reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

u mnie cera niestety się popsuła;-);-);-) dziewczyny,możemy używać balsamy brązujące?blada jestem jak śmierć...na samoopalacz się nie skuszę,bo zawsze stawałam się po nim POMARAŃCZOWA...solarium odpada...używacie jakiś kremów brązujących?
 
reklama
to ja mam troszke inaczej :].....
cera masakryczna :d......
ale za to wlosy i paznokcie szybko rosna......
przebarwienia mam na calych posladkach..... i troche na brzuchu i plecach.... nic nie mowie o cellulicie ale to pikus :D!!!
i brazowieje masakrycznie - wszyscy zauwazyli :D... a kiedy niewyspana jestm wygladam jak smierc :D, wory pod oczami i momentalbnie wszystkie zaczerwienienia wychodza....


a i pierwszy raz w zyciu mam rumience :), caaaly czas :)!!

u mnie to samo cera tragedia nie dość ,że pryszcze zaczęły wyskakiwać to jeszcze worki po oczami. Na całe szczęście nie mam jeszcze przebarwień ale....co się odwlecze :-). Mój szanowny M. prosił mnie, żebym zaczekała z kolorem na włosach do II trymestru a odrosty mam piękne ( na całe szczęście ,ze produkują fajne czapki na włosy) teraz jak mam zrobić sobie kolor to słyszę zostaw, zrobisz zna święta--uwielbiam jak facet wtrąca się do takich spraw :dry:
Co do dziwnych krostek dziś znalazłam kilka na piersiach :no:
A w 1-szej ciąży było tak inaczej ,skóra idealna a takich włosów nie miałam ani nigdy wcześniej ani później:-p
 
u mnie cera niestety się popsuła;-);-);-) dziewczyny,możemy używać balsamy brązujące?blada jestem jak śmierć...na samoopalacz się nie skuszę,bo zawsze stawałam się po nim POMARAŃCZOWA...solarium odpada...używacie jakiś kremów brązujących?

szczerze powiem, że nie wiem, a w sumie można by było. pewnie trzeba poszukać na jakiś forach, albo najlepiej spytać lekarza. ja też po samoopalaczach jestem pomarańczowa dlatego tylko brązujące używałam czasami. ale odkąd jestem w ciąży to nie używam...
 
:-) ja bardzo rzadko używałam takich specyfików jak np balsamy brązujące.ale teraz mało tego,że ciągle niewyspana,worki pod oczami,syfki na buzi,to jeszcze buzia blada jak diabli...:wściekła/y: włosy tydzień temu pozwoliłam sobie zafarbować...:tak::tak::tak:i aż się uśmiechnęłam do odbicia w lusterku:-) ech,te baby;-)
 
u mnie cera niestety się popsuła;-);-);-) dziewczyny,możemy używać balsamy brązujące?blada jestem jak śmierć...na samoopalacz się nie skuszę,bo zawsze stawałam się po nim POMARAŃCZOWA...solarium odpada...używacie jakiś kremów brązujących?
Mi sie wydaje ze chyba mozna - ale lepiej lekarza spytac :)!....
moze jedz wiecej warzyw i owocow czy czegos co ma witamine D.....

Witamina D - słoneczna witamina

http://www.baby-shower.pl/CIAZA/Porady/Witamina-D-moze-zapobiegac-infekcjom-plodu.html

http://www.baby-shower.pl/AKTUALNOS...ko-bakteryjnego-zapalenia-pochwy-w-ciazy.html

u mnie to samo cera tragedia nie dość ,że pryszcze zaczęły wyskakiwać to jeszcze worki po oczami. Na całe szczęście nie mam jeszcze przebarwień ale....co się odwlecze :-). Mój szanowny M. prosił mnie, żebym zaczekała z kolorem na włosach do II trymestru a odrosty mam piękne ( na całe szczęście ,ze produkują fajne czapki na włosy) teraz jak mam zrobić sobie kolor to słyszę zostaw, zrobisz zna święta--uwielbiam jak facet wtrąca się do takich spraw :dry:
Co do dziwnych krostek dziś znalazłam kilka na piersiach :no:
A w 1-szej ciąży było tak inaczej ,skóra idealna a takich włosów nie miałam ani nigdy wcześniej ani później:-p
Kochana ja juz w 13 tc sie farbowalam.... uzylam naprawde boskiej farby essential color schwarzkopfa - farba wogole nie smierdzi a nawet ladnie pachnie i jest tak delikatna dla wlosow ze to obled :D!!! oxczywiscie farbowalam sie przy otwrtym oknie by jednak niczego nie wciagac nosem ;P!!!!

no to faktycznie nietypowo :-) w takim razie zazdroszczę ;-)
a co do cery to też mi się popsuła, chociaż są dni, że jest z nią lepiej...
To tak jak u mnie, teraz to masakra mnie zasypalo - lawina stulecia :D:D:D!!!
 
