reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

gdzie daga????????????????????????????????

tutaj :-)

Daga na 14 ma wizyte
na pewno da znac jak cos juz bedzie wiedziec
moze poslizg jest jakis w kolejce czekala albo cos

bylam tym razem pierwsza w kolejce :-)

albo po lekarzu na zakupy się jeszcze wybrała...


ano bylam :-) po moje ostatnie zachcianki :-D

Właśnie pamiętam ze na 14 a tu już 16.30 -mam nadzieję że to to co chciała -bo jak tylko opóźnienie to wróci zła jak osa:)


jutro o godz 12 zaczynaja mi wywolywac poród :-D
nie idziemy dzisiaj bo moj gin bedzie jutro mial dyzur i on wszytko poprowadzi :-)
teraz zabieramy sie za upozadkowanie wszytkiego z K., ktory jest chyba bardziej zestresowany niz ja :-)
juz jestem spokojna i jakos mi lzej choc boje sie jak cholera...
 
reklama
kurde, a ja w pt mam mieć wizytę kontrolną u mojej gin... i zastanawiam się jak tam pojadę... bo mam 40km... mój B będzie w pracy... pewnie pojadę pociągiem a później tramwajem... obym się tylko po drodze nie rozpakowała... tym bardziej, że będę miała trochę do przejścia no i poza tym ta Warszawa jest mało przyjazna ciężarówkom... :eek:
 
tutaj :-)



bylam tym razem pierwsza w kolejce :-)




ano bylam :-) po moje ostatnie zachcianki :-D




jutro o godz 12 zaczynaja mi wywolywac poród :-D
nie idziemy dzisiaj bo moj gin bedzie jutro mial dyzur i on wszytko poprowadzi :-)
teraz zabieramy sie za upozadkowanie wszytkiego z K., ktory jest chyba bardziej zestresowany niz ja :-)
juz jestem spokojna i jakos mi lzej choc boje sie jak cholera...

No to dobre wiesci:). Jutro trzymamy kciuki za Ciebie i Margolcie:)
 
Oooooo no to super -coś się zaczyna dziać:)
No i Margolcia będzie utaj -aaaaa jakbyś się skarżyła ze boli czy coś to pamiętaj że sama chciałaś:)
 
Daga- to super wiadomości ...
Już jutro będziesz tuliła Margolcię- tylko wracaj do Nas szybko bo będzie jakoś tak cicho bez ciebie:-)
jutro Kwiatuszek ma wizytę i mm nadzieję że też jej ulżą i będzie następna
 
Daga no to już nie długo!!!!! Nareszcie :-):-):-) Już będziesz mogła tulić głaskać i całować tą swoją Margolcie :-):-):-):-):-)
Taaa, jeszcze wycierać tyłek i wysłuchiwać wrzasków :-D(to tak żeby na ziemię zejść ;-)). A siódmy kwietnia to kapitalny dzień na poród, znam samych fajnych ludzi z siódemką w dacie urodzenia (np.ja, mój mąż, moja mama i babcia :tak:, a po cichu mam nadzieję, że i Młoda sobie dzień z siódemką wybierze),tak więc powodzenia.
 
reklama
Do góry