reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

wlasnie dzwonila mama i powiedzieli ze beda z przychodni dzwonic na karowa do szpitala czy ja napewno bylam na ip w sobotę i czy te wyniki są mi potrzebne. i dopiero ewentualnie po 15 moja mama ma jechac jeszcze raz.
kur..........normalnie nie mam juz sily. piepszony nfz przepraszam za slownictwo ale sie zdenerwowalam. kurde skoro wyniki sa az tak złe to z jakiej racji ich nie moga wydac mojej mamie , skoro nie ma czasu i trzeba dzialac :(
Ola robilam mocz , morfologie i toxo

nienormalna ta sluzba zdrowie....wrrr
 
reklama
Ella super wieści!! jeszcze tydzień i o tej porze pewnie będziesz już po:)

Elma jak trzeba to trzeba, leż grzecznie i utucz ta Meliskę jeszcze choć z poł kg, teraz dzieci tak szybko rosną że Nadia z Babcią na pewno da radę te pare dni!!

Aniez gratuluję wielkiego chłopa:)

wlasnie dzwonila mama i powiedzieli ze beda z przychodni dzwonic na karowa do szpitala czy ja napewno bylam na ip w sobotę i czy te wyniki są mi potrzebne. i dopiero ewentualnie po 15 moja mama ma jechac jeszcze raz.
kur..........normalnie nie mam juz sily. piepszony nfz przepraszam za slownictwo ale sie zdenerwowalam. kurde skoro wyniki sa az tak złe to z jakiej racji ich nie moga wydac mojej mamie , skoro nie ma czasu i trzeba dzialac :(
Ola robilam mocz , morfologie i toxo

hmmm trzymaj się, mam nadzieję że wydadzą mamie te wyniki i że nie jest tak zle jak mówią, powodzenia

Co za debile:angry: Rozumiem, ze ochrona informacji itd, ale jesli to Twoja Mama i tak jak piszesz wyniki sa zle a Ty masz lezec, to chyba normalne ze powinni jej wydac!! co za ludzie, robia wszystkoc zeby zwyklym ludziom zycie utrudnic:wściekła/y:

Polska...

Ilonka
jeśli dobrze pamiętam to dziś zdejmują Ci szew, powodzenia, trzymam kciuki za kolejnego kwietniowego dzidziula:)
 
no i nie wiem co teraz robic.....ubierac sie i jechac ? a jak mi sie cos stanie albo mojej Malutkiej to ich oskarżę potem!!! skoro mam leżec to jak ja mam je odebrac????????????????banda debili, jeszcze beda na ip dzwonic no poprostu jakas masakra.

Nie jedz... niech Mama odbierze po 15...
 
wlasnie dzwonila mama i powiedzieli ze beda z przychodni dzwonic na karowa do szpitala czy ja napewno bylam na ip w sobotę i czy te wyniki są mi potrzebne. i dopiero ewentualnie po 15 moja mama ma jechac jeszcze raz.
kur..........normalnie nie mam juz sily. piepszony nfz przepraszam za slownictwo ale sie zdenerwowalam. kurde skoro wyniki sa az tak złe to z jakiej racji ich nie moga wydac mojej mamie , skoro nie ma czasu i trzeba dzialac :(
Ola robilam mocz , morfologie i toxo

U mnie w starej przychodni rejonowej też nie chcą wydawać wyników, jak są robione na NFZ. Twierdzą, że wpinają je w kartę i dostaje je bezpośrednio lekarz, a jak się chce wiedzieć jakie są to na wizytę do lekarza trzeba iść. To niby takie zastrzeżenie, że skoro dany lekarz zleca, to do niego wyniki mają trafić.
 
Paulka- nie denerwuj się i siedź na doopie . Skoro masz zarożoną ciąże i masz leżeć to trudno żebyś dygała pół miasta do przychodni.....Pier....co za zwyczaje!
 
no i nie wiem co teraz robic.....ubierac sie i jechac ? a jak mi sie cos stanie albo mojej Malutkiej to ich oskarżę potem!!! skoro mam leżec to jak ja mam je odebrac????????????????banda debili, jeszcze beda na ip dzwonic no poprostu jakas masakra.

ja bym została w domku, są 'rzeczy' których żadne odszkodowanie nie wynagrodzi, najważniejsze zeby mała posiedziała jeszcze w brzusiu, jak nie dadzą mamie wyniki to zorganizuj sobie pobranie w domku i zrob jeszcze raz badanka, w krk to kosztuje tylko 30 zeta dodatkowo do kosztu badań
 
no i nie wiem co teraz robic.....ubierac sie i jechac ? a jak mi sie cos stanie albo mojej Malutkiej to ich oskarżę potem!!! skoro mam leżec to jak ja mam je odebrac????????????????banda debili, jeszcze beda na ip dzwonic no poprostu jakas masakra.

Paulka Ty zadzwoń do tej przychodni i im to powiedz. Absolutnie nigdzie nie jedź ale im powiedz, że jak Ci się coś stanie to ich oskarżysz, bo utrudniają Twoje leczenie. Normalnie banda gamoni...Tym bardziej jak wyniki są złe, to powinni je wydać, aby jak najszybciej rozpocząć leczenie...a nie jakieś szopki odstawiać...Być może nie chcą wydać, bo nie ma Twojej zgody na piśmie - tylko tak ich mogę zrozumieć. Tylko po co wtedy straszą...Coś z tą przychodnią chyba nie tak.....
 
reklama
Paulka- dzwoń do tego labu i poproś żeby je wydali bo masz ciążę zagrożona i chcesz z tym do szpitala jechać a musisz wiedzieć co tam wyszlo!!! ...Co za idioci... :/
 
Do góry