reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

Wronka GRATULACJE:-)

Dziewczynki powiedzcie mi czy wam juz gin mówił o badaniach na obciążenie glukozą??bo ja mam następną wizytę u mojego prowadzącego 30.11 (czyli będę w 22t 2d) i nic mi nie mówił. Kiedy się to dokładnie robi??Dajcie znać:-)

Ja w poniedziałek znów muszę iść na badania ogólne plus morfologiczne. Ja muszę robić badania na każdą wizytę a wy??
 
reklama
Wronka GRATULACJE:-)

Dziewczynki powiedzcie mi czy wam juz gin mówił o badaniach na obciążenie glukozą??bo ja mam następną wizytę u mojego prowadzącego 30.11 (czyli będę w 22t 2d) i nic mi nie mówił. Kiedy się to dokładnie robi??Dajcie znać:-)

Ja w poniedziałek znów muszę iść na badania ogólne plus morfologiczne. Ja muszę robić badania na każdą wizytę a wy??

Ja też mam morfologie i mocz robiony na każdą wizytę. A o obciążeniu glukozą mój tez jeszcze nic nie mówił, a następną wizytę mam podobnie jak Ty ok 22tyg.
 
Wronka GRATULACJE:-)

Dziewczynki powiedzcie mi czy wam juz gin mówił o badaniach na obciążenie glukozą??bo ja mam następną wizytę u mojego prowadzącego 30.11 (czyli będę w 22t 2d) i nic mi nie mówił. Kiedy się to dokładnie robi??Dajcie znać:-)

Ja w poniedziałek znów muszę iść na badania ogólne plus morfologiczne. Ja muszę robić badania na każdą wizytę a wy??

u mnie tez jeszcze cicho o obciazeniu glukoza, poprzednio mialam je jakos 26-27 tc a badania raz mi robili w tej ciąży, 2 mce temu, az sie zastanawiam czy sobie nie zrobic jakos dodatkowo

moj na szczescie zaczal sie zbierac w terminie a wyszedl 2 dni pozniej, tez blizniak ale jeszcze majowy:) i tez 58 cm mial ale troche ciezszy bo 4,330, Wronka nie chce Cie straszyc ale co dziecko to ponoc wieksze, tylko dziewuszki zdarzają sie mniejsze od chlopcow...
 
u mnie tez jeszcze cicho o obciazeniu glukoza, poprzednio mialam je jakos 26-27 tc a badania raz mi robili w tej ciąży, 2 mce temu, az sie zastanawiam czy sobie nie zrobic jakos dodatkowo

moj na szczescie zaczal sie zbierac w terminie a wyszedl 2 dni pozniej, tez blizniak ale jeszcze majowy:) i tez 58 cm mial ale troche ciezszy bo 4,330, Wronka nie chce Cie straszyc ale co dziecko to ponoc wieksze, tylko dziewuszki zdarzają sie mniejsze od chlopcow...

ewka...wiem niestety :-(, lekarz już mnie poraz kolejny uświadomił, ze dziecko będzie powyżej 4kg, a wczoraj dodatkowo stwierdził,że chlopcy są zazwyczaj więksi niz dziewczynki. No i wlaśnie juz się boję....Chyba chcę cesarkę:zawstydzona/y:
 
na pewno dasz rade, jak jedna wielka dziewczyne urodzilas to i synka dasz rade, ja w sumie na jego wielkosc nie narzekalam, ale ja tez do drobnych nie naleze... trzymaj sie!! poza tym ponoc powyzej 4,5 kg jest na cc duuza szansa, ja jestem przekonana do sn bez wzgledu na wielkosc (oczywiscie do pewnej granicy...)
 
Witam dziewczynki:)byłam wczoraj u gin.zrobił mi szybciutkie usg no i będę miała synka :-)czyli u mnie dziewczyny przegrały he.dokładne usg połówkowe zrobi mi za 3 tyg.wtedy będę wiedzieć jaki duży jest.Jakub urodził się 3550 a Jula 3200.
Tak ogólnie to ok.mam brać magnez do końca ciąży i jeszcze mam tabletki na krew bo mi spadły czerwone krwinki.Co do wagi to 2 kilo co 3 tyg.od 6 tyg.przytyłam już 7 kilo nieźle co?
Pytałam też o te skurcze w pochwie takie ciągnące i powiedział mi że to na tle nerwowym ale nic złego się nie dzieje no i po 9 tyg.abstynencji mogę przytulać się z M a ja się boję siett:)Pozdrawiam mamuśki..
 
Dziękuje:) i nie mam imienia dla synka:(nic mi się nie podoba chciałam Wiktora ale M się nie podoba a reszta imion już zajęta bo u nas same jajeczka w rodzinie.Dla córy wybraliśmy Dagmara albo Martynka a tu jest synuś:)
 
reklama
Mycha- gratulacje :))) Teraz to zaczną się sypać informacje o płci, jak z rękawa :-D

...moj na szczescie zaczal sie zbierac w terminie a wyszedl 2 dni pozniej, tez blizniak ale jeszcze majowy:) i tez 58 cm mial ale troche ciezszy bo 4,330, Wronka nie chce Cie straszyc ale co dziecko to ponoc wieksze, tylko dziewuszki zdarzają sie mniejsze od chlopcow...

Jerzyk był litościwy :-D Pocieszę Was troszkę (i siebie też), że jest jakaś nadzieja. Ja jestem starsza od brata i ważyłam 3800, a brat 3600. Oboje urodziliśmy się w terminie. Dobrze, że ta tendencja się nam z czasem odwróciła i brat jednak większy od siostry :-D

Co do wagi to dziś sprawdzałam i mam 3 kilo na + ale brzuch mam WIELKI :szok: spodnie jeszcze wciskam, zapinając pod brzuchem, ale w pracy rozpinam, bobym nie usiedziała!
 
Do góry