reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

Justa - super! Trzeba przycierać nosa ludziom zarozumiałym, głupim i nietaktownym:-) ja miałam podobną sytuację, kiedy to anorektyczna znajoma nie omieszkała zwrócić mi uwagę, że jak za dużo przytyję w ciąży to później już mi tak zastanie. Powiedziała to oczywiście w 3 osobie lp "Ja się w ciąży za dużo przytyje.." ale i tak moja cięta riposta poszła natychmiast jak strzała w jej kierunku :-) będzie mnie pouczać, głupia baba.
 
reklama
Chociaż może lepiej włączyć olewator.. do głupola i tak nic nie dotrze..:tak:

ja czesto zagryzalam wargi i milczlam na glupote innych i docinki np pod kontem mojej figury ( tak jak juz pisalam jestem mis kuleczka:-)) a teraz to nie omieszkam odpowiadac, jak cos to na hormony zwale i myszami postrasze;-)
 
WITAJCIE KOCHANE MY PO WIZYCIE I TAK. MAŁA WAŻY 958GRAM JEST ŚLICZNA:-):-) SZYJKA TRZYMA JAK NA RAZIE A MAŁA SIĘ UŁOŻYŁA GŁÓWKĄ W DÓŁ JA DO PORODU. MAM BRAĆ DALEJ LEKI ŻEBY SIĘ SKURCZE NIE POJAWIŁY. JEST TYLKO POWAŻNY PROBLEM Z MOJĄ NERKĄ PRAWĄ PÓŁTORA TYGODNIA TEMU MOCZ MI STAŁ NA 3CM A TERAZ JUŻ NA 5CM I JEST NAPRAWDĘ NIE CIEKAWIE:no::no: WIZYTĘ MAM ZA 2 I PÓŁ TYGODNIA I ZOBACZYMY WTEDY BO GINKA SIE BOI ŻE CAŁKIEM PRZESTANIE PRACOWAĆ A WTEDY TYLKO ZOSTAJE CEWNIK BO JAK GO NIE ZAŁOŻĄ TO LEWA BĘDZIE ZA BARDZO OBCIĄŻONA I WTEDY MOŻE NIE BYĆ ZA FAJNIE U NASZEJ ZUZI. KOCHANE WSTAWIAM DWA ZDJĘCIA GINKA SIĘ ŚMIAŁA ŻE MA TAKIE POLICZKI PUCOŁOWATE:-):-):-).
 
WITAJCIE KOCHANE MY PO WIZYCIE I TAK. MAŁA WAŻY 958GRAM JEST ŚLICZNA:-):-) SZYJKA TRZYMA JAK NA RAZIE A MAŁA SIĘ UŁOŻYŁA GŁÓWKĄ W DÓŁ JA DO PORODU. MAM BRAĆ DALEJ LEKI ŻEBY SIĘ SKURCZE NIE POJAWIŁY. JEST TYLKO POWAŻNY PROBLEM Z MOJĄ NERKĄ PRAWĄ PÓŁTORA TYGODNIA TEMU MOCZ MI STAŁ NA 3CM A TERAZ JUŻ NA 5CM I JEST NAPRAWDĘ NIE CIEKAWIE:no::no: WIZYTĘ MAM ZA 2 I PÓŁ TYGODNIA I ZOBACZYMY WTEDY BO GINKA SIE BOI ŻE CAŁKIEM PRZESTANIE PRACOWAĆ A WTEDY TYLKO ZOSTAJE CEWNIK BO JAK GO NIE ZAŁOŻĄ TO LEWA BĘDZIE ZA BARDZO OBCIĄŻONA I WTEDY MOŻE NIE BYĆ ZA FAJNIE U NASZEJ ZUZI. KOCHANE WSTAWIAM DWA ZDJĘCIA GINKA SIĘ ŚMIAŁA ŻE MA TAKIE POLICZKI PUCOŁOWATE:-):-):-).

