa do pana klozeta! Mamo a to dopiero poczatek. Kurde co by tu zrobić na poprawe nastroju????


czekolada czekolada czekolada :) mnie pomaga nawet teraz :) i dużo świeżego powietrza, polecam połączyć z zakupami :p



Ewitka teraz już wiem dlaczego wydał mi się Twój nick jakoś znany. Super obyśmy wszystkie dotrwały do lutego.

Jeśli o leki chodzi to ja na początku brałam duphaston a obecnie luteinę, ale znowu lekarz zmienił na duphaston i w piątek go znowu zacznę. W luteinie mnie denerwuje jej smak bo mdli mnie i potem smaku nie mogę w ustach zmienić ale taki los. Na szczęście plamień żadnych nie miałam i nie mam.

Jak czytam te Wasze smaki to aż zazdroszczę, na pomidorówkę miałąm ochotę na początku ale po 3 dniach już miałąm jej dosyć, ogólnie na nic nie mam ochoty i jem tak bez przekonania po to aby nie mieć mdłości.


a ja własnie caaaaaluteńki garnek kapuśniaku zrobiłam mniam mniaaaam już jem, chyba dzisiaj cały pojdzie ;)

...
UFFF DZIEWCZYNY...mamy badania za sobą
1_jupi.gif


z usg wynika, że...dziś się załapaliśmy na ostatani dzień prenatalnych
1_jezyk.gif
tp mamy na 11 lutego, także pani doktor się śmiała, że prezent jednak na walentynki będzie
1_jezyk.gif
dziś 13tyd 5d
wink.gif


co do badań, wszystko na swoim miejscu jak powinno być, NT 2,0 dzidzia ma prawie 8 cm długości, obwód głowki 94mm i do tego BPD
wink.gif


AHAAAAA...no i na 80 procent Pani doktor powiedziała, że będzie...chłopiec
icon29.gif
TŻ prawie oszalał
biggrin.gif


zdjęcia poniżej, wrzucam trzy, buźki, całości i ...stópek
icon29.gif

btw będzie uparty po tacie, 40 minut usg
biggrin.gif



zdjecia z usg wrzuce zaraz na wątek ;)
 
reklama
Witam;-)
Dziewczyny co do usg dopochwowego, to w większości krajów robi się go do 10-12tc, ponieważ dzidziuś jest za mały by oglądać go przez powłoki brzuszne. Ja obecnie mieszkam też w Irlandii i miałam wcześniej usg dopochwowe w szpitalu, bo przez brzuch nic nie było widać. Dopiero od ok 10-12tc lekarze robią przez powłoki brzuszne kiedy dzidzia jest większa, choć część lekarzy praktykuje usg dopochwowe i ok 14tc ponieważ lepiej można zmierzyć dzidziusia.
Witam nowe Lutowe Mamusie:-)
Ja dziś na obiad jem wrapa domowej roboty;-) Co do siusiania, to na początku nie mia łam z tym problemu, bo zawsze często siusiałam i to była moja przypadłość, ale teraz to masakra, co chwilę chce mi się siusiu, w nocy budzę się z bolącym pęcherzem:sorry:
Co do poprawy nastroju, to mi go poprawiają lody:-p Właśnie niedawno zjadłam:-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O jesu całą czekoladę zżarłam, ale racja humor sie poprawił. Na zakupy dziś za gorąco, ledwo wyszłam z domu a już byłam mokra ... wolałam zostać :)
Super, że badania w porządku poziomkowa :) bardzo się cieszę!
Ja idę w piątek ....
 
Witam nowe lutówki :-)

Poziomkowa super, że badania ok, fajne to zdjęcie ze stópkami :-D

Alexiaa wejdź w ustawienia a w nich w edytuj sygnaturę - tam ustawiasz sobie jaki chcesz mieć suwaczek ;-)
 
O jesu całą czekoladę zżarłam, ale racja humor sie poprawił. Na zakupy dziś za gorąco, ledwo wyszłam z domu a już byłam mokra ... wolałam zostać :)
Super, że badania w porządku poziomkowa :) bardzo się cieszę!
Ja idę w piątek ....

haha ciesze się, że pomogło, czekolada jest niezastąpiona :p ze mnie małż się śmieje, że zamiast się kochać dałby mi tabliczke czekolady i też latałabym uchachana od ucha do ucha haha :D

a do piątku już bliziutko, zobaczysz jak ci sie humor poprawi, jak zobaczysz bijące serducho i dzidzia będzie się wiercić :-) ja sie dzis poryczałam na łóżku przy badaniu :eek::-D



alexia wejdz sobie w panel kontrolny (po prawej u góry zakładka) i zjedz na doł, po lewej masz "edytuj sygnaturę", tam wklej :)
 
http://www.suwaczki.com/
Witajcie kochane poradzilam sobie z suwaczkiem:-).Ja dzis bylam u lekarza i widzialam dzidzie jak sie rusza jak ssie sobie paluszki jak bije serduszko.Choć to 2 moja ciąża mam juz córke w wieku 7 lat.To po takiej przerwie znów to na nowo przezywam.Pozdrawiam wszystkie oczekujące mamusie:-D


 
haha ciesze się, że pomogło, czekolada jest niezastąpiona :p ze mnie małż się śmieje, że zamiast się kochać dałby mi tabliczke czekolady i też latałabym uchachana od ucha do ucha haha :d

a do piątku już bliziutko, zobaczysz jak ci sie humor poprawi, jak zobaczysz bijące serducho i dzidzia będzie się wiercić :-) ja sie dzis poryczałam na łóżku przy badaniu :eek::-d



alexia wejdz sobie w panel kontrolny (po prawej u góry zakładka) i zjedz na doł, po lewej masz "edytuj sygnaturę", tam wklej :)


teraz sie tylko boję kochana jaki będzie zator i mega korek w wc :))))))
 
oj własnie właśnie, jak to sie zaraz humor poprawia, jak sie dzidzie widziało i wiemy, że wsyztsko ok i na swoim miejscu :) nas czeka jeszcze test PAPa zeby badania były spojne i musimy powtorzyc cytomegalie, bo cos nam w labolatorium pokićkali :/

kasia nic sie nie martw, teraz mamy wiecej praw niż zwykle :p ja sie do małża śmieje teraz, że na specjalnych prawach jestem wiec nawet nie neguje, jak mowie ze musze to choćby sie waliło i paliło to mi na wszystko pozwala :p
 
reklama
Witam wszystkie mamusie:) chciałam do was dołączyć.Mam termin porodu na 16 lutego.Jestem teraz początek 14 tygodnia.

witaj, ja też mam termin na 16:-)

poziomkowa gratuluje badań

Ja ze słodyczy to jem tylko takie male batoniki i to sporadycznie, za to owoce cytrusowe wsuwam, chyba wit c mi brakuje :tak:
 
Do góry