reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

Jeny wygląda delikatnie mówiąc nieciekawie
Katik musisz dobrze sprawę przemyśleć i wypytać o wszystko dokładnie jak będziesz na tym badaniu

Ja oczywiście po tym filmie zaczęłam oglądać porody... niepotrzebnie :hmm:
 
reklama
Katik, a ten cukier w moczu, to Ci wyszeld na czczo, czy po sniadaniu? bo ja mi wyszlo, ze mam cukier, to sie przestraszylam, ale potem babka pyta mnie czy jestem na czczo (chodze na wizyty na popoludnia: 14-16)!! no myslalam, ze mnie cos trafi!! nie - glodze sie calymi dniami!! no chyba logiczne, ze do 14 zdazylam pol lodowki wciagnac, nie?
nic sie nie pytali czy jadlam... Poprostu jutro musze sie odmeldowac na badania glukozy :crazy:

Katik, w jednej z moich "madrych ksiazek" o ciazy jest cos takiego:
"Możesz sama spróbować nakłonić dziecko do obrotu z położenia miednicowego do główkowego poprzez częste przyjmowanie określonych pozycji:
• Leżenie na plecach z biodrami uniesionymi na kilku poduszkach
• Klęczenie z ramionami i głową opuszczonymi jak najniżej i wysoko uniesionymi biodrami. Dodatkowo można nimi wykonywać okrężne ruchy albo po prostu wyfroterować podłogę."
Nie wiem na ile dziala, ale sprobowac warto:)
to wszystko, plus zabawa z latarka robie od czasu jak tylko sie dowiedzialam, ze Corcia jest nie w ta strone co trzeba. Z tym ze mam malego uparciucha ktory ani drgnie - i to juz od baaaaardzo dawno ma jedna i ta sama pozycje.

A dzis dowiedzialam sie dlaczego: otoz Pola siedzi z wyprostowanymi nogami - jak na obrazku pozycja 3
Zobacz załącznik 220226
a to jak powiedzial lekarz sprawia, ze praktycznie nie ma szans zeby samodzielnie sie przekrecila....


Cale popoludnie mysle o tym co zobaczylam na tym filmiku. I kurcze chyba jednak odmowie ta wizyte na przekrecanie....
 
A dzis dowiedzialam sie dlaczego: otoz Pola siedzi z wyprostowanymi nogami - jak na obrazku pozycja 3
Zobacz załącznik 220226
a to jak powiedzial lekarz sprawia, ze praktycznie nie ma szans zeby samodzielnie sie przekrecila.....

Kurcze, to bym chyba nie chciała, żeby ktoś mi Małą przekręcał, skoro sama nie ma się jak tego zrobić :baffled:

Odebrałam dziś wyniki posiewu i zgodnie z przypuszczeniem jest paciorkowiec. :wściekła/y: Zobaczymy co na to jutro moja gin. A teraz jestem coraz bardziej pewna, że przy Mani też miałam i dlatego się skończyło jej zapaleniem płuc i nagła cesarką. Tylko wtedy nikt nic o posiewie nie mówił :no:
 
ulanka bardzo dobrze,że zrobiłaś te badania. Powiedz tylko czy sama od siebie tak profilaktycznie czy jakieś niepokojące objawy miałaś??
Ilekroć moja gin sprawdzała mi ph pochwy to wychodziło nie takie. Ale żadnych objawów, które ja bym mogła zobaczyć - upławów, swędzenia. Dostawałam różne globulki, ale bez skutku. Dlatego dała mi skierowanie. A nawet jakby nie dała, to bym robiła, bo teraz więcej o tym przeczytałam - dwa lata temu nie trafiłam na ten temat...
 
  • Nie mam dobrych wieści :-:)-:)no:
    Melisska nie rośnie tak jak powinna:-( Wg. USG jest o 2 tygodnie młodsza niż wg. ostatniej miesiączki. Strasznie się martwię, kolejna wizyta za tydzień żeby zobaczyć jak Malutka przybiera na wadze. Ehhh jak nie urok to sraczka.... No i łożysko jest starsze niż powinno, nie powiedziała mi który stopień ale chyba III.:-( Zaleciła mi leżenie na bokach i dietę wysokobiałkową (dawajcie pomysły co ma dużo białka). Martwi mnie to wszystko :-(
 
Zaleciła mi leżenie na bokach i dietę wysokobiałkową (dawajcie pomysły co ma dużo białka).
Elma, dobrze, że kontrola już za tydzień, bo to znaczy, że jesteście pod dobrą opieką. Oby z Melisską było wszystko dobrze.

Mój M. jest na diecie proteinowej, więc jestem na bieżąco: drób, wołowina, ryby, nabiał, jajka.
 
reklama
Do góry