Co do farbowania, to ja tez sie wstrzymalam, i dopiero wczoraj zrobilam sie na bostwo, a juz patrzyc na siebie nie moglam. Jedyne co poradzili mi w salonie, ze zamiast farby na cala glowe lepiej zrobic pasemka badz balejaz... farba nie dochodzi tak bardzo do skory glowy i szkodliwe substancje tym bardziej nie maja szans na przenikniecie.


A ja od kilku dni zauwazylam, ze sutki mi pociemnialy... dziwne, wydawalo mi sie, ze to pozniej powinno sie stac.​
 
CERA: U mnie cera była masakryczna, ale tylko na początku. Teraz organizm chyba tą burzę hormonów ogarnął i w sumie nie ma większej różnicy niż przed ciążą.

BALSAMY: Z balsamami opalającymi bym uważała!! Sprawdzajcie składy! I lepiej zapytać gin. Moje Oriflame naturalne, a mimo to ulubiony Radiance odstawiłam i nie tęsknię;-)

WŁOSY: Włosów nie farbuję. Udało mi się w marcu trafić na farbę, która ma dosłownie identyczny kolor jak mój naturalny i uwolniłam się tym sposobem od farbowania. Podcinam regularnie końcówki i czasem najdzie mnie ochota na prostowanie. Siwa jeszcze nie jestem to po co włosy niszczyć;-) Na początku mi bardzo wypadały, teraz jakby mniej. Fryzjerka to nadmierne wypadanie zauważa u wielu klientek i tłumaczy zmianą klimatu, wcale nie ciążą..
 
Co do farbowania, to ja tez sie wstrzymalam, i dopiero wczoraj zrobilam sie na bostwo, a juz patrzyc na siebie nie moglam. Jedyne co poradzili mi w salonie, ze zamiast farby na cala glowe lepiej zrobic pasemka badz balejaz... farba nie dochodzi tak bardzo do skory glowy i szkodliwe substancje tym bardziej nie maja szans na przenikniecie.
A ja od kilku dni zauwazylam, ze sutki mi pociemnialy... dziwne, wydawalo mi sie, ze to pozniej powinno sie stac.​

Kochana i tu sie nie zgodze.... mi lekarz powiedzial z koncem 1 trymestru moge spokojnie farbowac wlosy, i tu nie chodzi ze to sie wchlania, bo teraz farby sa bez tych takich trujacych gowien, ale o "opary".... tak samo jak nie "wdychac" farby podczas remontu tak nie "wdychac" farby do wlosow(a dokladnie ich oparow)!!!!!
 
reklama
CERA: U mnie cera była masakryczna, ale tylko na początku. Teraz organizm chyba tą burzę hormonów ogarnął i w sumie nie ma większej różnicy niż przed ciążą.

BALSAMY: Z balsamami opalającymi bym uważała!! Sprawdzajcie składy! I lepiej zapytać gin. Moje Oriflame naturalne, a mimo to ulubiony Radiance odstawiłam i nie tęsknię;-)

WŁOSY: Włosów nie farbuję. Udało mi się w marcu trafić na farbę, która ma dosłownie identyczny kolor jak mój naturalny i uwolniłam się tym sposobem od farbowania. Podcinam regularnie końcówki i czasem najdzie mnie ochota na prostowanie. Siwa jeszcze nie jestem to po co włosy niszczyć;-) Na początku mi bardzo wypadały, teraz jakby mniej. Fryzjerka to nadmierne wypadanie zauważa u wielu klientek i tłumaczy zmianą klimatu, wcale nie ciążą..
oj ile ja bym oddala by trafic na farbe w moim odcieniu..... staram sie juz jakis czas i zawsze mam odrost :(....
 
Do góry