reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
witam nowa mamusie

co do duphastonu lub luteiny jest to lek zawierajacy hormon progesteron w ciazy dziala on podtrzymujaco bo progesteron odpowiada za rozwoj lub ewentualne utrzymanie ciazy. ja sama tez biore 2 razy dziennie a jak bylam w szpitalu do momentu az nie ustapily plamienia 4 razy dziennie.
 
Witajcie dziewczyny. Chciałam do was dolączyć gdyz okazało się, ze jestem lutówką. Jestem stałą bywalczynia ognistego wątku staraczki 2011 i bywałam na styczniówkach ale okazało się, że moja owulka przesunęła się o około 2 tyg i mój termin jest na 8-18 luty.

Witaj:-) sporo przeszłaś i to już na samym starcie,ubić tego durnego lekarza co cię tak nastraszył i tyle głupot nagadał.

Dziendobry

Bobomama & karola.de czemu bierzecie duphastone?


Ja dzis bardzo wyspana Oli dala mi pospac do 6:15 :-) Do tego pracuje z domu do poludnia, i wolne do wtorku :-) Wkoncu bede mogla spokojnie co dzien isc pocwiczyc. Bo ostatnio ciezko z czasem i jak mi sie udawalo 3 razy w tyg to wszystko. Ale wkoncu zmaowilam plyty z pilates i yoga dla ciezarnych takze bede mogla w domu wieczorami.
W sumie to nie wiem czemu biorę duphaston,pewnie tak dla pewności aby wszystko było dobrze i fasolka mogła się utrzymać.Zaszłam w ciążę przez inseminację i dupka biorę już od owulacji pod czujnym okiem mojego doktorka.

Anja to ty laseczka będziesz przez całą ciążę.Też mam taką płytę z ćwiczeniami dla ciężarnych z gazety Shape ale mam lenia niestety.:-)
 
FIGA ogromne podwójne gratulacje !!! :)
Ja od podczątku ciąży mam przeczucie że to dwójeczka ale to się okazże jutro na USG.

Witam nowe Mamusie!!!

Anja no ja też się staram ćwiczyć regularnie w domu, na basen chodzę, od 4 m-ca zapisuję się na pilates. Jakoś tak mam przeświadczenie że aktywna ciąża to łatwiejszy poród i połóg, więc nie zamierzam się lenić ;)
 
agapa,akunia dziekuję za przywitanie:-)
maran
widziałam ciebie i jezynkę , koleżanki ze staraczek i ciesze się, ze tu jesteście:-)
aniaprzemka witaj
karola dziękuję za przywitanie i masz racje, ubic dziada. Potem zanalazlam o nim kilka opini na necie w stylu mojej ale sporo bylo tez dobrych. Jednak te były z praktyki prywatnej:baffled:Dupka mam brac do końca 3 miesiąca, myslę, ze raczej profilaktycznie juz teraz. Przepisuje się go też przy nieregularnych cyklach, bo moze brakować progesteronu i ciąża się nie utrzyma.
Jesli chodzi o fizyczną aktywność to ja chodze na basen. Od poni9edziałku mam karnet a potem od 4 miesiąca zapisuje się na jogę ciążową albo ciążowy fitnes. Przeprowadzamy się i zobaczę co bedzie blizej.:-)Tez uważam, ze jeżeli można ćwiczyć to trzeba a w domu sama to na pewno nie będe regularna:zawstydzona/y:
 
To ja muszę brać z was przykład i nie lenić się tylko więcej ruszać bo w pracy to też w sumie tylko siedzę.Ciekawe ćzy w mojej mieścinie są takie aerobiki dla ciężarnych?
Na razie zmykam zrobić pedikiur:)
 
Dobry wieczór wszystkim mamusiom :happy2: chciałam się pochwalić, że byłam dziś na wizycie u lekarza i usg pokazało mi ciążę bliźniaczą....normalnie przeżyliśmy z mężem Markiem szok- jak to? Przecież 2 tyg temu widać było tylko jedno serduszko a teraz są dwa. Faktem jest że brzuszek miałam od razu i tak sobie w duchu tylko myśleliśmy-a może będą bliźniaki a tu się kurcze spełniło :happy2: Jest super - trzeba się teraz mocno oszczędzać i wszystko dobrze zaplanować.
ZŁOTY STRZAŁ normalnie hehe

figa gratuluję bliźniaków:-) moja siostra ma 2-letnich chłopców i jest bardzo zadowolona.

Dziewczyny wiecie co z motylkiem??? Udzielala sie na poczatku a teraz cisza...

motylek się wakacjuje:tak:

Witajcie dziewczyny. Chciałam do was dolączyć gdyz okazało się, ze jestem lutówką. Jestem stałą bywalczynia ognistego wątku staraczki 2011 i bywałam na styczniówkach ale okazało się, że moja owulka przesunęła się o około 2 tyg i mój termin jest na 8-18 luty

Wisienko witaj wśród lutówek.
 
FIGA ogromne podwójne gratulacje !!! :)
Ja od podczątku ciąży mam przeczucie że to dwójeczka ale to się okazże jutro na USG.

Witam nowe Mamusie!!!

Anja no ja też się staram ćwiczyć regularnie w domu, na basen chodzę, od 4 m-ca zapisuję się na pilates. Jakoś tak mam przeświadczenie że aktywna ciąża to łatwiejszy poród i połóg, więc nie zamierzam się lenić ;)

agapa,akunia dziekuję za przywitanie:-)
maran
widziałam ciebie i jezynkę , koleżanki ze staraczek i ciesze się, ze tu jesteście:-)
aniaprzemka witaj
karola dziękuję za przywitanie i masz racje, ubic dziada. Potem zanalazlam o nim kilka opini na necie w stylu mojej ale sporo bylo tez dobrych. Jednak te były z praktyki prywatnej:baffled:Dupka mam brac do końca 3 miesiąca, myslę, ze raczej profilaktycznie juz teraz. Przepisuje się go też przy nieregularnych cyklach, bo moze brakować progesteronu i ciąża się nie utrzyma.
Jesli chodzi o fizyczną aktywność to ja chodze na basen. Od poni9edziałku mam karnet a potem od 4 miesiąca zapisuje się na jogę ciążową albo ciążowy fitnes. Przeprowadzamy się i zobaczę co bedzie blizej.:-)Tez uważam, ze jeżeli można ćwiczyć to trzeba a w domu sama to na pewno nie będe regularna:zawstydzona/y:

To ja muszę brać z was przykład i nie lenić się tylko więcej ruszać bo w pracy to też w sumie tylko siedzę.Ciekawe ćzy w mojej mieścinie są takie aerobiki dla ciężarnych?
Na razie zmykam zrobić pedikiur:)

Też bym się gdzieś zapisała. Nawet już sprawdzałam co i jak, ale niestety aerobiki dla ciężarnych w godzinach mojej pracy, więc odpadają. Może basen? Tylko boję się infekcji, bo zawsze podatna byłam.
A macie jakieś sprawdzone ćwiczenia dla ciężarówek, takie domowe? Może jakiś link?
 
reklama
Do góry