reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

A mnie się właśnie przypomniało,że jutro mam termin wg pierwszego USG. Czyli niby tego najbardziej prawdopodobnego......taaaaaaaaa:baffled::baffled::baffled::baffled:. Nie mówiąc juz o tym,że również do jutra mam zwolnienie i mój lekarz zapewniał mnie,że juz po następne nie przyjdę yyhhhhmmmmm:sorry2::dry:
 
reklama
A mnie się właśnie przypomniało,że jutro mam termin wg pierwszego USG. Czyli niby tego najbardziej prawdopodobnego......taaaaaaaaa:baffled::baffled::baffled::baffled:. Nie mówiąc juz o tym,że również do jutra mam zwolnienie i mój lekarz zapewniał mnie,że juz po następne nie przyjdę yyhhhhmmmmm:sorry2::dry:
to kiedy masz wizytę? jutro?
mój termin z pierwszego USG był na 30 marca :)
 
A mój lekarz jeszcze w marcu stwierdził,że do 15.kwietnia NA PEWNOOOO się u nas nic nie ruszy. Kurczę, ja bym i o dwa grosze się nie założyła, czy trzy tygodnie wytrzymam, no ale to on jest fachowiec.
 
Oj! Współczuję wszystkim przeterminowanym.
Dobrze wiem co to znaczy...
Ale co My - z końca kwietnia- mamy powiedzieć?
Wasze maluchy będą już takie duże, a my dalej w dwupaku...



Wesoła oby doktorek miał rację, że poród szybki będzie, choć z jego proroctwem póki co to różnie:-D...
no ale jestem dobrej mysli


Niestety Akaata masz rację.
Ja z rozwarciem na 2 palce i zgładzoną szyjką kicałam 3 tygodnie,
a potem 8 godzin pod kroplówką, masaże szyjki, przebijanie pęcherza i inne takie.


U mnie brzusio nisko, wizyta u gin. 17 kwietnia, ale nie wiem czy Lenka tyle w brzuchu wytrzyma, bo już jej chyba bardzo ciasno.
M. obstawia, że w ciągu 3 dni urodzę - szok!!
Poza tym od 2 dni biegam częściej siusiu i ciągle zmieniam wkładki, bo mam jakoś dziwnie mokro, ale wydzielina jest biała, raczej gęsty śluz niż czop, bo zabarwienia nie ma..
Poza tym z tego co tu czytam to czop nagłego porodu nie oznacza - uff.. ;-)

U mnie taka mleczna wydzielina jest cały czas, a teraz znacznie więcej.
Czop jest raczej przezroczysty (o ile bez krwi)

Moja córka od początku robi facetów w konia:sorry2:

I tak trzymać!!!

A mnie się właśnie przypomniało,że jutro mam termin wg pierwszego USG. Czyli niby tego najbardziej prawdopodobnego......taaaaaaaaa:baffled::baffled::baffled::baffled:. Nie mówiąc juz o tym,że również do jutra mam zwolnienie i mój lekarz zapewniał mnie,że juz po następne nie przyjdę yyhhhhmmmmm:sorry2::dry:

A może nie przyjdziesz, czego życzę serdecznie!
 
Jeny, Wronka... czemu tak drogo ??? U mnie jutro będzie 100 w plecy... no i Młody będzie to potem odpracowywał. A, co ;) !
 
Ja tez jutro na wizyte ide i znowu 120 nie moje... ale Wronka faktycznie 200 to bardzo duzo... Ale widać nasze dzieci nie beda materialistami-kasa ich nie przekonuje :-D
 
Taaa....ja dziś uszczuple portfel o 130 zł a jak nic się nie ruszy to w terminie na wizyte i znowu 100
a Ty Wronka...strasznie dużo płacisz? Masz wizytę z usg od razu ?
 
reklama
Najwięcej zarabiają ci lekarze którzy zaglądają w dziury -albo dentysta albo ginekolog:-D

Ja płacę 120 z usg -jak na prywatną klinikę i tak chyba niedużo... choć nie powiem do stycznia chodziłam na NFZ (ta sama klinika ten sam lekarz) i od maja znowu na NFZ będzie przyjmował więc i tak nie mam co narzekać... gdybym za wszystkie miała płacić to szok...
 
Do góry