reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
GosiaLew- może i tak. zaniepokoiło mnie to trochę po prostu. a i 80 mm to jest 8cm, dlatego w porównaniu z długością ciała 57mm wydawało mi się sporo
 
Ewelinac-d moj Dzidzius mial wczoraj mierzoną głowkę i ma 23 mm przy CRL 76 mm... Czy na pewno dobrze odczytalas ze jest to obwód głowki? Obwód głowy oznaczany jest jako BPD.

Gosiu
bardzo się cieszę, że wszystko ok!!!!!
 
u mnie BPD wynosi 23mm-podobnie jak u Was, a HC-80mm, patrzyłam w necie oznaczenia i napisane jest ze to to jest obwod głowy. Juz sama nie wiem:(
 
reklama
Nooo widze ze same dobre wiesci, gratuluje dziewczyny. Mi sie udalo wyrwac z pracy wczesniej i polazilam po sklepach ale wrocilam z pustymi rekami-pogoda nie sprzyja.
Maranatha dlaczego nie robili ci pomiaru plynu-ja tutaj mialam. O pomiarach noska czy glowy to moge sobie jednak pomarzyc :(
Wymierze sie dokladnie jak bede w Polsce kolo 20 tygodnia :)
Ewelina tez mysle ze jakby cos bylo nie tak to by ci lekarz powiedzial ale jak masz sie tak denerwowac to zadzwon i zapytaj, na pewno nie zaszkodzi.
 
Do góry