reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

mam za sobą pierwszą wizytę w poradni diabetologicznej - dostała glukometr i sterte zaleceń - jedz co dwie godziny o stałych porach, określone produkty.
Cztery razy dziennie mam mierzyć cukier - a najgorsze jest to, że dzisiaj powiedziano mi, że dzień przed badaniem powinnam być na diecie - a ja poszalałam ze słodyczami, więc pewnie to tu jest powód minimalnie podwyższonego cukru
 
reklama
mam za sobą pierwszą wizytę w poradni diabetologicznej - dostała glukometr i sterte zaleceń - jedz co dwie godziny o stałych porach, określone produkty.
Cztery razy dziennie mam mierzyć cukier - a najgorsze jest to, że dzisiaj powiedziano mi, że dzień przed badaniem powinnam być na diecie - a ja poszalałam ze słodyczami, więc pewnie to tu jest powód minimalnie podwyższonego cukru

Ja jutro na powtorkę glukozy jadę, no sama jestem ciekawa co tym razem wyjdzie.
 
elma ja biorę po założeniu szwu żeby nie przyplątała mi się jakaś infekcja i niestety mam ją brać do końca ciąży bo nie daj boże by się dostały jakieś bakterie to by się szewek mógł rozejść i mam uważać. Ja przed luteiną brałam gynalgin przez 3tygodnie. Niunia to jest dopiero przerąbane luteina do tego to pikuś. Naprawdę A DZIĘKI LUTEINIE ROBI SIĘ TAKI CZOP ŚLUZOWY I ON CHRONI DZIDZIE ŻEBY NIE WYSZŁA .


Ale ja biorę doustną i ona jest okropna w smaku jak kawałek tynku pod językiem i to jeszcze 3 razy dziennie:baffled:
 
ale ja biorę doustną i ona jest okropna w smaku jak kawałek tynku pod językiem i to jeszcze 3 razy dziennie:baffled:
elma to powiem ci że nie wiem ale to dobrze ze ją łykasz bo dowcipnie jest tragedia bo to wszystko schodzi i non stop chodzić trzeba z wkładkami i niunia tak mi się wydaje że jakoś też musi działać skoro przepisują.JA W SZPITALU TEZ BRAŁAM LUTEINĘ DOUSTNIE BO MIAŁAM DOPOCHWOWO GYNALGIN WIĘC POWIEDZIAŁAM ZE NIE BĘDĘ BRAŁA TEGO I TEGO BO TO STRASZNE UCZUCIE BYŁO.A TERAZ BIORĘ JĄ DOPOCHWOWO I TAK BĘDZIE DO KOŃCA:-(
 
(czy ta luteina coś daje w tak wysokiej ciąży???). Na razie wszystko zamknięte ale czasem pobolewa podbrzusze:baffled:

Elma chciałabym powiedzieć ze widzę w tym sens -ale nie jestem fachowcem... Karola pisze że jej gin uważa że pomaga -mój uważa że TEN progesteron jest dobry i skuteczny tylko do czasu aż łożysko podejmie pracę... na ulotce duphastonu jest nawet napisane że bierze się do 20tc -i to przy poronieniach nawykowych (więc bardzo poważna sprawa)....
Luteiny broń boże nie połykaj -bo nie działa połknięta, może zmienisz na duphaston -on jest do połykania -dużo droższy niestety -ale milej go wspominam:baffled:

13x13 to do Ali:

Moja Droga,
musisz byc grzeczna i siedziec w brzuszku jeszcze jakies 10 tygodni. jest tutaj kilka innych dzieci, ktore urodza sie przed Toba i bedziemy na Ciebie czekac. słuchaj Mamy i Taty. pozdrawiamy Cie serdecznie

Margolcia z mama

p.s.
kciuki zacisniete:tak:

Dziękuję -piekny list... przeczytałam Alicji i tatuś jak wróci z pracy powtórzy go jeszcze raz córeczce bo coś mi się zdaje że ma większy rispekt u Niej:-) Kochane jesteście:tak:

A powiedz mi, czy masz jakies dolegliwosci w zwiazku z tak niskim ulozeniem Ali?

Aga kompletnie nic... czuję się wspaniale i mam tyle siły jak nigdy -fakt że ostatnio coraz częściej zasypiam na siedząco (taki sygnał organizmu???:confused:) czuję jak macha rączkami bardo nisko -tak właśnie w pachwinie i jak tam główkę pcha... ale to ani bolesne -tylko niskie... mam uczucie kamienia bardzo nisko jak długo chodzę -no ale to nie tylko ja... jak była nogami w duł kuła mnie szyjka -bo w nią kopała -no ale to też normalne według mnie bo ileż można być kopanym:sorry2: dziś już no się podniosła bo rozpycha mnie na boki aż cały brzuch mi skacze...

Czytam te statystyki i jestem przerazona:-(

A mnie uspokaja każdy tydzień... pocieszające jest to ze lekarze radzą sobie coraz lepiej z wczesnymi urodzeniami... trzeba się modlić żeby nas to jednak nie spotkało...

Dziękuję dziewczynki za kciuki -miłego dnia:tak:
 
reklama
Do góry