reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Dziewczynki co listy lutowych mamuś, to juz mi brakuje znaków i przez to nie ma miejsca na nowe dziewczyny.

Trochę i tak ukróciłam informacje, ale te dziewczyny, które juz sa na liście a nie były pewne co do daty porodu proszę o wysłanie potwierdzenia.
A nowego moderatora proszę o zwiększenie liczby mozliwych znaków w temacie Lista :-)
Domyślam się tez, ze kilka kobitek które się zapisały juz nie wchodza na forum z róznych przyczyn, dobrze byłoby to tez jakoś ogarnać.

Pozdrawiam!
 
reklama
Ewitka tu w tym dziwnym kraju, w którym przyszło mi póki co żyć nie robią USG dopochwowo tylko przez powłoki brzuszne, wiec ja miałam póki co jedno ok 12 tygodnia no i jak juz wcześniej pisałam sprawdzali tylko ilośc sztuk i długość dzidziusia...
 
Dziewczynki co listy lutowych mamuś, to juz mi brakuje znaków i przez to nie ma miejsca na nowe dziewczyny.
Sonia, posty mają swoją objętość i jak sie nie mieścisz w jednym, to kontynuujesz w następnym. Szkoda, że pousuwałaś te wczesniejsze posty, bo zrobiło sie przez to nieczytelnie, moze ty mozesz je z powrotem przywrócić albo jak będzie moderator, to zrobi to za ciebie i wtedy przerzucisz listę do tych początkowych postów.

Ja się z ciekawosci spytałam o to USG, bo 2 tyg wcześniej u innego gina miałam już przez powłoki brzuszne, a wczoraj jeszcze dopochwowo i zgłupiałam totalnie. A najciekawsze jest to, ze w badaniu przez powłoki brzuszne dzidziuś jest dokładnie o tydzień starszy.
 
Ewitka niedokońca rozumiem co masz na myśli z usuniętymi postami i dlaczego jest nieczytelnie?
Przeciez miało być według daty porodu, więc muszę to edytować aby kazda z nas mogła siebie znaleźć.
Myślałam, ze lista jest fajna, ale jeśli moderator chce, moze nia zarzadzać, bo mi to sporo czasu zajmowało aby tak wygladała a jak jest nieczytelnie, to ja się poddaję.
 
Ostatnia edycja:
Ech to wszystko przez to, że prawdopodobnie ja więcej widzę niż wy i widzę miejsca po wszystkich usunietych przez ciebie w czerwcu postach i w rezultacie tego jest z 8 komunikatów w ramkach o usunietych postach a dopiero pojawia się lista. I byłam przekonana, że wy też tak widzicie :-D
Lista jest jak najbardziej super i bardzo czytelna.
 
Ale najważniejsze jest to, żebyście dziewczynki nie myślały ciągle o tym, że będzie coś nie tak. Nie wiem czy któraś z Was czytała "Potęgę podświadomości"? Nie wmawiajcie świadomości, że będzie źle, bo ona jest jak strażniczka, wykona rozkaz!!
Pamiętam w mojej ciąży pierwszej sytuacje kiedy odebrałam wynik cytologii. Miałam IIIb czyli pojedyncze komórki rakowe! Szok, załamka i w ogóle. Ale lekarz mówi ... proszę Pani, ciąża tak wszystko zmienia, że może być że pani nie żyje a żyje :) tak jest czasami z wynikami. Więc nie PRZEJMOWAĆ MI SIĘ TAK WSZYSTKIM !! MÓWIĘ TO JA JEDNA Z NAJSTARSZYCH WASZYCH MAM, MAM NADZIEJE, ŻE DRUGA NAJSTARSZA IVONKA MNIE POPRZE! :)
Kasiutka masz 100% racji. Ja staram się cały czas myśleć pozytywnie a negatywne emocje czym prędzej eliminować.
Już gdzieś o tym pisałam, że przed ciążą z mężem planowaliśmy jak najdokładniejsze badania prenatalne. Lekarz poradził test Pappa (czyli badanie krwi połączone a USG genetycznym). Zapisałam się na to u dwóch lekarzy aby miec weryfikację badań. Pierwszy lekarz zrobił mi je tak dokładnie, wszystko pokazując i tłumacząc, że z drugiego zrezygnowałam. Zrezygnowałam także z dalszych badań, bo jeśli wszystko jest ok to nie należy szukać dziury w całym.
 
reklama
Witam wszystkie J
Praktycznie z samego rana
Ewelina jeśli lekarz nie zwrócił uwagi na nieprawidłowości to znaczy że jest ok. a zamartwianie się szkodzi tylko Twojemu maluszkowi to moja 3 ciąża i z własnego doświadczenia wiem że tak jest w poprzedniej ciąży robiłam właśnie tak jak TY po badaniach wracałam do domu i sama próbowałam interpretować wyniki teraz postanowiłam bardziej ufać mojemu lekarzowi u nas na nieprawidłowościach wyszło że mamy za mały nosek lekarz nam o tym powiedział ale dodał również że nie ma jeszcze powodu do niepokoju ponieważ inne parametry są w normie a ten tylko trochę odbiega od normy dodał również że nasz dziecko może rosnąć trochę nie proporcjonalnie a „normy” wyznaczane są ze średniej
Kasiutka ja jadłam ogórkową jak nawiedzona dosłownie przy moich poprzednich ciążach więc pewnie będzie chłopak teraz nie mogę patrzeć na ogórkową. Co do forum absolutnie się z Tobą zgadzam ja weszłam dzisiaj rano i się trochę zagubiłam ;)
Sonia chyba cos się pogubiłam z tą listą gdzie mam tego szukać? Jak się dopisać?
Kaasiutka ja biorę duphaston i pół poprzedniej ciąży też brałam chociaż robię to z przerażeniem wybieram mniejsze zło bo co odstawiam to zaczynam plamić
 
Do góry