reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

no właśnie tak się też zastanawiałam co z motylkiem.. coś kiedyś pisała że na wakacje jedzie. może już pojechała?

a Dorotka to swoją drogą.. pusto bez niej :/
 
reklama
Dobry wieczór wszystkim mamusiom :happy2: chciałam się pochwalić, że byłam dziś na wizycie u lekarza i usg pokazało mi ciążę bliźniaczą....normalnie przeżyliśmy z mężem Markiem szok- jak to? Przecież 2 tyg temu widać było tylko jedno serduszko a teraz są dwa. Faktem jest że brzuszek miałam od razu i tak sobie w duchu tylko myśleliśmy-a może będą bliźniaki a tu się kurcze spełniło :happy2: Jest super - trzeba się teraz mocno oszczędzać i wszystko dobrze zaplanować.
ZŁOTY STRZAŁ normalnie hehe
 
Dobry wieczór wszystkim mamusiom :happy2: chciałam się pochwalić, że byłam dziś na wizycie u lekarza i usg pokazało mi ciążę bliźniaczą....normalnie przeżyliśmy z mężem Markiem szok- jak to? Przecież 2 tyg temu widać było tylko jedno serduszko a teraz są dwa. Faktem jest że brzuszek miałam od razu i tak sobie w duchu tylko myśleliśmy-a może będą bliźniaki a tu się kurcze spełniło :happy2: Jest super - trzeba się teraz mocno oszczędzać i wszystko dobrze zaplanować.
ZŁOTY STRZAŁ normalnie hehe
Podwójne szczęście.
Gratulacje!
A swoją drogą, jakie to życie może przynieść niespodziewanki.
 
Dobry wieczór wszystkim mamusiom :happy2: chciałam się pochwalić, że byłam dziś na wizycie u lekarza i usg pokazało mi ciążę bliźniaczą....normalnie przeżyliśmy z mężem Markiem szok- jak to? Przecież 2 tyg temu widać było tylko jedno serduszko a teraz są dwa. Faktem jest że brzuszek miałam od razu i tak sobie w duchu tylko myśleliśmy-a może będą bliźniaki a tu się kurcze spełniło :happy2: Jest super - trzeba się teraz mocno oszczędzać i wszystko dobrze zaplanować.
ZŁOTY STRZAŁ normalnie hehe
WoW! ale fajnie! Ja bym się trochę bała, że to jako zagrożona, ale teraz to się zwykle bezproblemowo rodzą :)
A macie bliźnięta w rodzinie?
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny

rzadko zaglądam na lutówki, bo nie mam czasu, praca mnie wymęcza maksymalnie, jeszcze mdłości męczą to już w ogóle porażka, nie mogę doczekać się chyba już zwolnienia i na wizycie 6 lipca będę nalegała na nie jak mi lekarz nie będzie chciał dać.
A tak w ogóle to brzuch mi wyskoczył i tak jak patrze na siebie to wydaje mi się, że będę strasznie duża w późniejszych miesiącach.

Figa777 gratuluję bliźniaków :-)
 
Dzięki za gratulacje - teraz mamy podwójne szczęście z podwójnego doładowania hehe W rodzinie męża Marka było kilka ciąż bliźniaczych więc w jakimś tam stopniu było prawdopodobieństwo że i nam się poszczęści :-)
Teraz już jestem na L4 i zamierzam ostro wypoczywać by nasza dwójeczka pięknie rosłą w siłę :-p
Najśmieszniejsze w tym wszystkim, że teraz trzeba szykować się na zakup 2 łóżeczek, wózka tandemu i szukać czworga chrzestnych :-D
 
Hej dziewczyny

rzadko zaglądam na lutówki, bo nie mam czasu, praca mnie wymęcza maksymalnie, jeszcze mdłości męczą to już w ogóle porażka, nie mogę doczekać się chyba już zwolnienia i na wizycie 6 lipca będę nalegała na nie jak mi lekarz nie będzie chciał dać.
A tak w ogóle to brzuch mi wyskoczył i tak jak patrze na siebie to wydaje mi się, że będę strasznie duża w późniejszych miesiącach.

Figa777 gratuluję bliźniaków :-)
Mi w pierwszej od razu wyskoczył (jak i teraz) a syn urodził się 3550g (więc nie jakiś kolos), a ja przytyłam 12, a to zupełnie w normie. Więc nie obawiałabym się :) Może taki urok. Jak z rozstępami. Jedne wszystko robią, żeby nie mieć i tak mają, inne nic nie robią i nie mają - ponoć to kwestia genów, że charakterystyka skóry. Może tak samo z brzuszkiem? Mi już urósł jak na 3 miesiąc!
 
Dobry wieczór wszystkim mamusiom :happy2: chciałam się pochwalić, że byłam dziś na wizycie u lekarza i usg pokazało mi ciążę bliźniaczą....normalnie przeżyliśmy z mężem Markiem szok- jak to? Przecież 2 tyg temu widać było tylko jedno serduszko a teraz są dwa. Faktem jest że brzuszek miałam od razu i tak sobie w duchu tylko myśleliśmy-a może będą bliźniaki a tu się kurcze spełniło :happy2: Jest super - trzeba się teraz mocno oszczędzać i wszystko dobrze zaplanować.
ZŁOTY STRZAŁ normalnie hehe

Gratulacje!!!! Podwójne szczęście i podwójna praca przy maluszkach ;-)
 
reklama
figa777 gratuluje zlotego strzalu :-)

Ja z rana juz mialam pobudke bo maz mial po brata jechac zeby pomogl na budowie. zreszta dzien w dzien 7 pobudka bo robotnicy juz sa. Ale odsypiam w dzien.
wogole zapowiada sie upalny dzien mnie te upaly juz wykanczaja. po 1 na nich siedziec mi nie wolno a po drugie duszno i wogole. w nocy mialam wrazenie ze nie mam czym oddychac.
 
Do góry