reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

reklama
Justa- to wspaniałe wieści!!!!! :-)Oby tak dalej!!!:-) Widzisz, wszystko wraca do normy! Suuuuper!!!!!:-D:-D:-D:-D
 
Justa suuuuupppppppeeeeeeeerrrrrrrrr! No i okaże się,że Twoja niunia wcale nie taka malutka będzie :))) A najważniejsze,że wszystko u niej dobrze:-):-):-)
 
Dowiedzialam sie wczoraj BARDZO waznej rzeczy - przez ostatni miesiac ciazy nalezy BEZWZGLEDNIE unikac wszelkich infekcji!!! Najlepiej siedziec jak najwiecej w domu, unikac tlumow itd. itp.! Jesli sie cos przypaleta, to potem tuz po porodzie dziecko moze miec wrodzona infekcje pluc, a to juz sie zwykle konczy na oiomie :-(
 
Justa- SUPER!!! Dziewczyna rośnie swoim rytmem i tyle- jeszcze raz to powiem- my nie fabryka :-D

Ella- ja także mam krótkowzroczność i astygmatyzm oraz wady zwyrodnieniowe siatkówki i okulista wydał zgodę na SN. Muszę mu wierzyć, że wie co robi. Uspokoiłoby mnie gdyby nic w siatkówce się nie działo, bo moja babcia wcześniej straciła wzrok, a to schorzenie bywa dziedziczne :-( Ale też jestem optymistką, tyle że obiecałam sobie solennie, że po porodzie człapię do okulisty na kontrolę :-D

Olap- wszystko pięknie... tylko jak ja mam uniknąć infekcji, mając w domu dziecko, które chodzi do żłobka??? Jakby nie chodził to też nie mogłabym go trzymać kołkiem w domu przez miesiąc, bo to i niezdrowe i do szału by wszystkich doprowadził swoją energią.
 
Ostatnia edycja:
Olap- wszystko pięknie... tylko jak ja mam uniknąć infekcji, mając w domu dziecko, które chodzi do żłobka??? Jakby nie chodził to też nie mogłabym go trzymać kołkiem w domu przez miesiąc, bo to i niezdrowe i do szału by wszystkich doprowadził swoją energią.

Hmm moze zrob sobie komore dezynfekcyjna w przedpokoju
:-D
 
Paulka90 jeżeli są zabarwione jeszcze na pomarańczowo i mają specyficzny zapach lub jakikolwiek to biegusiem do ginka ... ja tak miałam i to jakas infekcja. Dostałam na to Natamecynę... jak co to mam nieruszone opakowanie w domu...
 
a mi sie chyba jakas infekcja wdała tam na dole....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
wizyte mam dopiero 1 marca i nie wiem co robic....tzn moze to nic takiego...ale takie dosc mocne, geste upławy....nie wiem czy to normalne....:zawstydzona/y:

Jesli wydzielina jest biała lub przeźroczysta, nie ma nieprzyjemnego zapachu i nie swędzi/ nie szczypie -to jest ok:tak:
Jeśli ma dziwny kolor -od żółtego po zielonkawy/brązowy, szczypie, drapie, swędzi -no to do gina marsz
Teraz będzie wydzieliny coraz więcej -ważne jaka ona jest -bo że jest jej duzo też mnei wkurza:confused2:
 
reklama
ella zawsze mozesz odzalowac kaske i isc na 1 wizyte do juszczyka- ordynatora z ujastka i sie wszystkiego dowiesz, a nie gdzies na korytarzu tylko na spokojnie w gabinecie, a jego naprawde dobrze wspominam z ujastka

Ewcia
- Szczerze powiem, przeszło mi to także przez myśl, bo o lekarzu słyszałam, że świetny, tylko ponoć są jakieś koszmarne terminy do Juszczyka prywatnie, ale może jakimś cudem by mnie gdzieś wcisnęli..? :confused::sorry: A myslisz, że taka 1 wizyta u niego coś da w ogóle??? :eek: jest jakaś szansa żeby to on operował..?:sorry:
 
Do góry