reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki u lekarza

Mycha- gratulacje :))) Teraz to zaczną się sypać informacje o płci, jak z rękawa :-D



Jerzyk był litościwy :-D Pocieszę Was troszkę (i siebie też), że jest jakaś nadzieja. Ja jestem starsza od brata i ważyłam 3800, a brat 3600. Oboje urodziliśmy się w terminie. Dobrze, że ta tendencja się nam z czasem odwróciła i brat jednak większy od siostry :-D

Co do wagi to dziś sprawdzałam i mam 3 kilo na + ale brzuch mam WIELKI :szok: spodnie jeszcze wciskam, zapinając pod brzuchem, ale w pracy rozpinam, bobym nie usiedziała!

hehe mnie nie pocieszylas...:-D, bo ja też starsza od brata jestem i ważyłam 3250, a mój brat 4200:-:)-(....ach, ale cóż będę sie martwic w kwietniu;-)
 
reklama

GRATULUJĘ!!! :-D:-D:-D

Wronka-serdecznie gratuluje synka:-D
Ja jeszcze musze grać w zgadnji kotku co mam w środku
Spać kurdę nie mogę, mój ukochany chrapie jak diabli a ja ze stoperami w uszach leżakuje i mimo to usnąć se ne da:crazy:a może to nerwy przed jutrzejszą wizytą u lekarza???
Nieśmiało proszę o 3manie kciukasów jutro za Nas

kamisia 3mam kciuki za dzisiaj. daj znać później
 
Wronka GRATULACJE:-)

Dziewczynki powiedzcie mi czy wam juz gin mówił o badaniach na obciążenie glukozą??bo ja mam następną wizytę u mojego prowadzącego 30.11 (czyli będę w 22t 2d) i nic mi nie mówił. Kiedy się to dokładnie robi??Dajcie znać:-)

Ja w poniedziałek znów muszę iść na badania ogólne plus morfologiczne. Ja muszę robić badania na każdą wizytę a wy??

no ja idę w piątek za tyd na wizytę do mojej gin. to myślę że wtedy mi powie o badaniach. Powinnam też powtórzyć badanie na przeciwciała, bo mam rh- a mój B ma rh+ więc powinnam co jakiś czas mieć sprawdzane. Na ostatnim badaniu lekarka coś wspominała, ale była tak wystraszona tym moim krwawieniem, że chyba się sama zamotała.
 
Witam dziewczynki:)byłam wczoraj u gin.zrobił mi szybciutkie usg no i będę miała synka :-)czyli u mnie dziewczyny przegrały he.dokładne usg połówkowe zrobi mi za 3 tyg.wtedy będę wiedzieć jaki duży jest.Jakub urodził się 3550 a Jula 3200.
Tak ogólnie to ok.mam brać magnez do końca ciąży i jeszcze mam tabletki na krew bo mi spadły czerwone krwinki.Co do wagi to 2 kilo co 3 tyg.od 6 tyg.przytyłam już 7 kilo nieźle co?
Pytałam też o te skurcze w pochwie takie ciągnące i powiedział mi że to na tle nerwowym ale nic złego się nie dzieje no i po 9 tyg.abstynencji mogę przytulać się z M a ja się boję siett:)Pozdrawiam mamuśki..

mycha gratuluje chłopaka... no grono panów nam rośnie, a dziewuch jakoś mało... ja dopiero w grudniu się dowiem :-(
 
dziewczyny, a czy wy też tak macie, że wam często naczynka w nosie pękają ? bo ja już od kilku tygodniu mamtak, że jak smarcze to z krwią.
 
Mycha- gratulacje :))) Teraz to zaczną się sypać informacje o płci, jak z rękawa :-D

Co do wagi to dziś sprawdzałam i mam 3 kilo na + ale brzuch mam WIELKI :szok: spodnie jeszcze wciskam, zapinając pod brzuchem, ale w pracy rozpinam, bobym nie usiedziała!


co do wagi to ja już 6kg przytyłam, ale nikt tego nie dostrzega poza brzuchem :eek:

a co do spodni to kochana, ja dlatego sobie kupiłam pasy ciążowe. mam zawsze rozpięte spodnie bo inaczej chyba bym umarła, a nie widać tego, bo pas to zasłania i trzyma spodenki :-) dodatkowo mam nery zakryte
 
wronka , ilonka gratuluje synka:-):-)
są chyba tylko dwie dziewczynki na razie u kati i u mnie a reszta to chłopcy:-):-).
Ja myślę nad imieniem dla dziewczynki i strasznie mi sie podoba zuzia i chyba tak zostanie bo jak wypowiadam je głośno to w brzuszku czuje bulgotanie więc chyba małej sie podoba:-):-)
ja od początku ciąży przytyłam tylko 2kg jem sporo ale niunia wszystko zabiera:-):-).
Buziaczki kochane zajrze do was później buziaczki
później zrobie zdjęcie brzuszka bo wydaje mi się że troszkę urósł :-):-).


 
dziewczyny, a czy wy też tak macie, że wam często naczynka w nosie pękają ? bo ja już od kilku tygodniu mamtak, że jak smarcze to z krwią.
no mi pekaja, czesto wlasnie jak smarcze to z krwia, ale ktoras tu juz pisala ze to normalka, ja sie tym nie przejmuje, to tak samo jak z dziasel tez krewka nieraz poleci
 
no mi pekaja, czesto wlasnie jak smarcze to z krwia, ale ktoras tu juz pisala ze to normalka, ja sie tym nie przejmuje, to tak samo jak z dziasel tez krewka nieraz poleci

no dzięki za pocieszenie ;-) no własnie moje dziąsła mają się dobrze tylko ten nos :-)
ale skoro to normalka to trzeba przywyknąć:sorry:
 
reklama
Do góry