reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

Kochane,mam pytanie...czy kiedy malenstwa Wam sie ruszaja w brzuszku,i "tam na dole",to macie takie dziwne uczucie w pochwie?
Nie wiem co sie dzieje,Vanessa sie rusza niesamowicie duzo i uciska mnie dzis co chwile na jakis inny nerw...Dzis mialam tyle dziwnych boli,ze juz nie nadazam myslec,co mi tak naprawde jest :-(.
ja mam podobnie. Mam takie dziwne uczucie wlasnie jakby do pochwy mi sie Mlody dobijal, tak troche jakby mi sie siku chcialo... nie umiem tego opisac, ale jest to bardzo intensywne uczucie i malo przyjemne musze przyznac:-(
 
reklama
Termin wyznaczony (na Ujastku) na 23.03.2010 :-) (to będzie 38 tydz. i 4 dzień ciąży) jeszcze wcześniej tylko muszę przypilnować żeby się tej wadze Małej gin przyjżał, czy będzie wystarczajżco duża, żeby jej na siłę za szybko nie wyjeli... :eek::sorry:

No i tak to u mnie wygląda...;-)

Powiem Wam, że dziwnie się czuję tak znając datę urodzin naszego dzieciątka...:eek::-D
Super, ze juz znasz date. Wg mnie to fajnie byc tak przygotowanym!
A corcia wystarczajaco przybierze tluszczyku i bedzie all ok.
 
dziewczyny, w piątek jak pytałam mojego gina o skierowanie na ten posiew to mi powiedział że nie ma takiej konieczności, że szpitale tego nie wymagają- co mnie bardzo zdziwiło, bo tyle tu o tym mówiłyśmy jakie to niezbedne, zapowiedziła mi natomiast że na następnej wizycie zrobi mi wymaz z pochwy i ten wynik jest dla mnie ważny :/chyba zrobię ten posiew na własną rękę....
 
dziewczyny, w piątek jak pytałam mojego gina o skierowanie na ten posiew to mi powiedział że nie ma takiej konieczności, że szpitale tego nie wymagają- co mnie bardzo zdziwiło, bo tyle tu o tym mówiłyśmy jakie to niezbedne, zapowiedziła mi natomiast że na następnej wizycie zrobi mi wymaz z pochwy i ten wynik jest dla mnie ważny :/chyba zrobię ten posiew na własną rękę....

a wymaz i posiew z pochwy to nie to samo???:szok::szok:, bo ja byłam pewna,że tak:sorry:
 
To jest zupełnie co innego. Posiew wykrywa znacznie więcej bakterii niż wymaz. Natomiast czy wymaz wystarczy to nie wiem. Też będzie trzeba się dopytać.
 
Kochane,mam pytanie...czy kiedy malenstwa Wam sie ruszaja w brzuszku,i "tam na dole",to macie takie dziwne uczucie w pochwie?
Nie wiem co sie dzieje,Vanessa sie rusza niesamowicie duzo i uciska mnie dzis co chwile na jakis inny nerw...Dzis mialam tyle dziwnych boli,ze juz nie nadazam myslec,co mi tak naprawde jest :-( Polozna nie odbiera telefonu,a na oddzial nie dzwonie,bo wiem ze kaza mi przyjechac(znajoma polozna kazala sie wstrzymac,bo byc moze to tylko malenka sie wypycha za bardzo).
Juz nie wiem co myslec...podpowiedzcie mi cos.

ja tez mam takie dziwne uczucie w pochwie jak sie mala za mocno rusza, wogole mnie tam boli na dole...jak bylam wczesniej u gin i jej to mowilam to mi powiedziala ze skurczow nie mam i jest ok..
 
Ja jutro na kontrole do szpitala. Poki co odpukac nic procz stawiania sie macicy mi nie dolega, wiec pewnie szyjka tez bez zmian...

Tyle ze musze im powiedziec ze chyba jednak mam jakas infekcje - bo cos mnie krocze swedzi :no: W nocy mnie napadlo i malo od zmyslow nie odeszlam by nie drapac :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Ja jutro na kontrole do szpitala. Poki co odpukac nic procz stawiania sie macicy mi nie dolega, wiec pewnie szyjka tez bez zmian...

Tyle ze musze im powiedziec ze chyba jednak mam jakas infekcje - bo cos mnie krocze swedzi :no: W nocy mnie napadlo i malo od zmyslow nie odeszlam by nie drapac :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Katik, a czy u Ciebie robia standardowo badanie na tego cholernego paciorkowca? bo u mnie niestety nie:angry: i ide prywatnie, bo zrobic musze:crazy:
super, ze nie masz skurczow:tak: oby tak dalej:-)
 
reklama
Katik, a czy u Ciebie robia standardowo badanie na tego cholernego paciorkowca? bo u mnie niestety nie:angry: i ide prywatnie, bo zrobic musze:crazy:
super, ze nie masz skurczow:tak: oby tak dalej:-)
Nie mam zielonego pojecia co do jakis dodatkowych badan...
Jedno co wiem, ze teraz podczas pobytu w szpitalu brali mi 4 probki moczu na jakies "specjalne" badanie czy czasem nie mam infekcji moczu bo niby stwierdzili, ze czasem taka infekcja moze prowadzic do przedwczesnych skurczow. Mieli to probki gdzies do jakiegos zaawansowanego badania slac i wyniki moze beda juz na jutro.
Poprosze jutro tez by mi zrobili jakies faktycznie wymazy czy cos, bo uplawy od dawna mam wieksze, i takie innokolorowe, kupilam w bootsie jakas masc niby na to, ale chyba nic nie dala, bo teraz to juz mam swedzenie na maxa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Albo jeszcze cos w szpitalu zalapalam, albo tamto sie rozwinelo :angry::angry::angry:
 
Do góry