reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki u lekarza

reklama
Sprawdzał też dokładnie serce (widać bardzo dobrze zastawki i wszystkie elementy, nie wiem czemu któraś z Was pisała że nie widać).

Też nie wiem dlaczego miałoby nie być widać -ja z połówkowego mam zdjęcie serduszka z pomiarem komór i zastawek razem ze sprawdzeniem czy własciwie się domykają:confused:

Na zawal padne kiedys i tyle tego wszystkiego bedzie!

Bo myślisz ze to takie łatwe??? ważne że wszystko ok -tylko powtarzaj dla spokoju te badania co jakiś czas:tak: -dla mojego spokoju:-)

A ja właśnie wróciłam z zabiegu - nie mam już naczyniaka, laserowo usunięto dziada:happy2:
Niewiele mi wolno:baffled: Nic ciepłego, nic twardego, ustami nie ruszać, żeby strup nie pękł.

No to tatuś niepocieszony:-D

I +8kilo, lekarz stwierdzil ze to za duzo:confused:.

Bez jaj -za dużo??? to może dieta?? chyba z byka spadł!!! a ten lekarz to rozumiem atleta o nieskazitelnym wyglądzie??
 
Katik wiedziałyśmy że nie ma co się martwić na zapas super że wyniki są dobre

13x13 komuś tu sprośne myśli po głowie chodzą:-D:-D:-D:-D

apropo wagi to ja dzisiaj mam już +10kg i dobrze mi z tym ;-)
 
Bez jaj -za dużo??? to może dieta?? chyba z byka spadł!!! a ten lekarz to rozumiem atleta o nieskazitelnym wyglądzie??

A najlepiej to może ograniczyć jedzenie, porąbani ci lekarze:baffled: Ja mam 13 kg na plusie a przed ciążą też miałam lekką nadwagę (4kg) i jakoś moja lekarka mówi ze się ładnie zaokrąglam:-p I że brzusio już okrąglutki, w poprzedniej ciąży na tym etapie miałam +20 i jakoś wielkiej afery nie było bo wyniki i samopoczucie było dobre. A ja moją wagę mam już teraz w pompie na pewno lekko dobiję do 20 a może nawet 25 kg i mam to gdzieś potem się będę katować a teraz jem to na co mam ochotę :sorry2::-p
 
Dzien dobry Kwietnioweczki:-)

Wracajac do wczorajszej wizyty,to pani doktor kazala mi ograniczyc,biale pieczywo,ziemniaki ( w szczegolnosci frytki),makaron,oraz slodkie:baffled:Zalecila jesc mieso gotowane,co do owocow i warzyw nie musze sie ograniczac,i nie mam zamiaru,tym bardziej ze jablkozercom jestem;-)
 
Iza- niech pani dr sama przejdzie na dietę, skoro jest orędowniczką szczupłych ciał :tak: No jakby Ci z jabłek kazała zrezygnować, to zmieniaj lekarza :-D

Katik- dobrze, że jest dobrze i tak być musi :-)
 
Na zawal padne kiedys i tyle tego wszystkiego bedzie!
L zwolnil sie z pracy by ze mna pojechac, 14.15 stawilismy sie na polozniczym i czekamy. Pobrali probke moczu, i zaprosili na KTG. Polezalam z pol godzinki, Mala skakala i krecila sie bez zarzutu. Cisnienie w normie, choc jak na mnie minimalnie wyzsze - 126/74, no ale to sie i tak dziwie, ze po takim zdenerwowaniu nie bylo wyzsze. Potem okazalo sie, ze badanie moczu wyszlo idealnie. Kolejna probka - i po chwili znow wyniki idealne.
Stwierdzili, ze ranna probka musiala byc zle pobrana - albo w samym pojemniku byly jakies brudy.
Ogolnie wykluczyli infekcje moczu na 100 %, wyniki z krwi beda na dniach.
Mam nadal sie obserwowac, wypoczywac ile sie da, sikac jak najwiecej by tej wody sie pozbyc, ale niczym innym nie stresowac, bo wszystko jest w normie.

Kamien z serca. I duza buzka dla Was za cieple slowa.

suuuper!!

A najlepiej to może ograniczyć jedzenie, porąbani ci lekarze:baffled: Ja mam 13 kg na plusie a przed ciążą też miałam lekką nadwagę (4kg) i jakoś moja lekarka mówi ze się ładnie zaokrąglam:-p I że brzusio już okrąglutki, w poprzedniej ciąży na tym etapie miałam +20 i jakoś wielkiej afery nie było bo wyniki i samopoczucie było dobre. A ja moją wagę mam już teraz w pompie na pewno lekko dobiję do 20 a może nawet 25 kg i mam to gdzieś potem się będę katować a teraz jem to na co mam ochotę :sorry2::-p

kocham takie podejscie:) waga to ostatnia rzecz o ktorej mysle- z dzidzia oki, ze mna tez, humor dopisujue wiec mam gdzies ze 15 kg juz mi przybyło:-)

elvie kto jak kto ale Ty to już się zupełnie nie masz czym przejmowac jak chodzi o wagę:) super ze pozbyłaś się tego wynalazka!!
 
reklama
Witajcie kochane.
Nie mam dzisiaj dobrego nastroju:no:

Wizytę u lekarza miałam miec dzisiaj ale moja ginka zadzwoniła wczoraj że dzisiaj jej nie pasuje więc pojechalismy wczoraj.
Po badaniu okazało się że szyjka znowu troche sie skróciła i w czwartek jadę na załozenie pessaru:-:)-:)-(Najgorsze jest to że mała strasznie napiera na tą szyjkę :no:Przy badaniu lekarka czuła ze to główka napiera a kiedy robiła mi usg okazało sie ze mała zdązyła już przekrecic sie pupą do dołu:szok:
Niezła z niej krecioła:tak: ma tyle miejsca że może robic co chce.
Pessar ma pomóc mojej szyjce ale musze nadal leżeć i tak juz do końca:-:)-:)-(
Dzieki bogu moje maleństwo jest zdrowiutkie:tak::tak::tak: Serduszko pieknie bije,przepływy prawidłowe.Waży 1100 g no i Helenka nadal jest Helenką:-D
nic jej nie wyrosło.
Kocham to moje maleństwo i dla niego moge nawet lezeć do kwietnia:tak::tak::tak:

To sie wygadałam i troche mi lepiej.
Trzymajcie kciuki za nas kochane.
 
Do góry