reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

sospettosa gratuluję Adasia, porodu nie zazdroszczę, ale najważniejsze że już jesteś po, teraz maleńki szybko nadgoni!! Grzegorz dziękujemy za info

paulka super ze wrocilaś w dwupaku, niech maleńka jeszcze rośnie!!

katik nie wiem co napisać, z całego serca życzę Ci żeby ta szyjka ruszyła i żeby Polcia byla już po 2 stronie cała i zdrowa a Ty żebyś mogła odetchnąć

forget niestety taki urok szpitali, już naprawdę niedługo, trzymaj się!!
 
reklama
No! Całe szczęście Paulka, że wszystko w miarę ok, a przynajmniej nic groźnego :) Dzużo zdrówka!!!!
 
po wizycie. zostajemy nadal. szyjka nadal zamknieta (wrrrr), ale skurcze znow sie uaktywnily dosyc konkretnie.
faktycznie jest tak jak pisala Forget-poki zamkniete nie chca ciac ze wzgledu na pozniejsze wycieki. wiec pytam o cos na rozwarcie-staraja sie tego nie stosowac, organizm sam wie najlepiej.
dobrze by bylo gdybym do 39 tygodnia wytrzymala-wtedy dziecko bedzie urodzone w najlepszym dla niego momencie.

tak wiec trzymaja nadal, znow ma dostac cos na spanie, bo paracetamol na skurcze niewiele pomaga.

aha-no i wreszcie dzis zwrocili uwage na zaczerwieniony i podrapany brzuch. tez maja cos dac na to, bo zdrapaniem juz nie wyrabiam...




brazowy medal wiec oddaje bez walki, jak mamy czekac do 39 tygodnia, to w 2 tygodnie polowa z was zdazy sie rozpakowac....
 
Pulka - dobrze ze wsio ok , jak dla mnie to poprzednie USG było to bani w 31 tyg 1400 g to troszkę mało tak mi się wydaje . ale może to ja się myle
 
Witam niedzielnie, leniwie i sennie..
Wczorajsze granie w karty prawie do 2:00 zaowocowało dzisiejszym mega rozleniwieniem, wciąż tylko ziewam:/
Moja psiapsiółka wpadła do nas przed 12.00 a my w proszku:D

Katik, nie oddawaj brązowego medalu bez walki!! Zawsze to medal;-) Mam nadzieję, że Ci tam wreszcie pomogą i będziemy kolejne picollo otwierać witając Polę na świecie:-)

Miłej niedzieli dziewczynki, wciągam kisiel i wskakuję do łóżeczka Kubicę oglądać:-)
 
Oj widze ze sie dzieje :-(

Justa - czy chcą Ci wyciągać Małą bo słabo rośnie? U mnie też problemy z wagą
glownie tak, moja gin mi tak polecila, ale musze do szpitala jechac na badanie i decyzja bedzie od nich zalezala, musze ich jakos przekonac zeby mi jak najszybciej cc robili

aha-no i wreszcie dzis zwrocili uwage na zaczerwieniony i podrapany brzuch. tez maja cos dac na to, bo zdrapaniem juz nie wyrabiam...
znam to, joba mozna dostac, napisz co ci dali na te swedzenie i czy to cos ma w sobie kortyzon
 
forget.me-not - no moja mala ma problemy z waga, myslisz ze to moze od tego cholernego swedzenia? skoro u ciebie tez podobnie z tym swedzeniem, tzn ty masz cholestaze ja pupp, ale czlowiek taki tym wykonczony i zestresowany ze mysle ze to od tego dzieci nie chca rosnac, jak myslisz?
 
reklama
Ehhh...a ja mam całe popołudnie ciśnienie 140/90 :baffled::szok::baffled: całe życie i całą ciąże ile razy sprawdzam to 120/90 a od tygodnia coś rośnie..pare razy było 130/80parę a dziś te 140/90:baffled: i cholera te bóle dłoni i obrzeki palców u rąk w nocy i ta waga wyższa... kurde nie podoba mi się to...:confused::-( jutro na szczęście do gina idę... jeszcze mocz zbadam rano...:sorry2: ehhh...niech ten tydzień szybko zleci...:sorry2:
 
Do góry