reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

Ja farbuje włosy regularnie, ale farbą bez amoniaku. Na rynku dostępna jest taka farba Loreal, nie jest w żaden sposób szkodliwa dla dziecka. Ja mam alergię na różne specyfiki kosmetyczne i Loreal bez amoniaku to jedyna farba, która nie podrażnia mi skory. Dodatkowo bardzo przystępna cena - niecałe 30 pln.

Co do kosmetykow na rozstepy - przyjaciolka poleciła mi oliwkę w żelu Penaten (koszt 25 pln, czyli niewiele) - zaczelam stosowac i jest rewelacyjna! Smaruje sie wieczorem, jak rano się budzę to skora jest delikatna, mocno nawilzona. Ta oliwka w żelu działa lepiej niż zwykła oliwka - skóra baaaaardzo długo utrzymuje sie sprężysta i nawilzona, a o to chyba chodzi w walce z rozstępami.
 
reklama
Ja farbuje włosy regularnie, ale farbą bez amoniaku. Na rynku dostępna jest taka farba Loreal, nie jest w żaden sposób szkodliwa dla dziecka. Ja mam alergię na różne specyfiki kosmetyczne i Loreal bez amoniaku to jedyna farba, która nie podrażnia mi skory. Dodatkowo bardzo przystępna cena - niecałe 30 pln.

Co do kosmetykow na rozstepy - przyjaciolka poleciła mi oliwkę w żelu Penaten (koszt 25 pln, czyli niewiele) - zaczelam stosowac i jest rewelacyjna! Smaruje sie wieczorem, jak rano się budzę to skora jest delikatna, mocno nawilzona. Ta oliwka w żelu działa lepiej niż zwykła oliwka - skóra baaaaardzo długo utrzymuje sie sprężysta i nawilzona, a o to chyba chodzi w walce z rozstępami.

Dokładnie wczoraj moja przyjaciółka poleciłam mi oliwkę w żelu ale Johnsons :-D:-D muszę ją wypróbować bo brzuch swędzi mnie niesamowicie :dry:
 
katik jak tam twoje samopoczucie po ostatnich przezyciach w szpitalu? wszystko ok? [/LEFT]
wiesz co... sama na siebie zla troche jestem o ta podroz... bo ciaze znosilam wysmienicie, idealnie wrecz. A teraz , po tej nieszczesnej podrozy stale brzuch mnie boli, jestem na nospie, i luteinie na noc, a jak posiedze dluzej to tak brzuch mi twardnieje jak kamien i boli jeszcze bardziej. We wtorek ide do gina i bede sie jej radzic co mam zrobic ze soba....
 
mi wyskakuje na twarzy wiecej pojedynczych pryszczy,ale jakos mi specjalnie nie przeszkadza.Obecnie czekam na pierwsze ruchy malenstwa i mysle ze w tej ciazy poczuje je szybciej niz z synkiem,pewnie gdzies okolo 17-19 tc:-)
 
wiesz co... sama na siebie zla troche jestem o ta podroz... bo ciaze znosilam wysmienicie, idealnie wrecz. A teraz , po tej nieszczesnej podrozy stale brzuch mnie boli, jestem na nospie, i luteinie na noc, a jak posiedze dluzej to tak brzuch mi twardnieje jak kamien i boli jeszcze bardziej. We wtorek ide do gina i bede sie jej radzic co mam zrobic ze soba....

Kochana na twardniejacy brzunio ja biore nospe i czekam na wiyte do 4.11.
moj gin powiedzial ze bolejący mocno brzuch to bardzo czesto norma tak do 18tc......
ja jeszce pamietam jak dwa tyg. temu sie zwijalam i plakalam z bolu - teraz luz ale jestem swiadoma tego ze moze to wrocic w kazdej chwili....
 
Ostatnia edycja:
wiesz co... sama na siebie zla troche jestem o ta podroz... bo ciaze znosilam wysmienicie, idealnie wrecz. A teraz , po tej nieszczesnej podrozy stale brzuch mnie boli, jestem na nospie, i luteinie na noc, a jak posiedze dluzej to tak brzuch mi twardnieje jak kamien i boli jeszcze bardziej. We wtorek ide do gina i bede sie jej radzic co mam zrobic ze soba....

Będzie dobrze. Ja byłam w Polsce 3 ty. temu miałam zaplanowaną wizytę u mojego ginekologa bo nie mogłam zajść w ciąże ale okazała się ,że będzie to wizyta ciążowa:-D:-D Po locie samolotem , bardzo stwardniał mi brzuch a pondato moja dieta w Polsce różniła się od jedzenia tutaj niby nic ale po powrocie do domu przez 2 dni miała jeszcze twardy brzuch a potem wszystko wróciło do normy. Tak więc nie denerwuj się na zapas:tak: i tak jak napisała jestesaniolkiem bierz nospe i luteine i będzie:tak: ok
 
z tym ze jak mi brzunio twardnial to mnie to bolalo - w ciagu godziny zdazyl to zrobic 4 razy a potem wzielam nospe forte..... nie wiem to byl taki pierwszy raz.....
bede brala nospe i tyle, nie chce znowu dzwonic do mojego gina i mu przeszkadzac :)....
 
Dzień doberek dziewczyneczki mateczki , dzień doberek Wasze małe w brzuniach kropczeki:-)
Co do bolących brzuszków to mnie na szczęście (odpukać)żaden takowy jeszcze nie nawiedził. Kilka razy miałam uczucie takiego zakłucia ale momentalnie przeszło...w pierwszych tygodniach często mnie to chwytało....ale nie był to straszny ból.
Od dwóch dni mój ukochany wieczorem wysłu****e co nasza malinka wyprawia w moim brzuchu i mówi że słychać jak tam się wierci i bulgocze....hmm:-)jest pod tak wielkim wrażeniem że chyba mu wierze że on tam słyszy nasze serduszko:-)

2nn3lbetd9e6dbef.png
 
Dzień doberek dziewczyneczki mateczki , dzień doberek Wasze małe w brzuniach kropczeki:-)
Co do bolących brzuszków to mnie na szczęście (odpukać)żaden takowy jeszcze nie nawiedził. Kilka razy miałam uczucie takiego zakłucia ale momentalnie przeszło...w pierwszych tygodniach często mnie to chwytało....ale nie był to straszny ból.
Od dwóch dni mój ukochany wieczorem wysłu****e co nasza malinka wyprawia w moim brzuchu i mówi że słychać jak tam się wierci i bulgocze....hmm:-)jest pod tak wielkim wrażeniem że chyba mu wierze że on tam słyszy nasze serduszko:-)

2nn3lbetd9e6dbef.png
widze ze pani ciezaroweczka tyz na 22.04. ;).... ahhhh....
 
reklama
Do góry