reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

reklama
Katik jak się przeczyta taką opowieść to się od razu rodzić zachciewa:-), ja też chcę taki poród:-D:tak:.
AgnieszkaSz-r gratulacje:-):-):tak::-D.
Paulka no odezwij się w końcu, kto to widział tak długo nas trzymać w niewiedzy:baffled::confused:.
 
Paulka cieszę się że nadal w dwupaku jesteś, niech sobie mała jeszcze troszkę w brzuszku posiedzi:-). Ale ładnie malutka urosła:-D. Trzymam kciuki żeby wyniki były ok i żebyś w szpitalu leżeć nie musiała. To teraz relaksik i dużo odpoczynku:tak:. Pozdrowionka.
 
Witajcie dziewczynki...
paulka, dobrze, ze jeszcze w dwupaku jestes
mała nadgoniła z waga, wiec jest dobrze....

mnie dzis strasznie popuchly stopy, nie widac kostek ale wydaje mi sie, ze to przez wczorajszy szal, 1 raz od 7 miesiecy sprzatalam wiec troszke dalam sobie popalic....
jesli do wieczora nie przejdzie dzwonie do gina bo ostatnio mialam bialko w moczu
 
Witam mamusie

Dobrze, że wszystkie jeszcze w dwupaku, chociaż niektórym już chyba lepiej rozpakowania życzyć.

Ja miałam wczoraj koszmarny wieczór, niestety trochę na własne życzenie. Odkąd jestem mniej więcej w 4 miesiącu ciąży nie bardzo mogę jeść ciężkostrawne rzeczy, zalicza się tutaj niestety pizza. Kończy się to ekscesami żołądkowo-jelitowymi. Mój B się śmieje, że córcia dba o linie mamusi. Staram się ogólnie pilnować, ale wczoraj jakoś tak obiadu nam się nie chciało gotować i właśnie pizze sobie zamówiliśmy:baffled::baffled:, no i wieczór nospa i mięta itd. Czułam się źle, zła sama na siebie:wściekła/y::wściekła/y:, bo oczywiście wiem, że biegunka nie wskazana, może tam ponoć jakoś poród przyspieszyć. Na szczęście do rana mi przeszło.

Dzisiaj idziemy do cioci na proszony obiadek, na szczęście wszystko w wersji light.;-)
 
reklama
Do góry