reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

reklama
dziewczyny jutro bede nadrabiala co dzis naprodukowalyscie, dopiero wrocilam ze szkoly rodzenia i wlasnie dostalam od mojej znajomej sms-a (teraz u niej jakis 26-27 tydzien) i pisze ze jej macica sie otworzyla do polowy i ze chyba jej dzidzia niedlugo juz przyjdzie na swiat...i pisze ze chyba bedzie musiala do szpitala jechac na obserwacje:szok: nic nie kumam (dodam ze ona czesto ma opowiesci dziwnej tresci:baffled:) mozna z taka otwarta macica w domu siedziec i czekac na lepsze czasy??:confused::confused:
 
dziewczyny jutro bede nadrabiala co dzis naprodukowalyscie, dopiero wrocilam ze szkoly rodzenia i wlasnie dostalam od mojej znajomej sms-a (teraz u niej jakis 26-27 tydzien) i pisze ze jej macica sie otworzyla do polowy i ze chyba jej dzidzia niedlugo juz przyjdzie na swiat...i pisze ze chyba bedzie musiala do szpitala jechac na obserwacje:szok: nic nie kumam (dodam ze ona czesto ma opowiesci dziwnej tresci:baffled:) mozna z taka otwarta macica w domu siedziec i czekac na lepsze czasy??:confused::confused:
:baffled::baffled::baffled: o co chodzi z ta macica?? :baffled::baffled::baffled:
 
dziewczyny jutro bede nadrabiala co dzis naprodukowalyscie, dopiero wrocilam ze szkoly rodzenia i wlasnie dostalam od mojej znajomej sms-a (teraz u niej jakis 26-27 tydzien) i pisze ze jej macica sie otworzyla do polowy i ze chyba jej dzidzia niedlugo juz przyjdzie na swiat...i pisze ze chyba bedzie musiala do szpitala jechac na obserwacje:szok: nic nie kumam (dodam ze ona czesto ma opowiesci dziwnej tresci:baffled:) mozna z taka otwarta macica w domu siedziec i czekac na lepsze czasy??:confused::confused:

Justa może jej chodziło o szyjkę macicy.Bo sama macica to raczej nie może się otworzyć:no:
Moim zdaniem powinna być w szpitalu.
 
no dziewczyny chyba chodzi o ta szyjke, po niemiecku sie mowi gebärmutter czyli macica normalnie na to, czyli to sie otwiera na 10 cm i wychodzi dzidzia przy normalnym porodzie, szyjka macicy sie skraca ale tutaj sie nie mowi ze sie otwiera, i u tej mojej kolezanki - znajomej otworzyla sie na 5 cm...normalnie to juz porod jest...nie wiem, a ona siedzi w domu...
 
no dziewczyny chyba chodzi o ta szyjke, po niemiecku sie mowi gebärmutter czyli macica normalnie na to, czyli to sie otwiera na 10 cm i wychodzi dzidzia przy normalnym porodzie, szyjka macicy sie skraca ale tutaj sie nie mowi ze sie otwiera, i u tej mojej kolezanki - znajomej otworzyla sie na 5 cm...normalnie to juz porod jest...nie wiem, a ona siedzi w domu...

:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
no dziewczyny chyba chodzi o ta szyjke, po niemiecku sie mowi gebärmutter czyli macica normalnie na to, czyli to sie otwiera na 10 cm i wychodzi dzidzia przy normalnym porodzie, szyjka macicy sie skraca ale tutaj sie nie mowi ze sie otwiera, i u tej mojej kolezanki - znajomej otworzyla sie na 5 cm...normalnie to juz porod jest...nie wiem, a ona siedzi w domu...
mój Ty świecie!!!!
szok
 
no ale co? myslicie ze tak moze byc? czy ze ona jakos wymysla? dodam ze pracuje ze mna i siedzi na chorobowym i ciagle ma jakies nowe opowiesci... a jak do niej dzwonilam to nie odbiera...:baffled:
 
reklama
no ale co? myslicie ze tak moze byc? czy ze ona jakos wymysla? dodam ze pracuje ze mna i siedzi na chorobowym i ciagle ma jakies nowe opowiesci... a jak do niej dzwonilam to nie odbiera...:baffled:

justa byc to tak może. Mojej koleżance akcja porodowa zaczęla sie w 24tc, niestety dzidzie stracila. Jednak tej Twojej kumpeli nie rozumiem, bo co ona w domu jeszcze robi:szok::szok::szok: Skoro rodzi to powinna juz w szpitalu byc, tymbardziej ,że to dopiero 26-27t.c. Chociaz nawet jakby była w 40t.c, to tez juz w szpitalu powinna byc, no poród to poród.
 
Do góry