reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

Katik- No ja nie wiem...pogadaj o tym z lekarzem, choć ja bym sie bała...:confused:
Obejrzałam ten filmik ale było mi słabo :baffled: Mi lekarz nie pozwala głaskać się po brzuchu bo już to pobudza ponoć macice do skurczów:eek:, a z moimi bólami podbrzusza to nic nie wiadomo...a co dopiero jakby ktoś mnie tak zaczął wygniatać- to pewnie bym urodziła :eek: a o potencjalnej możliwości zrobienia dziecku krzywdy i zapętleniu nie wspomne :no:
...Choć wiem co to znaczy nie chcieć cesarki...;-) U mnie od dziś zostało dokładnie 3 tyg!!!:szok:;-)

A propos badań do CC- ja mam zrobić HBS HCV WR i myślę, że przy następnej wizycie zleci jeszcze standardowo mocz i morfologię + do znieczulenia- krzepliwość i elektrolity. (a jak nie to sama o to zapytam:sorry2:) Czy coś jeszcze? Nie wiem (?) :confused:
Poza tym oczywiście dołączam- 2 jednoznaczne skierowania od okulistów że musze mieć CC!
 
reklama
Witajcie dziewczynki trzymam za was wszystkie kciuki i musi być dobrze.
Przepraszam że ostatnio mnie nie ma ale mam problemy z netem i nikt nie umie mi go naprawić:-(( a ja jestem zła jak osa:-(( ja wczoraj był u lekarza zuzia waży prawie 2kg z lewej nerki mocz mi schodzi ale w prawej jest bez zmian. Tylko mam kolejny problem bo to biodro co mnie tak bolało to jest rwa kulszowa to jest jakaś tragedia tak mnie boli że ból nerki przy tym to pikuś, jak byście miały jakieś sposoby na to to ja poproszę bo noce i jakiekolwiek ruszanie się sprawia mi straszny ból.
Za miesiąc mają mi zdjąć szewek tzn. Ginka mi zdejmie , powiedziała że najdelikatniej jak tylko się da ale po jej minie stwierdziła że chyba nie będzie za fajnie.
Dziewczynki pozdrawiam was gorąco jak tylko będę miała podejście gdzieś do neta to sie odezwę buziaczki
 
Elma - tez mysle, ze podobnie jak u Justy - wszystko sie ulozy. Moze niektore dzieci maja takie "skoki" w rosnieciu... Dobrze, ze lekarka to wychwycila, i bedziecie pod kontrola. Teraz tylko wypoczywaj i jedz, jedz i jedz;-);-);-)


Bylam na glukozie, nie bylo tak zle bo u nas nie daja jakiejs parszywej glukozy tylko taki glukozowy napoj. Szkoda tylko, ze gazowany on jest, i trzeba go expresem wypic, bo potem to nawet na pytania poloznej odpowiedziec nie umialam bo stale mi sie odbijalo.
Jutro wyniki.
Pewnie jeszcze mi cukrzyce wymysla, tak do kompletu....


Co do przekrecania - zdecydowalam ze nie pojde. No nie moge. POwiedzialam dzis w rejestracji ze rezygnuje z tego terminu. Ale w sumie polozna powiedziala ze mam przyjsc tak czy tak, oni mi zrobia jeszcze usg by sprawdzic jak mala jest ulozona, pomierza, i wtedy bedzie czas na ostateczna decyzje.
Tak wiec chyba faktycznie pojde na te usg by jeszcze posprawdzac co i jak, i wtedy powiem pass. Bo nie dotkna brzucha na bank. Spac nie moglam , tylko o tym myslalam, i zeby to jesszcze o mnie chodzilo, to bym poszla, ale w zyciu sobie nie darowalabym gdyby Polusi cos sie przez to stalo....
 
Ja króciutko...
Te które mają problemy głowa do góry musi być dobrze. Trzymam kciuki. Wytrzymacie
Za wszelkie wizyty i wyniki trzymam kciuki.

Boziu jak dobrze że moja kontrola u gin jutro... coś mnie za mocno boli brzuch i kręgosłup... no spa zaczyna dzisiaj nie wyrabiać... postaram się dotrwać do jutra do 13:40. Cholera ruszyć się nie mogę bo każdy krok przyprawia mnie o atak bólu tam w dole, miejsca leżącego sobie znaleźć nie moge, o siedzeniu nawet nie wspomnę. Ciekawe co mi jutro lekarz powie
 
współczuję stresu Elma, na pewno wszystko będzie dobrze, dzieciaczki nie zawsze rosną równomiernie przez całą ciążę u Justy przecież też tak było i w końcu niunia zaczęła przybierać
białko chyba głównie w mięsie i nabiale
ta kontrola za tydzień na pewno cię uspokoi
musisz troszkę maleńką podtuczyć :)
jaka waga wyszła na tym USG?
trzymaj się przesyłam pozytywne myśli

Katik

decyzja podjęta
nie puszczamy Cię na ten masaż!!! i już :)

Waga wyszła 1600g czyli trochę za mało bo norma jest chyba 1700g .
Katik ja bym jednak na ten masaż nie poszła słyszałam o zanikającym tętnie przy tego typu próbach.
Mam nadzieję ze ta głupia maszyna się pomyliła...
 
Ostatnia edycja:
Ile trzeba czekac z odbiorem lekow jak sie zamawia w doz.pl?

Ja zamawiałam wczoraj po 19, a dziś koło południa już były. Jak się tam zalogujesz, to jest napisany status zamówienia - u mnie było, że "opuściło hurtownię". A na potwierdzeniu na mailu masz chyba też numer telefonu do apteki jakby co.
 
reklama
Melduje sie po wizycie, Mateuszek rozwija sie rewelacyjnie, wazy 2800. ulozony jest główką w dół i mam nadzieje, ze tak mu to zostanie, bo Pierwszy tez byl ulozony w dół a przy porodzie byl juz w poprzek i musial go lekarz przekrecac. z usg nadal wychodzi, ze maly urodzi sie jeszcze pod koniec marca. Ja za to dostalam antybiotyk na moją bakterie, no i okazalo sie, ze wiecej panikowalam niz to bylo warte, nic az tak zlego sie nie dzieje :-) poza tym przytylam az 0,5 kilo i mam w zwiazku z tym teraz 4,5 kg na plusie :-) nastepna wizyta 25 marca, chyba ze zacznie sie cos dziac, ale jak narazie nie planuje, hehe :-)
 
Do góry