reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

Ja widziałam 1 filmik z CC (jakaś profesjonalna dokumentacja całej operacji) jakieś pół roku przed ciążą i to mi wystarczy- teraz nawet nie szukam żadnych, do tej pory pamiętam tamten... :/ "jak fajnie" że teraz mnie to czeka :////
 
reklama
Wlasnie wrocilam z usg,wszystko jest w porzadku z synkiem:-),maly wazy 2400g,jest ulozony glowka do dolu,no i moja ciaza jest starsza o tydzien:tak:
 
Iza, super, ze wszystko jest w porzadku...Ja juz tez sue nie moge doczekac kolejnej wizyty mam w czwartek mam nadzieje, ze moj brzdac przytyl cos bo ostatnio byl chudzinek 2400 tylko...
Czuje cos wiecej skurczy ostatnio...mam nadzieje, ze prognozuja dobrze!!
Juz 37 tydzien wiec jest ok!
 
Wlasnie wrocilam z usg,wszystko jest w porzadku z synkiem:-),maly wazy 2400g,jest ulozony glowka do dolu,no i moja ciaza jest starsza o tydzien:tak:
Rewelacyjne wieści!! I Maluszek o tydzień wcześniej - nic tylko zazdrościć;-)

Dziewczyny, podziwiam Was za stalowe nerwy przy oglądaniu filmów z SN i CC - ja bym chyba nie wytrzymała, wolę nieuświadomiona rodzić:D
 
hej Kochane ciężaróweczki, odebrałam swoje wyniki badań i w moczu mi wyszły krwinki białe 1-1-2,
czy to powód do zmartwień?
gdyby sie cos dzialo to chyba wiecej by tego bylo?
jak sadzicie?
po raz pierwszy mam bialko w moczu
 
Iza - fajnie ze Synek taki wyrpsniety...


Elma, co u Ciebie? Jak po usg???????????




Wszystkim tym co martwia sie waga swoich dzieciakow i przybieraniem na wadze... WLasnie doczytalam, ze ta lutowka co urodzila Sn 5200 dziecko, to w 36 tyg na usg mila 3060 gram w brzuszku. I prognozowali do porodu okolo 4 kg... Nikt sie nie spodziewal, ze w miesiac dziecko urosnie ponad 2 kg:sorry2::sorry2::sorry2:
 
Iza - fajnie ze Synek taki wyrpsniety...


Elma, co u Ciebie? Jak po usg???????????




Wszystkim tym co martwia sie waga swoich dzieciakow i przybieraniem na wadze... WLasnie doczytalam, ze ta lutowka co urodzila Sn 5200 dziecko, to w 36 tyg na usg mila 3060 gram w brzuszku. I prognozowali do porodu okolo 4 kg... Nikt sie nie spodziewal, ze w miesiac dziecko urosnie ponad 2 kg:sorry2::sorry2::sorry2:


Ja po wizycie, w świetnym humorze:tak: Melissa przybrała coś pomiędzy 200 a 300 gram i ma teraz niecałe 2 kg (1800-1900) więc ginka mówi ze chyba taka jej uroda (choć teraz mojego męża spytała czy palę więc chyba mi nie wierzyła:dry:), następna kontrola za tydzień:biggrin2: badania krwi są o.k. moczu ujdą w tłumie, zapisała mi żuravit. Pytałam o te przepływy i mówi że na razie nie widzi takiej konieczności ew. jak by co by to w tej przychodni gdzie ona przyjmuje mogę to zrobić koszt 250zł. Chyba nie potrzebnie mnie nastraszyła na poprzedniej wizycie baba jedna. No i moja Kluseczka cały czas łebkiem w górę... Oby się okręciła...
 
Ja po wizycie, w świetnym humorze:tak: Melissa przybrała coś pomiędzy 200 a 300 gram i ma teraz niecałe 2 kg (1800-1900) więc ginka mówi ze chyba taka jej uroda (choć teraz mojego męża spytała czy palę więc chyba mi nie wierzyła:dry:), następna kontrola za tydzień:biggrin2: badania krwi są o.k. moczu ujdą w tłumie, zapisała mi żuravit. Pytałam o te przepływy i mówi że na razie nie widzi takiej konieczności ew. jak by co by to w tej przychodni gdzie ona przyjmuje mogę to zrobić koszt 250zł. Chyba nie potrzebnie mnie nastraszyła na poprzedniej wizycie baba jedna. No i moja Kluseczka cały czas łebkiem w górę... Oby się okręciła...
noooo widzisz! SUPER! A Melisska jeszcze ma troche czasu na tluszczyk, wiec bedzie ladna waga na koniec.
Szkoda faktycznie tylko tego strachu ktorego sie najadlas!
 
reklama
No to fajowo, że Melisska podrosła - zuch dziewczyna!!

A ja się zastanawiam, czy jak Lena ostatnio główką w dół już ułożona była to przypadek, czy już tak pozostanie i się nie przekręci?
 
Do góry