reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki u lekarza

ja na na wizyte do gina ide w poniedzialek,a trzecie usg mam dopiero 8-go marca w dzien kobiet:-D.Ciekawa jestem wynikow,glukozy,morfologii i moczu,mam nadzieje ze nie mam cukrzycy,bo czuje sie super:-)
 
reklama
13x13, powiedz ali,że tutaj jest cholernie zimno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!trzymam kciuki...

ja na wizytę idę dopiero za 13 dni...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a usg (ostatnie już) za 3 tygodnie...
 
13x13, powiedz ali,że tutaj jest cholernie zimno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!trzymam kciuki...

ja na wizytę idę dopiero za 13 dni...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a usg (ostatnie już) za 3 tygodnie...


HAHAHA to Ją na pewno przekona:-D :-D :-D :-D :-D Ona nawet jak się kąpiemy i brzuch z ciepłej wody wyciągam to dostaje czkawki -więc masz rację:-D :-D :-D niech siedzi aż się ociepli

A dlaczego ostatnie usg??:confused: już później niepotrzebne?? ja mam za 2 tyg czyli w 30t4dc i to już później mogę nei robić??
 
HAHAHA to Ją na pewno przekona:-D :-D :-D :-D :-D Ona nawet jak się kąpiemy i brzuch z ciepłej wody wyciągam to dostaje czkawki -więc masz rację:-D :-D :-D niech siedzi aż się ociepli

A dlaczego ostatnie usg??:confused: już później niepotrzebne?? ja mam za 2 tyg czyli w 30t4dc i to już później mogę nei robić??
to ostatnie z trzech podstawowych wymaganych
 
13x13 nie przejmuj się tak bardzo kochana bo wiesz jakie ja mam już za sobą przejścia i ile to się już ciągnie. Moja mała jest już ustawiona główkowo i też jest nisko, skracająca się szyjka i do tego małe rozwarcie. A od dzisiaj pessar. A cała ta gehenna trwa już jakieś 6 tygodni także wszystko to da się "przedłużyc". BĘDZIE DOBRZE:-)

Ja właśnie przyszłam od gina i założył mi pessar. Ogólnie powiedział, że nie muszę leżec plackiem bo po to jest założony pessar żeby w miarę normalnie funkcjonowac. Przepisał globulki dopochwowe w razie infekcji i tyle. Nic nie wspomniał o szpitalu:-)
Następna wizyta 2.02. A 4.02 ostatnie badania prenatalne. Mam nadzieję, że do tego czasu nic się nie będzie działo.

Powiedz mi kochana czy załozenie tego pessara boli?
Dobrze że nie musisz leżec w szpitalu teraz to już tylko musi byc lepiej:tak:
 
13x13 Ty się trzymaj w dwupaku :tak: do kwietnia!!!!! W ciąży robi się 3 USG- trzecie określa ułożenie dziecka, wielkość itd. Potem robi się KTG no i badania, ale USG już nie. Też miałam problem, że łożysko było za nisko, ale ostatnio się 'dźwignęło' i ładnie odsłoniło ujście więc jest OK.

Wesoła super, że już po :)))
 
Wesoła, 13x13 - trzymajcie się, na pewno się uda :-) Moje dziecię też nisko, prawie w blokach startowych i też ie chce żeby był falstart :-(

Co do usg - robiłam jednak dziś (30tc) i lekarz powiedział że czeka mnie jeszcze jedno obowiązkowe w 37 tc.
 
Gosieńka: TwojLekarz.pl - Michael Herbich - Pessary ginekologiczno – położnicze

To są informacje na temat krążka. A sam krążek to gumowe, okrągłe kółeczko które zostaje założone podczas normalnej wizycie u gina, wkłada to na szyjkę i NIC kompletnie to nie boli. Trwało to może z 2 minuty. Bałam się, że będę to odczuwała ale jak na razie nic nie czuję i nie ma jakiegoś dyskomfortu. Zobaczymy co będzie dalej.
 
reklama
Gosieńka: TwojLekarz.pl - Michael Herbich - Pessary ginekologiczno – położnicze

To są informacje na temat krążka. A sam krążek to gumowe, okrągłe kółeczko które zostaje założone podczas normalnej wizycie u gina, wkłada to na szyjkę i NIC kompletnie to nie boli. Trwało to może z 2 minuty. Bałam się, że będę to odczuwała ale jak na razie nic nie czuję i nie ma jakiegoś dyskomfortu. Zobaczymy co będzie dalej.

Dzieki bardzo:-) Miłego wieczorku:happy2:
 
Do góry