reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

Daga- 3 mam kciuki jutro w południe!!!!!!!!!!!! :) Wreeeeeeeeeszcie!!!!!!!! :D Powodzenia kochana!!!!!!!!!!! :) Jutro czekamy na Margolcie!!!!!!!!!!!!! :) (przyślij mmsa :D)

Wesoła- to już niedługo pewnie :D tez trzymam kciuki :)
 
reklama
tutaj :-)



bylam tym razem pierwsza w kolejce :-)




ano bylam :-) po moje ostatnie zachcianki :-D




jutro o godz 12 zaczynaja mi wywolywac poród :-D
nie idziemy dzisiaj bo moj gin bedzie jutro mial dyzur i on wszytko poprowadzi :-)
teraz zabieramy sie za upozadkowanie wszytkiego z K., ktory jest chyba bardziej zestresowany niz ja :-)
juz jestem spokojna i jakos mi lzej choc boje sie jak cholera...


Daga no to wieści dobre przynioslaś. :-D
jutro w samo południe kciukasy będziemy trzymać co by margola szybko na świat przyszła, a mama za dużo i długo nie cierpiala ;-)

daga

ja po usg, na szczęscie Hubertusek nie jest tak wielki jak myślałam tzn ma dopiero niepełne 4,100 więc nie jest żle:-) poza tym wszystko oki wyszło)

dobrze, że wizyta udana.

Wesoła oby doktorek miał rację, że poród szybki będzie, choć z jego proroctwem póki co to różnie:-D...
no ale jestem dobrej mysli
 
Witam się po wizycie, USG zrobione i wszystko w jak najlepszym porządku Natalka waży 3500 i oznak porodu brak :sorry2: jak nie urodzę do poniedziałku to mam się pokazać i to wszystko czego się dowiedziałam.
daga trzymamy za Ciebie i Olcię kciuki daj znać jak tylko się rozpakujesz
 
Dziś byłam na ostatniej wizycie u gina. Zrobił mi USG. Ewcia waży ok 3000g wiec nie dużo jak na taką duża babeczkę jak ja (178cm wzrostu). Powiedział że jest ładnie ułożona do porodu i napiera główką na szyjkę. Rozwarcie 1,5 więc żadne... Jak do 12.04 nie urodzę mam się zgłosić do szpitala na wizytę kontrolną...
No więc czekamy...
 
Kobitki, no juz tyle z Was na ostatnich nogach... ogromnie sie ciesze!!!! Powodzenia dla Wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
U mnie brzusio nisko, wizyta u gin. 17 kwietnia, ale nie wiem czy Lenka tyle w brzuchu wytrzyma, bo już jej chyba bardzo ciasno.
M. obstawia, że w ciągu 3 dni urodzę - szok!!
Poza tym od 2 dni biegam częściej siusiu i ciągle zmieniam wkładki, bo mam jakoś dziwnie mokro, ale wydzielina jest biała, raczej gęsty śluz niż czop, bo zabarwienia nie ma..
Poza tym z tego co tu czytam to czop nagłego porodu nie oznacza - uff.. ;-)
 
odwołałam piątkową wizytę u mojej ginekolog... :eek: musiałam, bo nie mam jak dojechać bezpiecznie nie bojąc się, że po drodze urodzę :-p ale moja gin przyjmuje w nd więc po prostu do niej pojadę i się wbiję poza kolejką jako dodatkowa pacjentka bo wolnych terminów przecież już nie ma :eek:
tym bardziej że zwolnienie mam do piątku, więc muszę zdobyć nowe :eek:
 
reklama
U mnie brzusio nisko, wizyta u gin. 17 kwietnia, ale nie wiem czy Lenka tyle w brzuchu wytrzyma, bo już jej chyba bardzo ciasno.
M. obstawia, że w ciągu 3 dni urodzę - szok!!

Nie znasz możliwości swojego dziecka:-D miejsca ma dość -nawet jeszcze pobiega;-)
Mój S te 3 dni obstawia odkąd stuknął mi 36tc -mało tego tak też obstawiał mój gin:-p
Moja córka od początku robi facetów w konia:sorry2:
 
Do góry