reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

No ja 3D nie potrzebuję robić, myśle tylko o tym co jest konieczne zeby sprawdzić czy z mała wszystko ok i na jak bardzo wykwalifikowane usg isc powinnam i kidy ;-) w 23tyg miałam połowkowe bardzo szczegółowe- wymierzone i sprawdzone i wszystko było ok i idealnie wykształcone, więc chyba nie powinnam się martwić:sorry2:;-) tylko tych przepływów nikt nie sprawdzał a mój gin chyba nie ma aparatu z takimi możliwościami :confused: ale moze to w ogóle nie jest konieczne:confused::tak:
 
reklama
No jestem
Katik i Elvie czekam na wieści....

Nie wiem -może ktoś mnie zlinczuje... ale chyba w szpitalu zabronię szczepić... trudno -jeśli już mam to zrobić niech to będzie później i po konsultacji z pediatrą jaką szczepionką i kiedy... miesiąc nic nie zmieni -dziecko i tak pewnie będzie musiało być zaszczepione -ale ja będę wiedziała że jest większe i silniejsze.... uważam że na to mam czas.... a lepiej jak zrobię to na spokojnie i z namysłem...

Aniez mi lekarz kazał zrobić to usg JUŻ... czyli w 30tc... myślę że naprawdę się boi że się rozpakuje wcześniej i pewnie byłoby ok ale jak to łożysko dalej zasłania mi "wylot" to pewnie nie można dopuścić do rozpoczęcia akcji porodowej:-( więc jak się podniosło przynajmniej o to będe spokojna... jak nie -to nie wiem co robić:no:
 
A ja mam to ostatnie USG u mnie to 4 z kolei w piątek czyli 29.01. to jest mój 31 tydzień i nie mogę się już doczekać kiedy zobaczę to moje niunio które tak namiętnie kopie mamusię.
 
Aniez mi lekarz kazał zrobić to usg JUŻ... czyli w 30tc... myślę że naprawdę się boi że się rozpakuje wcześniej i pewnie byłoby ok ale jak to łożysko dalej zasłania mi "wylot" to pewnie nie można dopuścić do rozpoczęcia akcji porodowej:-( więc jak się podniosło przynajmniej o to będe spokojna... jak nie -to nie wiem co robić:no:

13x13 u Ciebie to w ogóle inna bajka- przy niskim łożysku może chcieć zobaczyć dokładnie co i jak i być może podejmie decyzje o cesarce. Tak jak ostatnio pisałam u mnie się w końcu podniosło i odsłoniło ujście. Życzę Ci, żeby też tak było!!!
 
No i dupa. Blada :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Juz myslalam, ze bedzie lepiej, bo w nocy rece nie dretwialy, czyli obrzeki sie zmniejszyly, i po nogach tez to widze, a tu co na wizycie wyszlo?

Bialko w moczu, cukier w moczu, krew w moczu! :wściekła/y::no::no::-:)-:)-(
Na 14.20 mam sie odmeldowac w szpitalu bo w przychodni zadnych badan porobic nie moga, a w szpitalu poleca hurtem od gory do dolu.

Dobrze, ze slyszalam bicie serdusia malej, czuje jak sie rusza, wiec mam nadzieje, ze z nia wszystko dobrze. No i polozna pomacala macice, i chyba Malutka, i stwierdzila, ze wydaje jej sie wieksza niz 30 tygodni. Moze dzis zrobia usg w szpitalu to bede wiedziec co i jak.


Ale mam dola :-:)-:)-:)-:)-(
 
No i dupa. Blada :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Juz myslalam, ze bedzie lepiej, bo w nocy rece nie dretwialy, czyli obrzeki sie zmniejszyly, i po nogach tez to widze, a tu co na wizycie wyszlo?

Bialko w moczu, cukier w moczu, krew w moczu! :wściekła/y::no::no::-:)-:)-(
Na 14.20 mam sie odmeldowac w szpitalu bo w przychodni zadnych badan porobic nie moga, a w szpitalu poleca hurtem od gory do dolu.

Dobrze, ze slyszalam bicie serdusia malej, czuje jak sie rusza, wiec mam nadzieje, ze z nia wszystko dobrze. No i polozna pomacala macice, i chyba Malutka, i stwierdzila, ze wydaje jej sie wieksza niz 30 tygodni. Moze dzis zrobia usg w szpitalu to bede wiedziec co i jak.


Ale mam dola :-:)-:)-:)-:)-(

Trzymaj się kochana.Zbadają cię porządnie zrobią usg i zawsze będziesz pod opieką lekarza.
Zobaczysz wszystko bedzie dobrze.
Wszystkie będziemy z tobą myslami:tak:
 
Basia ja też nie mogę się doczekać:-) choć ostatnio widziałam tylko tył główki z uszkiem i pupę -to teraz nawet dla tej pupki mogę na usg latać co chwilkę

Aniez też mam nadzieję że polazło do góry:tak: bo ja jestem anty cesarkowa bardzo i wolałabym bez takich akcji:confused:

Katik daj tu jakoś znać co i jak -nie trzymaj nas w niepewności za długo:no:
 
Katik- bidulko:-(a myślałam że jednak przyniesiesz nam dobre wieści.
Ale z dwojga złego dobre to że przebadają Was całe i wierze w to że wszystko jest ok.Trzymaj się kochana:-)Głowa do góry- musi być dobrze1
 
reklama
No i dupa. Blada :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Juz myslalam, ze bedzie lepiej, bo w nocy rece nie dretwialy, czyli obrzeki sie zmniejszyly, i po nogach tez to widze, a tu co na wizycie wyszlo?

Bialko w moczu, cukier w moczu, krew w moczu! :wściekła/y::no::no::-:)-:)-(
Na 14.20 mam sie odmeldowac w szpitalu bo w przychodni zadnych badan porobic nie moga, a w szpitalu poleca hurtem od gory do dolu.

Dobrze, ze slyszalam bicie serdusia malej, czuje jak sie rusza, wiec mam nadzieje, ze z nia wszystko dobrze. No i polozna pomacala macice, i chyba Malutka, i stwierdzila, ze wydaje jej sie wieksza niz 30 tygodni. Moze dzis zrobia usg w szpitalu to bede wiedziec co i jak.


Ale mam dola :-:)-:)-:)-:)-(

katik, kochana jesteśmy z Tobą. Mam nadzieje,że szybko Cie podleczą i będzie wsio ok, czego z całego serducha Ci zyczę. Trzymamy mocno kciuki i czekamy na wieści.
 
Do góry