Musisz być dobrej myśli nawet jesli trzeba będzie załozyć ten cewnik to najważniejsze aby z małą wszystko było dobrze.Dasz radę tyle już przeszłaś.
Najwazniejsze że szewek trzyma i nie ma skurczy.
Pisałam juz na ogólnym ale napiszę jeszcze raz ŚLICZNA ta wasza ZUZIA:-)
 
musisz być dobrej myśli nawet jesli trzeba będzie załozyć ten cewnik to najważniejsze aby z małą wszystko było dobrze.dasz radę tyle już przeszłaś.
Najwazniejsze że szewek trzyma i nie ma skurczy.
Pisałam juz na ogólnym ale napiszę jeszcze raz śliczna ta wasza zuzia:-)
gosienka dzięki tylko jak oni włożą ten cewnik to on może być tylko do 8tygodni bo później trzeba go wyjąć z tego co się orientowałam i wcześniej będzie trzeba wywołać poród żeby zakażenie do małej się nie dostało tak mi tłumaczyła ginka.
 
dziewczynki z badania ogólnego moczu wyszło mi że PH mam 6.5 (norma jest 5.0-6.0)
i ciężar właściwy też jest zawyżony bo 1.025g/ml (norma 1.016-1.022) mam dzwonić jutro do mojej gin czy poczekać spokojnie do kolejnej wizyty?? do tego morfologia też zawyżona tzn WBC 12.8, GRAN 10.0 i HTC34,8 czyli z tego co w necie wyczytałam to chodzi o białe krwinki i to może prowadzić do anemii ale nie wiem sama co zrobić.
 
Mamusia87- ja poczekałabym do kolejnej wizyty, ale jeśli wyniki Cię stresują to lepiej zadzwonić, niż się denerwować. PH masz zasadowe- PH moczu zależne jest od diety. Mój lekarz jest zwolennikiem zakwaszania moczu (dieta wysokobiałkowa, bogata w wit. C), dużo zależy od tego, jak mocz był pobrany i jak długo 'czekał', bo dość szybko namnażają się w nim bakterie i go alkalizują.
A poziom leukocytów w ciąży zazwyczaj jest zawyżony (nawet do 15000- przy normie do 10000). Możesz mieć jakąś infekcję, albo po prostu tak masz :tak:
 
reklama
WITAJCIE KOCHANE MY PO WIZYCIE I TAK. MAŁA WAŻY 958GRAM JEST ŚLICZNA:-):-) SZYJKA TRZYMA JAK NA RAZIE A MAŁA SIĘ UŁOŻYŁA GŁÓWKĄ W DÓŁ JA DO PORODU. MAM BRAĆ DALEJ LEKI ŻEBY SIĘ SKURCZE NIE POJAWIŁY. JEST TYLKO POWAŻNY PROBLEM Z MOJĄ NERKĄ PRAWĄ PÓŁTORA TYGODNIA TEMU MOCZ MI STAŁ NA 3CM A TERAZ JUŻ NA 5CM I JEST NAPRAWDĘ NIE CIEKAWIE:no::no: WIZYTĘ MAM ZA 2 I PÓŁ TYGODNIA I ZOBACZYMY WTEDY BO GINKA SIE BOI ŻE CAŁKIEM PRZESTANIE PRACOWAĆ A WTEDY TYLKO ZOSTAJE CEWNIK BO JAK GO NIE ZAŁOŻĄ TO LEWA BĘDZIE ZA BARDZO OBCIĄŻONA I WTEDY MOŻE NIE BYĆ ZA FAJNIE U NASZEJ ZUZI. KOCHANE WSTAWIAM DWA ZDJĘCIA GINKA SIĘ ŚMIAŁA ŻE
MA TAKIE POLICZKI PUCOŁOWATE:-):-):-).
a Ty juz limitu w tej ciazy nie wykorzystalas? Bidulko!
W nagrode masz przepiekne zdjecie swojej Zuziulki, a za kilkanascie tygodni bedziecie z mezulkiem juz ja tulic...

dziewczynki z badania ogólnego moczu wyszło mi że PH mam 6.5 (norma jest 5.0-6.0)
i ciężar właściwy też jest zawyżony bo 1.025g/ml (norma 1.016-1.022) mam dzwonić jutro do mojej gin czy poczekać spokojnie do kolejnej wizyty?? do tego morfologia też zawyżona tzn WBC 12.8, GRAN 10.0 i HTC34,8 czyli z tego co w necie wyczytałam to chodzi o białe krwinki i to może prowadzić do anemii ale nie wiem sama co zrobić.
mysle jak aniez- jak masz watpliwosci - to do gina. Moze choc zadzwon i dopytaj, bedziesz spokojniejsza.
 
Do góry