reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

dziewczynki co mam zrobić boli mnie prawa noga od kolana w dół ból jest taki jak na zmianę pogody takie kręcenie nie wiadomo co, położyłam ją już na krzesełku i 2 poduszkach i dalej boli chyba zwariuje nie mam pomysłu co z tym zrobić

tez tak mam tylko na dwie nogi
nie moge przez to spac juz kilka nocy
cos jak zakwasy to boli
 
reklama
W wynikach wymazu z odbytu wyszedl mi Streptococcus agalactiae - chyba powinnam dostac na tego paciorkowca jakis antybiotyk, nie? :confused: Z kolei wymaz z pochwy super.

ella - ktorego dokladnie masz ta cc?
olapola- i jak tam po wizycie?

Wg usg wyszlo, ze mala wazy 2727g (36t2d) ale nie wiem czy to wlasciwa masa? Reszta rzeczy na usg w normie, dzisiaj ide do kliniki na wizyte gin., zobaczymy co mi powie lekarz... Nadal jest dla mnie zagadka czemu spadla mi waga - przeciez nie odmawiam sobie slodyczy
:baffled:

Jak obiecałam tak zdaję relację z dzisiejszej wizyty u gina:

Najważniejsza informacja - "RODZĘ" (CC) ZA TYDZIEŃ :szok:- CZYLI WE WTOREK 23.03.2010 :-D (chyba że Małą wcześniej jakiegoś "psikusa" spontanicznego wymyśli:eek: a jak nie to data Cesarki potwierdzona!)


Super! Fajnie, ze znasz juz termin
:-D
 
Ola waga jak najbardziej ok!! Serio. Pewnie przy urodzeniu w terminie będzie ważyć gdzieś w granicach 3500 g, a tym że ty chudniesz się nie przejmuj skoro dzidzia przybiera...
 
Ella, trzymam kciuki, tym bardziej że ja też z tych co będą mieć zaplanowane cc....

u mnie dziwnie bo w ogóle nie miałam ktg i mój lekarz nie zaplanował

Kwiatuszku, ja w zeszłym tyg rozmawiałam na ten temat z moim ginem i On mi powiedział, że KTG powinno się wykonywać raz w tygodniu, od 37 tygodnia...Ponoć idzie się do przychodni, tak gdzie jest położna i robisz KTG na życzenie. Kosztuje to ok. 20 pln i jesli położna stwierdzi ze coś nie "pasi" w tym KTG, to wtedy z tym idziesz do swojego gina. Ale czytałam już tutaj różne opinie, więc może co gin to obyczaj :-)
 
kamisia - nie denerwuj sie, dostaniesz antybiotyk i bedzie ok
ella - swietnie, jeszcze tylko tydzien
elma - moja dzidzia jeszcze mniejsza... lez i odpoczywaj a bedzie wszystko ok
mamusia87 - najlepiej nogi do gory!
kwiatuszek - spoko wiadomosci!
olapola - super, a malutka ma spoko wage, tylko tak dalej!
 
Kwiatuszek, w pierwszej ciąży KTG miałam zrobione dopiero po przyjęciu do szpitala (miałam iść na samo KTG w terminie porodu, ale powiedzieli mi, że zrobią je tylko jak zostaję na oddziale, bo na IP nie mają :baffled:), a teraz moja gin dokupiła nowe sprzęty i mam mieć w poniedziałek przy wizycie i następne za 2 tyg. jak dotrwam
 
kurcze dziewczyny dzis mialam odebrac wyniki z przychodni, ale ja mam do niej kawałek drogi a mam leżec i moja mama poszła do nich odebrac wyniki.powiedzieli jej ze wyniki są bardzo zle i nie chca jej ich dac ,nakrzyczeli na nią jeszcze do tego . poszla treraz do dyrektora przychodni zeby wyniki jej wydali.kurcze zeby tylko jej dali...boje sie co tam wyszlo w tych badaniach :(


O kurcze............ jakie dokladnie badania mialas robione?
:szok: Nie rozumiem czemu nie chca jej wydac :baffled: Moze potrzebne jest Twoje pisemne zezwolenie?
 
witajcie...

Gratuluje Forget! zeby mala rosla zdrowo!!

u mnie dzisiaj nocka latania do Wc....wnerwia tio juz mnie....wrrr


dziewczyny a my nie mamy takiego watku porodolwego z wiadomosciami o urodzinach dzieciach???
 
reklama
wlasnie dzwonila mama i powiedzieli ze beda z przychodni dzwonic na karowa do szpitala czy ja napewno bylam na ip w sobotę i czy te wyniki są mi potrzebne. i dopiero ewentualnie po 15 moja mama ma jechac jeszcze raz.
kur..........normalnie nie mam juz sily. piepszony nfz przepraszam za slownictwo ale sie zdenerwowalam. kurde skoro wyniki sa az tak złe to z jakiej racji ich nie moga wydac mojej mamie , skoro nie ma czasu i trzeba dzialac :(
Ola robilam mocz , morfologie i toxo
Co za debile:angry: Rozumiem, ze ochrona informacji itd, ale jesli to Twoja Mama i tak jak piszesz wyniki sa zle a Ty masz lezec, to chyba normalne ze powinni jej wydac!! co za ludzie, robia wszystkoc zeby zwyklym ludziom zycie utrudnic:wściekła/y:
 
Do góry