reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

reklama
dziewczyny kiedy
sie robi badania wr zeby byly do szpitala juz na poród
one maja byc swieże
to w którym tygodniu?
teraz bede robic badania i tego lekarz mi nie zlecil i nie pamietam jak to bylo ostatnio i nie wiem czy zapomnial czy dopiero po 37 tyg jak pójde to znowu mnie wysle do laboratorium
 
dziewczyny kiedy
sie robi badania wr zeby byly do szpitala juz na poród
one maja byc swieże
to w którym tygodniu?
teraz bede robic badania i tego lekarz mi nie zlecil i nie pamietam jak to bylo ostatnio i nie wiem czy zapomnial czy dopiero po 37 tyg jak pójde to znowu mnie wysle do laboratorium

kwiartuszku, mi lekarz dal skierowanie na ostatniej wizycie, a będę je robic przed następna, czyli ok 8 marca, będzie to mój 35t.c
 
Hej:-)
Ja też się właśnie zastanawiam nad tymi badaniami - ja mam na elektrolity i krzepliwość krwi. I lekarz dał mi skierowanie ale wspomniał coś że one muszą być świeże. A ja na następną wizytę idę dopiero 11 marca czyli będzie to mój 37 tc. Jak myślicie zrobić je jeszcze przed wizytą?? Boję się też żebym zdążyła je zrobić przed porodem, jakby się coś wcześniej zaczęło.

A mam jeszcze jedno pytanko: jak odczuwalne są skurcze przepowiadające??Macie już takie?? Bo wczoraj siostra męża powiedziała mi że to jest takie dziwne uczucie łaskotania w szyjce i twardnienie brzucha (ona urodziła dwójkę dzieci). A u was jak jest??
 
Tu też nadrobiłam...ale mam mętlik co której dolega więc napisze krótko- zdrowia życzę!!!:tak:

Myśmy byli dziś u okulisty (takiego który prowadzi mnie od dziecka- baaardzo doświadczonego i zaufanego bo znajomy rodziców) no i niestety/stety potwierdził w pełni wcześniejszą diagnoze młodszego kolegi- zwyrodnienia siatkówki są i konieczny poród przez CC!!!:sorry: w przeciwnym razie może się odkleić i wtedy czekałąby mnie bardzo poważna operacja oczu dająca w dodatku bardzo złe rokowania bo tylko 50% możliwości powodzenia!:szok: i tym argumentem przekonał mnie całkowicie!:szok: Już się nie zastanawiam ani sekundy :tak: Na 100% moja Kruszynka pojawi się na świaecie w wyniku CC :tak: (teraz tylko oby operacja przebiegła szybko sprawnie i bez powikłań:eek:)

Termin wyznaczony (na Ujastku) na 23.03.2010 :-) (to będzie 38 tydz. i 4 dzień ciąży) jeszcze wcześniej tylko muszę przypilnować żeby się tej wadze Małej gin przyjżał, czy będzie wystarczajżco duża, żeby jej na siłę za szybko nie wyjeli... :eek::sorry:

No i tak to u mnie wygląda...;-)

Powiem Wam, że dziwnie się czuję tak znając datę urodzin naszego dzieciątka...:eek::-D
 
Moja mała też jak się bardzo aktywnie rusza to czuję ból w szyjce, nisko na dole. I to jest chyba normalne bo dziecko jest już niżej i tak jak moja jest ułożona główkowo.
 
reklama
dziewczyny kiedy
sie robi badania wr zeby byly do szpitala juz na poród
one maja byc swieże
to w którym tygodniu?
teraz bede robic badania i tego lekarz mi nie zlecil i nie pamietam jak to bylo ostatnio i nie wiem czy zapomnial czy dopiero po 37 tyg jak pójde to znowu mnie wysle do laboratorium

posiew powinien być wynik z ok miesiaca ostatniego czyli 36 tydzień reszta tez podobnie
 
Do góry