reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

reklama
Katik... Przykro mi bardzo, że jednak czeka Cię szpital..:-:)-:)-( ale skoro jednak się nie poprawia, to lepiej, żeby Cię tam poobserwowali...:confused: jesteśmy z Toba i nie denarwuj się! Wszystko będzie napewno dobrze! Gorące pozdrowienia kochana!!!:blink:
 
Dla dziewczyn, ktore maja podobne objawy: nie lekcewazcie tego. Do lekarza biegiem.
Ja jestem spanikowana na maxa i becze. Teraz w szpitalu pewnie wyjdzie mi cisnienie 200/150.

Zatrucie ciążowe, Ciąża i poród > Zatrucie ciążowe

Njabardziej mnie martwi jak czytam o czyms takim:

Czasem konieczne jest wcześniejsze zakończenie ciąży i wywołanie porodu. Jest to wymagane, gdy zagrożone jest życie matki lub dziecka: wody płodowe są zielone, kobieta ma nadciśnienie tętnicze, jest chora na cukrzycę lub zagrożona zatruciem ciążowym.
 
Katik nie zamartwiaj się na zapas, po co dzidzi psuć samopoczucie?
na pewno wszystko będzie dobrze
wiele kobiet ma te objawy pod koniec ciąży
w szpitalu na pewno o Ciebie zadbaja
a my wszystkie bedziemy trzymac kciuki i wysylac Ci pozytywne mysli
 
Paulka90 - ja mam taki pas ortopedyczny BellyUp, który podobno miał odciążać kręgosłup, ale dopiero od niedawna go noszę (tak to był za duży, a teraz mam już spory brzuszek, jestem w 26. tygodniu). Zakładam przeważnie jak wychodzę, bo pas podtrzymuje brzuch od spodu, więc w domu jak siedzę to i tak raczej nic nie daje a nawet się podciąga trochę w górę. Na szczęście jak na razie nie mam bólu pleców chociaż jestem po operacji na skoliozę, nadal mam duże skrzywienie oraz implant w plecach. Muszę się niebawem wybrać do ortopedy, nie wiem czy nie będzie przeciwwskazań do naturalnego porodu, po operacji (4lata temu) powiedzieli mi że jak zajdę w ciążę to będę musiała przeleżeć w łóżku a jednak nie leżę, jakoś daję radę :-p Bardziej dokucza mi ból w podbrzuszu i pachwinach podczas chodzenia, tak że każdy mały spacer mnie męczy. Ten pas na pewno nie usuwa bólu całkowicie ale mam wrażenie, że pomaga :blink:
Oprócz tego mam opuchnięte kostki, od niedawna, może trochę to zależy od pozycji w jakiej się siedzi (czy się zakłada nogę na nogę)? Ale czytałam, że to normalka. W domu mi to nie przeszkadza, ale zimowe butki zrobiły się baaardzo ciasne.
 
Katik- 3maj się! Na pewno będą starali się Wam pomóc. Nie wywołuje się od razu, tylko, jak są wskazania- generalnie lekarze będą starali się by dzidzia siedziała w środku jak najdłużej się da.

Ja wiem, że to strasznie trudne, ale postaraj się o spokój, bo to jest to, co może teraz pomóc zarówno Tobie, jak i Twojej kruszynce!
 
Dla dziewczyn, ktore maja podobne objawy: nie lekcewazcie tego. Do lekarza biegiem.
Ja jestem spanikowana na maxa i becze. Teraz w szpitalu pewnie wyjdzie mi cisnienie 200/150.
Zatrucie ciążowe, Ciąża i poród > Zatrucie ciążowe
Njabardziej mnie martwi jak czytam o czyms takim:
Czasem konieczne jest wcześniejsze zakończenie ciąży i wywołanie porodu. Jest to wymagane, gdy zagrożone jest życie matki lub dziecka: wody płodowe są zielone, kobieta ma nadciśnienie tętnicze, jest chora na cukrzycę lub zagrożona zatruciem ciążowym.
Katik, dobrze bedzie. To ze idziesz na badania do bardzo dobrze. Zajma sie Wami na pewno dobrze.
Ja 2 tyg temu miala bialko i cukier w noczu i cienienie za wysokie i tez sie poryczalam, bo poczytalam o tym zatruciu:zawstydzona/y:, a dzis wyniki ksiazkowe:tak: Powiedziala mi GP, ze czasami tak sie dzieje i ze widzimy sie za 2 tyg i spr co tam slychac, wiec zle wyniki jeszcze o niczym nie swiadcza. Glowa do gory, bedzie ok:tak:
 
No i dupa. Blada :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Juz myslalam, ze bedzie lepiej, bo w nocy rece nie dretwialy, czyli obrzeki sie zmniejszyly, i po nogach tez to widze, a tu co na wizycie wyszlo?

Bialko w moczu, cukier w moczu, krew w moczu! :wściekła/y::no::no::-:)-:)-(
Na 14.20 mam sie odmeldowac w szpitalu bo w przychodni zadnych badan porobic nie moga, a w szpitalu poleca hurtem od gory do dolu.

Dobrze, ze slyszalam bicie serdusia malej, czuje jak sie rusza, wiec mam nadzieje, ze z nia wszystko dobrze. No i polozna pomacala macice, i chyba Malutka, i stwierdzila, ze wydaje jej sie wieksza niz 30 tygodni. Moze dzis zrobia usg w szpitalu to bede wiedziec co i jak.


Ale mam dola :-:)-:)-:)-:)-(

Katik będzie dobrze. Przebadają Cię w szpitalu, będziesz pod opieką lekarzy więc nie ma się co bać, denerwować i smucić na zapas, dzidzia też będzie monitorowana więc przynajmniej będzie wiadomo czy z maleńką wszystko dobrze. Trzymam kciukasy, byście szybko wróciły do domu i żeby było już tylko lepiej. Ściskam mocno. ;-)
 
reklama
Dla dziewczyn, ktore maja podobne objawy: nie lekcewazcie tego. Do lekarza biegiem.
Ja jestem spanikowana na maxa i becze. Teraz w szpitalu pewnie wyjdzie mi cisnienie 200/150.

Zatrucie ciążowe, Ciąża i poród > Zatrucie ciążowe

Njabardziej mnie martwi jak czytam o czyms takim:

Czasem konieczne jest wcześniejsze zakończenie ciąży i wywołanie porodu. Jest to wymagane, gdy zagrożone jest życie matki lub dziecka: wody płodowe są zielone, kobieta ma nadciśnienie tętnicze, jest chora na cukrzycę lub zagrożona zatruciem ciążowym.

Katik jejku spokojniej troche!!!! wszystko będzie dobrze!!! Nasze dzieci sa już tak duże, że nawet jakby się urodziły to przy obecnym postępie medycyny nic im nie będzie!!! Ale to w najgorszym wypadku!!! Spokojnie!!!! Naprawde dobrze, że Cię biora do szpitala, przynajmniej będziesz pod obserwacja 24/dobę i nic złego się nie stanie!!! Tylko dziewczyno się uspokuj!!! :tak: I nie płacz kochana...:-(

Ja też już znam swoje wyniki...mocz ok, a w morfologii hematokryt za niski...:baffled: to też może świadczyć ponoć o zatrzymaniu wody...:confused::confused: ale spokojnie...w czw. bedzie to mój lekarz oglądał i zobaczymy co powie..:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry