reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

Moja malinka na USG w pewnym momencie stanęła na głowie i miało dwie nózki w górze....heh, śmieszne to było jak diabli:-):-)
wypiłam szklane gorrącego kakao może w końcu dziś w nocy trochę pośpię, bo ta bezssenność , która mnie męczy co noc daje mi już w kość, bo całymi dniami chodzę jak cień nie wyspana.
Trzymajcie się ciepło mamuśki , niech Wam i Waszym serduszką śnią się same przyjemności

2nn3lbetd9e6dbef.png
 
reklama
ja również witam ciężaróweczki w sobotni poranek...
wróciłam od fryzjera :-D czuję się jak nowo narodzona...

Kamisia co do bezsenności, to znajoma powiedziała, że nie zaleca picia przed snem, nawet kakao, gdyż napełnia pęcherz i tymbardziej się budzisz. najlepsza metoda na bezsenność to długi spacer, a w łóżku poczytanie książki. męczy organizm i sprawia, że zasypiasz twardo, a jeśli nie piłaś to organizm Cię nie wybudzi tak szybko.
Mam nadzieję, że pomoże.
Dzisiaj jadę na wesele do siostry ciotecznej, musiałam sukienkę od koleżanki pożyczyć, bo w swoje się już nie mieszcze :-|
buziaki dla was
 
Ja rowniez witam Piekne :).....

Mam male pytanko : czy wy tez tak ladnie sie opalacie?? :D
od jakiegos czasu zauwazylam ze jestem bardziej brazowa :).....
no i mam juz przebarwienia na skorze....
ale to jest lepsze niz solarium :)....
 
Ja rowniez witam Piekne :).....

Mam male pytanko : czy wy tez tak ladnie sie opalacie?? :D
od jakiegos czasu zauwazylam ze jestem bardziej brazowa :).....
no i mam juz przebarwienia na skorze....
ale to jest lepsze niz solarium :)....

jestesaniolkiem, w ciąży nie wolno się opalać. należy nawet zimą jeśli jest słońce używać wysokie filtry. plamy są skutkiem ubocznym działających hormonów, ale generalnie nie powinnaś się wystawiać na słońce.
 
Mi póki co żadne przebarwienia jeszcze się nie pokazały , ale podobno nie jest regułą, że zawsze są...kolor skóry mi się nie przyciemnia- niestety, ale za to mam dużo ładniejszą cerę niż przed ciąża, paznokcie rosną jak szalone a włosy prawie same się układają....

2nn3lbetd9e6dbef.png
 
jestesaniolkiem, w ciąży nie wolno się opalać. należy nawet zimą jeśli jest słońce używać wysokie filtry. plamy są skutkiem ubocznym działających hormonów, ale generalnie nie powinnaś się wystawiać na słońce.
Kochana ale sie wogole nie opalam :D!!!... od 3 miechow siedze w domu a skora sama brazowieje ot tak :D!!! serio :DDD!!!!
 
reklama
Mi póki co żadne przebarwienia jeszcze się nie pokazały , ale podobno nie jest regułą, że zawsze są...kolor skóry mi się nie przyciemnia- niestety, ale za to mam dużo ładniejszą cerę niż przed ciąża, paznokcie rosną jak szalone a włosy prawie same się układają....
to ja mam troszke inaczej :].....
cera masakryczna :d......
ale za to wlosy i paznokcie szybko rosna......
przebarwienia mam na calych posladkach..... i troche na brzuchu i plecach.... nic nie mowie o cellulicie ale to pikus :D!!!
i brazowieje masakrycznie - wszyscy zauwazyli :D... a kiedy niewyspana jestm wygladam jak smierc :D, wory pod oczami i momentalbnie wszystkie zaczerwienienia wychodza....


a i pierwszy raz w zyciu mam rumience :), caaaly czas :)!!
 
Do góry