reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

Ella- dobrze ze jutro wizyta u ginka, sprawdzi co i jak. W razie cego faktycznie jeszcze tylko tydzien!!!


Reszta lasek- nie bagtelizujcie zupelnie niczego ! Lepiej 2 razy sprawdzic, jechac na IP, czy cos, niz przeoczyc!
Spojrzcie jak to sie skonczylo u Sospettosy, a przeciez lekarz sugerowal zatrucie ciazowe, i komplikacje porodowe!
Swoja droga juz wtedy nie podobalo mi sie jak wiele z was "siadlo" na lekarzu, ze panikuje. Nie panikowal, Monika miala ewidentne objawy zatrucia ciazowego i powinna byla isc prosto do szpitala, a nie bagatelizowac.
Tak wiec dziewczyny jestesmy na koncowce, uwazajmy na siebie i dzieciaki, i nie bagatelizujmmy nic!!!!!




Lezymy nadal. Kwestia szyjki bez zmian, skurcze bez zmian. Juzczeka na mnie znow tabletka na spanie, zaraz toaleta wieczorna i w kimono.
Od popoludnia mam takie dziwne napiecie w pochwie i wargach . Nie wiem co to znow, ale juz mnie to wszystko zaczyna meczyc.

aha Justa- na swedzenie brzucha dostaje jakas zolta tabletke (hmmm na swedzenia i krosty tabletka), ale za rada Aniam smaruje sie sudocremem. rewelacji nie ma, ale jak chce sie drapac i widze bialy brzuch z kremu staram sie pohamowac...
 
reklama
aha Justa- na swedzenie brzucha dostaje jakas zolta tabletke (hmmm na swedzenia i krosty tabletka), ale za rada Aniam smaruje sie sudocremem. rewelacji nie ma, ale jak chce sie drapac i widze bialy brzuch z kremu staram sie pohamowac...

he he może to na psyche ma działac ten sudokrem :) Bo jak byłam z Szymkiem dzień na patologi to laski z cholestazą wszystkie białe chodziły :)
 
Ella ja tez mam jakies obrzeki, spuchly mi stopy na kostkach wlasciewie....no i prawa reka...
nie wiem co jest grane,,,,leze ale to nic nie daje jutro rano dzwonie do ginkaa
 
Strasznie sie wystrszylam i nie wiem co mam myslec :baffled: Bylam ostatnio 11-12kg na plusie, dzisiaj rano weszlam na wage i jestem tylko 8 ma plusie!!!!! :szok: I do tego wazylam sie teraz w ubraniu.... :baffled: zaczynam watpic, ze na dzisiejszym usg dowiem sie dobrych rzeczy na temat wagi dziecka :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Ostatnia edycja:
Strasznie sie wystrszylam i nie wiem co mam myslec :baffled: Bylam ostatnio 10-11kg na plusie, dzisiaj rano weszlam na wage i jestem tylko 8 ma plusie!!!!! :szok: I do tego wazylam sie teraz w ubraniu.... :baffled: zaczynam watpic, ze na dzisiejszym usg dowiem sie dobrych rzeczy na temat wagi dziecka :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

ola spokojnie.....waga matki nie ma nic wspólnego z waga dziecka. Mój Boże gdyby tak było... musiałabym urodzic chyba z 15kg kloca:szok::szok:. A po drugie spadek wagi w końcowce ciąży jest normalny, aczkolwiek nie jest regułą niestety, bo mnie to nie dotyczy:-( Życze pozytywnych wiesci z dzisiejszej wizyty:tak:
 
No właśnie jak by moja waga wpływała na młodą to też by musiała co najmniej 10kg ważyć, u mnie ponad 20 na plusie i zapewne dzisiaj znowu się załamię jak wejdę na wagę (dzisiaj kolejna kontrola:tak:) wszyscy mnie pocieszają ze to na pewno woda ale co z tego skoro czuję się i wyglądam jak wieloryb, ehhh jeszcze troszkę...
 
wróciłam z laboratorium i z poradni diabetologicznej.

pielęgniarka nie mogła mi pobrać krwi - "z tej ręki Pani nie leci krew" - więc co dawaj kłuć drugą - i tym o to sposobem mam kilka śladów po igłach - potem przedzieranie się przez pół miasta do poradni diabetologicznej - jak byłam ostatnio Pani dr powiedziała przyjdzie Pani tak po 8 - przyszłam, usiadłam grzecznie na korytarzu i czekam - Pani dr przyszła o 10 - przecież ona ma czas - jej nie obchodzi, że jest komuś ciężko wysiedzieć dwie godziny na korytarzowym krzesełku.


a tak z innej beczki to strasznie dokucza mi ból w dole pleców - ciężko mi :(

jutro wizyta u gin - mam nadzieję że wszystko ok, że kanał radny pozostał w takim stanie jak dwa tygodnie temu i nie będę musiała iść do szpitala.
 
reklama
Katik jak tam dzisiaj?
napisalam na kwietniowkach....
Katik u nas w szkole rodzenia mowili ze takie napiecie, nabrzmienia to oznaka bliskiego juz porodu to moze lada chwila zacznie cos dziac sie z szyjka....;-)
juz sie nawet nie ludze ze ja cos ruszy... 8 miesiecy martwienia sie by sie przedwczesnie nie skracala i nie otwierala, a tu sie okazuje ze szyjka nie do zdarcia....
 
Do góry