reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

Co do krwawienia z nosa to jest to typowy objaw związany ze zwiększonym przepływem krwi. Więcej tutaj:

Nose bleeds and Pregnancy

Wydaje mi się, że jeśli objawy Was niepokoją najlepiej pogadać z ginem, jeśli krwawienia są sporadyczne, to chyba trzeba nauczyć się z nimi żyć do końca ciąży.
 
reklama
kici69 , justa24 ja mam to samo nie mogę pojąć od czego to jest zależne , bo krwawię z nosa w różnych momentach
to jest temu ze cisnienie u nas w zylkach sie zwiekszylo i takie tam mniejsze czasami nie potrafia wytzrymac i wiesz chlup i pekaja :tak:.... i jest to naprawde bardzo normalne ;).....
je mam strasznie przesuszona sluzowke nosa wiec reczniki na kaloryfer bede kladla by zwilzyc powietrze :-)...
 
Naczynka w nosie czasem mi pękają ale z dziąseł jest masakra, tak mi krwawią jak szczotkuje że szok:szok: ale z Nadią też tak miałam więc chyba tak musi być. My poznamy płeć dopiero 25 listopada.:tak: o ile dzidzia nam pokarze:confused2:
 
Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było, ale wiąż należę do kwietniówek :)

Powiedzcie jak tam u Was wygląda poziom płytek krwi?
U mnie najpierw było około 106 (norma od 130 - 400) a teraz spadło mi do 69 - lekarz mówi, że to już niedobrze, podobno naturalnie można rodzić powyżej 60.
Skierowali mnie na doprecyzowanie wyniku i wyszedł podobnie niski.
Tu na forum o małopłytkowości jest mało, a wręcz przeciwnie, w ciąży płytek raczej jest więcej. W poniedziałek idę do gina i się zastanawiam co dalej.
Słyszałyście coś o tym?

Oprócz tego przyszło mi już 3 tyg temu nadciśnienie - biorę leki i teraz jeszcze mam białko w moczu :(


Jak u Was wyglądają płytki?
 
Dzień doberek mamuśki
Piatek 13 dobiega końca....póki co szczęśliwie:)
Jestem po wizycie u lekarza.
a więc- po pierwsze primo prawie pewniakiem jest CHŁOPAK!!!Pan doktor pokazał mi siusiaka - więc do USG prenatalnego czyli do 16 grudnia nic nie powinno się zmienić
Poza tym wszystko oki-książkowo....dał mi standardowo skierowanie na morfo i mocz i next wizyta 11 grudnia
accchhh jak się cieszymy.
 
reklama
Dzień doberek mamuśki
Piatek 13 dobiega końca....póki co szczęśliwie:)
Jestem po wizycie u lekarza.
a więc- po pierwsze primo prawie pewniakiem jest CHŁOPAK!!!Pan doktor pokazał mi siusiaka - więc do USG prenatalnego czyli do 16 grudnia nic nie powinno się zmienić
Poza tym wszystko oki-książkowo....dał mi standardowo skierowanie na morfo i mocz i next wizyta 11 grudnia
accchhh jak się cieszymy.
gratuluje syneczka kochana :)
 
Do góry