reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

neta82 to chyba normalne, bo jak ostatnio stałam w kolejce po wędliny w takim małym sklepiku, drzwi zamknięte, duszno, wszyscy jak na złość wybierali milion rzeczy i kolejka się dłuzyła tez prawie straciłam przytomność, okropne uczucie, ogólnie myślę, ze w ciazy moja fizyczność jest mniej więcej podobna do 90 letniej babulki :-)
 
reklama
Dziewczynki co listy lutowych mamuś, to juz mi brakuje znaków i przez to nie ma miejsca na nowe dziewczyny.

Trochę i tak ukróciłam informacje, ale te dziewczyny, które juz sa na liście a nie były pewne co do daty porodu proszę o wysłanie potwierdzenia.
A nowego moderatora proszę o zwiększenie liczby mozliwych znaków w temacie Lista :-)
Domyślam się tez, ze kilka kobitek które się zapisały juz nie wchodza na forum z róznych przyczyn, dobrze byłoby to tez jakoś ogarnać.

Jeszcze ja! Ja siebie jeszcze nie dodałam bo cały czas czekam na wizytę u lekarza żeby podać datę produ...
 
CZeść dziewczyny, ja się ogromnie ciesz e, ze już 2 trymestr się zaczął i energia do życia mi wróciła :))) Wvczoraj z Olafem i z koleżanką zrobiliśmy 10 km po parku Skaryszewskim :))) I czuję się rewelacyjnie! Chyba częściej zacznę urządzac sobie tak długie marsze :)) tylko moje dziecko się nudzi w wózku bo nie widzi samochodów :(
A co do pogody to gdzieś słyszałam , że rzeczywiście jakieś ochłodzenie się szykuje chociaz z prognozami to różnie bywa :(
 
milagros2 my sie chyba jeszcze nie znamy?? Witaj wsrod nas :-):-)
Jezeli chodzi o liste mamusiek to zajrzyj do watku "Lista Lutowych Mamuś 2011"tam znajdziesz instrukcje co zrobic :-)
 
claudia85 ja napisałam do Was na forum w poniedziałek:) nie pisałam wcześniej bo ja strasznie znosiłam pierwszy trymestr później byłam w szpitalu ale od kilku dni mi jest lepiej i postanowiłam do Was dołączyć:) bo to zawsze raźniej coś skonsultować i o coś zapytać:) to mój pierwszy dzidziuś:) mam termin z OM na 2 lutego a z usg na 26 stycznia:)już nie mogę się doczekać:)
 
Witam

Kaasiutka ja biorę duphaston od 6 tyg i mam brać do 15 tyg.

dziubasek08 mi energia jeszcze niestety nie wróciła a czekam na to z niecierpliwością, bo póki co to bez życia jestem cały czas, normalnie kalectwo;-)

A wczoraj jak stałam na poczcie to było tak tam duszno i jeszcze był jakiś koleś od którego tak waliło potem, ze musiałam wyjść i poczekać aż on wyjdzie z poczty bo bym tam całą podłogę zabrudziła wymiotami.
 
milagros witaj :)
u mnie róznie bywa bo jak Ala da pospać w nocy to jest dobrze i nie chcodze zmęczona, ale jak ona dokuczy to ja zombi... dziś właśnie mieliśmy kiepską noc... Ali dokuczają ząbki no i katar załapała bidula...
 
reklama
Ale mną dziś huśta huśtawka nastrojowa :/ a to skarpeta męża gdzieś rzucona, a to okno brudne, a to pies się plącze, a to znowu ktoś dupsko truje i dzwoni z banku z extra ofertą wrrrrr, a wszystko przez nocne sikanie :/
Wstaje non - stop, co sie położe i łapię oko, już mi sie chce, wstaje, sikam i znów kładę się łapie oko i kurna znów ciśnienie wzywa do pana klozeta! Mamo a to dopiero poczatek. Kurde co by tu zrobić na poprawe nastroju????
 
Do góry