reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

katik - jak mocno swedzi to moze przyloz sobie troche na wkladke joghurt naturalny, wiem ze pomaga ale czy w ciazy tez to nie wiem...
 
reklama
Jeśli masz w domu Tantum rosa to się podmyj tym, powinno przynieść ulgę. Nie wiem czy macie coś takiego w UK ale myślę ze powinno być.

Mam, ale tylko 2 saszetki. Zrobilam tak jak kiedys podczytalam na innym watku - wsypalam saszetke do butelki ze spryskiwaczem, dopelnilam woda, wymieszalam, i po kazdym siuskaniu psikam sobie "tam" dokladnie... Wystarczy na dluzej, i mam pewnosc, ze po kazdej wizycie w toalecie i podmyciu sie mam zaaplikowne cos leczniczego :dry::dry::dry:
 
wlasnie wrocilam od lekarza, z mala wszystko paletii, rosnie, lezy glowka do dolu, wszystko pozamykane..wyniki dobre, zrobili mi jakies nowe badania, dwa razy wymaz, 3 razy krew.. nie wiem na co, jedno mam zaplacic a ze ja na wszystkie badania sie zgadzam to robia mi wszystko...
a co do mojej wysypki to powiedzialam gin ze mam dermatoze ciazowa pupp i ona na to: no tak, ale bardzo slaba i przepisala mi jakas masc znowu, ciekawe czy pomoze bo mam juz dosc:wściekła/y:a moja gin traktuje to jakby nic sie nie stalo...szkoda gadac
 
a moja gin traktuje to jakby nic sie nie stalo...szkoda gadac

no u mnie tez sie nie kwapia by cos zrobic z tymi moimi uplawami...

Poszlam dzis na kontrole, wszystko ok, szyjka zamknieta, dzidziulowi serducho bije, podskakuje... Oczywiscie nadal glowka w gore. Wg mnie to juz bankowo sie nie odwroci. Tym bardziej, ze dzis mi lekarz wyjsnil, ze mala ma w dodatku nogi wyprostowane calkowicie, wiec dodatkowo bedzie jej ciezko zrobic fikolka.
Na jutro rano musze sie odmeldowac na badanie glukozy:no: Znow podobno w moczu mam cukier, i chca przebadac mi krew pod wzgledem cukrzycy.
Na 8.30 sie meldujemy i 2 godziny siedzimy :no:
Co do uplawow - podobno all ok, zadnych symptomow grzybicy czy czegos takiego nie ma. Znow uslyszalam by przestrzegac higieny i podmywac sie kilka razy na dzien.
Co za glaby! A ja z pakistanu jestem ze k..wa tego nie wiem!!!!!!!!!!!!

No i teoretycznie zapisalam sie na 16 marca na przekrecanie dzidziula. Z tego co czytalam na necie, tutaj jest to stosowane w formie DELIKATNEGO MASAZU. No wiec stwierdzilam, ze skoro niby delikatnie no to moge sprobowac, zwlaszcza, ze moge to przerwac w kazdej chwili gdybym nie czula sie komfortowo.
A teraz cos mnie pokusilo i weszlam na youtube poszukac czy sa filmiki z takiego przekrecania, no i znalazlam...
Kurde nie wiem co o tym sadzic, na delikatny masaz mi to nie wyglada :baffled::baffled::baffled:
[video=youtube;6AM6wDwTjmc]http://www.youtube.com/watch?v=6AM6wDwTjmc[/video]
 
reklama
Do góry