reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki u lekarza

Ja mam jutro wizytę będziemy sprawdzać czy Młoda rośnie, stresa mam jak cholera. Martwi mnie kurde białko w moczu niby śladowe ale jest:baffled: ciekawe co mi ta moja gin powie:dry: I jeszcze moja córcia zasmarkana znowu więc pochodziła do przedszkola "aż" tydzień a teraz pewnie ze 2 posiedzi w domu:dry:
 
reklama
Ba - milej i spokojnej nocy, oby udalo Ci sie pospac i zregenerowac sily. Tulimy mocno!!!!!!!!


Elma- nie martw sie na zapas. Na pewno wszystko jest wporzadku i Melisska juz przybrala tyle ile powinna. Daj znac zaraz po wizycie!
 
cześć dziewczyny

ba i pozostałe dziewczyny z problemami przytulam i trzymam za was mocno kciuki aby wam choć trochę się poprawiło.

Ja natomiast byłam w sobotę u mojej ginki i raczej nie dotrwam do terminu i zostanę marcówką jako że brzuszek już mi zszedł nisko no i moja szyjka skrócona do minimum - mimo że jeszcze zamknięta ale bardzo prawdopodobne że urodzę do 2-3 tygodni.
muszę się do niej już co tydzień meldować na kontrolę. Też się strasznie wkurzyłam na nią w sobotę bo źle mi wypisała zwolnienie i muszę do niej iść znowu w czwartek aby mi je poprawiła jako że muszę do 7 dni dostarczyć je do pracodawcy!!!!!!!!!!!!!! Byłam po prosu wściekła po telefonie z przychodni że muszę do niej dygać tylko po to.:wściekła/y: a dotarcie do niej dla mnie nie jest łatwe bo mam 1,5 km do przystanku autobusowego.
 
Ja mam jutro wizytę będziemy sprawdzać czy Młoda rośnie, stresa mam jak cholera. Martwi mnie kurde białko w moczu niby śladowe ale jest:baffled: ciekawe co mi ta moja gin powie:dry: I jeszcze moja córcia zasmarkana znowu więc pochodziła do przedszkola "aż" tydzień a teraz pewnie ze 2 posiedzi w domu:dry:
powodzenia Elma
trzymamy kciukasy
daj znac zaraz po wizycie
 
Ja ide jutro skontrolowac jak tam Corcia, choc i bez tego czuje ze lepek mam pod zoladkiem. No ale przynajmniej ja pomierza, posprawdzaja i beda czekac na moja ostateczna decyzje na temat przekrecania. A ja jestem na NIE , definitywnie!
 
Ja tez mam jutro wizyte na 8,30. Mam nadzieje,że dowiem sie tez co z tym moim spojeniem, bo dzisiaj ledwo z przychodni na moje 4 piętro wlazłam , a gdzie tu rodzic????
 
oj dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie ktore maja wizyty dzis czy jutro, ja mam dopiero w piatek i juz nie moge sie doczekac...
ba - i jak tam?
 
reklama
Elvie łącze sie z tobą :-p z tym że ja mam 17-go kontrolę i ostatnie usg... a jutro z samego rańca badana krew+mocz a po południu okulista... ehh
 
Do góry