reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

dziewczyny rządzicie normalnie, popłakałam się... :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
kurde u mnie chyba nie było takich ekscesów na studniówce, albo za dużo promili i nie pamietam...:-D:-D:-D
 
reklama
wkleilam fote na zamkniety :-) sukienka ma dekold utrzymujacy sie na broszce... broszka sie popsula i gdzies odpadla.... cyckonosz nie wytrzymal rytmu i tak jakos poszlo.... wstyd, ze szkoda słow, ale dzisiaj to sie z tego smieje:-D
 
wkleilam fote na zamkniety :-) sukienka ma dekold utrzymujacy sie na broszce... broszka sie popsula i gdzies odpadla.... cyckonosz nie wytrzymal rytmu i tak jakos poszlo.... wstyd, ze szkoda słow, ale dzisiaj to sie z tego smieje:-D
Przynajmniej masz sie teraz z czego posmiac:-D
Ale bosko wygladalas na tej 100sniowce!!:tak: znaczy jak jeszcze mialas sukienka w calosci, chociaz potem pewnie jeszcze lepiej :laugh2:
 
witam wróćiłam od Gina
wszystko jest super
ciśnienie 130 na 60
obrzęków brak, dla mnie wyznacznikiem jest to że obrączka wchodzi mi jeszcze na palec
Tymuś waży 2400 g i jeżeli urodzę w terminie to powinien dojść do 3600 g czyli tak jak Hania mniej więcej
narządy wszystkie u Tymka ok
łożysko ok, wód płodowych tyle ile trzeba
leży w pozycji do porodu główką do dołu wiem już gdzie ma plecki i gdzie dupkę :) lekarz powiedział że jak dziecko w 34 tyg leży główką w dół to już się nie przekręci na niekorzyść, jedynie w drugą stronę to działa, więc o to jestem spokojna
ph pochwy ok
rozwarcia brak
dostałam skierowanie na powtórzenie toxo, morfologia i mocz i mam się stawić za 3 tygodnie (11 marca), będzie do 37 tydzień i zrobimy wówczas posiew
 
witam wróćiłam od Gina
wszystko jest super
ciśnienie 130 na 60
obrzęków brak, dla mnie wyznacznikiem jest to że obrączka wchodzi mi jeszcze na palec
Tymuś waży 2400 g i jeżeli urodzę w terminie to powinien dojść do 3600 g czyli tak jak Hania mniej więcej
narządy wszystkie u Tymka ok
łożysko ok, wód płodowych tyle ile trzeba
leży w pozycji do porodu główką do dołu wiem już gdzie ma plecki i gdzie dupkę :) lekarz powiedział że jak dziecko w 34 tyg leży główką w dół to już się nie przekręci na niekorzyść, jedynie w drugą stronę to działa, więc o to jestem spokojna
ph pochwy ok
rozwarcia brak
dostałam skierowanie na powtórzenie toxo, morfologia i mocz i mam się stawić za 3 tygodnie (11 marca), będzie do 37 tydzień i zrobimy wówczas posiew

super ze wszystko ok:-)
 
Kwiatuszku - takie relacje chcialoby sie czytac po kazdej wizycie kwietniowek u lekarza :tak::tak::tak:
A Timuś ladna wage juz ma!
 
reklama
Kwiatuszek- Tymuś też kawał chlopa :-D
Elma- potem się będziemy martwić tym, co której zostało i co trzeba zrzucić :tak:
Dagsilia- no pięknie :-D zaszalałaś.
 
Do góry