reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

hej dziewczynki
zadzwoniłam jednak wczoraj do mojej gin i poszłam na wizytę no i zostałam dokładnie przebadana no i najważniejsze pooglądałyśmy sobie Natalkę na USG wszystkie wymiary w porządku waga 1180g piękna dziewczynka i co najważniejsze zdrowa i ładnie się wierciła. Gin powiedziała że mała nie musi się cały czas ruszać tak że będę ją czuła i żeby się nie martwić bo wszystko jest w porządku a co do PH moczu to muszę więcej jogurcików i witaminy C pojeść a ogólnie wyniki są OK. ufff było dużo strachu ale całe szczęście dobrze się skończyło ;-)
 
reklama
hej dziewczynki
zadzwoniłam jednak wczoraj do mojej gin i poszłam na wizytę no i zostałam dokładnie przebadana no i najważniejsze pooglądałyśmy sobie Natalkę na USG wszystkie wymiary w porządku waga 1180g piękna dziewczynka i co najważniejsze zdrowa i ładnie się wierciła. Gin powiedziała że mała nie musi się cały czas ruszać tak że będę ją czuła i żeby się nie martwić bo wszystko jest w porządku a co do PH moczu to muszę więcej jogurcików i witaminy C pojeść a ogólnie wyniki są OK. ufff było dużo strachu ale całe szczęście dobrze się skończyło ;-)


no to super ze wszystko ok:-) to teraz herbatke z cytrynka i drozdzówke popijaj pysznym jogurcikiem:tak:
 
Według wagi wprowadzonej chyba przez Dagsilę moje dziecko wg dzisiejszego USG waży 1,4 torebki cukru (czyli 1400 gram). Jest piękna, ja już chcę ją urodzić :-):-):-):-)

Przyjęła już pozycję startową główką w dół, miejmy nadzieję że już tak zostanie:-)
 
hej dziewczynki
zadzwoniłam jednak wczoraj do mojej gin i poszłam na wizytę no i zostałam dokładnie przebadana no i najważniejsze pooglądałyśmy sobie Natalkę na USG wszystkie wymiary w porządku waga 1180g piękna dziewczynka i co najważniejsze zdrowa i ładnie się wierciła. Gin powiedziała że mała nie musi się cały czas ruszać tak że będę ją czuła i żeby się nie martwić bo wszystko jest w porządku a co do PH moczu to muszę więcej jogurcików i witaminy C pojeść a ogólnie wyniki są OK. ufff było dużo strachu ale całe szczęście dobrze się skończyło ;-)

Super że z małą wszystko w porządku:-)
 
Ja też idę dzisiaj na wizytę, ciekawe co tam u mojej córuni :-) Mam nadzieję ze wszystko w porządku i że szyjka trzyma bo ostatnio z mężem trochę pobrykałam :-p
Zielona niedawno oglądałam program o znamionach i tam mówili zeby nie czekać z wizytą na rozwiązanie tylko jak coś się dzieje to iść od razu. Więc lepiej może idź:tak:
 
Elma, jak nie masz zakazu brykania to z pewnością krzywdy sobie nie zrobiłaś;-) Daj znać "po" co u Maleństwa?
Zielona, jak coś Ci się z tymi znamionami dzieje to lepiej goń do dermatologa. Mi też powiedział, że z usuwaniem naczyniaka mam nie czekać:tak:
 
A ja wam też chciałam się pochwalić :-) Jak robili mi usg w szpitalu przy przyjęciu (28tc) to mała ważyła 1250 g +/- 200 g:-) Wszystkie wymiary jak najbardziej prawidłowe:-)

Forget gratuluję okrągłej cyferki - 30 tc.
 
Według wagi wprowadzonej chyba przez Dagsilę moje dziecko wg dzisiejszego USG waży 1,4 torebki cukru (czyli 1400 gram). Jest piękna, ja już chcę ją urodzić :-):-):-):-)

Przyjęła już pozycję startową główką w dół, miejmy nadzieję że już tak zostanie:-)

heheheheheheheheheheheheheheheheheheh hehehehehhehehhehehehehehehehheehehehheheheheheheheheh:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
ufff nadrobiłam... super, że dzieciaczki zdrowe, rosną i mamusie mają sie oki!!

Karola Ty to masz szczęście w tej ciąży... ale za to jaka nagroda wspaniała w kwietniu:)
 
Do góry